Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 2000W güçlü ısıtma performansı
- 180° tam açılma ile kolay kullanım ve temizlik
- Çıkarılabilir plakalar ve yağ toplayıcısı
- Yapışmaz kaplama ile kaliteli pişirme
- Güvenlik kilidi ve termostat kontrolü
Teknik Özellikler
- 180° tam açılma özelliği
- Ayarlanabilir termostat
- Çıkarılabilir plakalar
- Damlama tepsisi/yağ toplayıcı
- Güvenlik kilidi
İdeal Kullanım
- ev kullanımı
- kahvaltı hazırlama
- ekmek kızartma
- ızgara pişirme
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

SSM2513 Sinbo Tost Makinesi Grill

SSM2517W Sinbo Waffle Makinesi

PHILIPS 7000 Serisi Tost Makinesi ve Izgara HD6307/70 Siyah

SF6046 Sonifer Tost Makinesi Grill

Arzum Misttost Tost Makinesi - İnox
Rohnson Koleksiyonları

ROHNSON DRINK SHAKER CREAM

ROHNSON DRINK SHAKER

ROHNSON DRINK SHAKER BLACK

ROHNSON El Blenderi

ROHNSON Espresso Makinesi
4.116 TL Orijinal fiyat: 4.116 TL.3.580 TLŞu andaki fiyat: 3.580 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 2000W güçlü ısıtma performansı
- 180° tam açılma ile kolay kullanım ve temizlik
- Çıkarılabilir plakalar ve yağ toplayıcısı
- Yapışmaz kaplama ile kaliteli pişirme
- Güvenlik kilidi ve termostat kontrolü
Teknik Özellikler
- 180° tam açılma özelliği
- Ayarlanabilir termostat
- Çıkarılabilir plakalar
- Damlama tepsisi/yağ toplayıcı
- Güvenlik kilidi
İdeal Kullanım
- ev kullanımı
- kahvaltı hazırlama
- ekmek kızartma
- ızgara pişirme
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

SSM2513 Sinbo Tost Makinesi Grill

SSM2517W Sinbo Waffle Makinesi

PHILIPS 7000 Serisi Tost Makinesi ve Izgara HD6307/70 Siyah

SF6046 Sonifer Tost Makinesi Grill

Arzum Misttost Tost Makinesi - İnox
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Güç Girişi | 2000 Watts |
| Pişirme Yüzeyi | 29 x 23 cm |
| Yüzey Malzemesi | Yapışmaz kaplamalı alüminyum |
| Çıkarılabilir Plakalar | Evet |
| Yapışmaz Kaplama | Evet |
| Termostat (Ayarlanabilir) | Evet |
| Izgara Açılma Açısı | 180° (tam açılma) |
Genel Özellikler
| Çalışma ve Hazır Gösterge Işıkları | Evet |
| Isıya Dayanıklı Sap | Evet |
| Kaymaz Ayaklar | Evet |
| Damlama Tepsisi / Yağ Toplayıcı | Evet |
| Güvenlik Kilidi | Evet |
Boyutlar ve Ağırlık
| Boyutlar (YxGxD) | 14.7 x 36 x 34.5 cm |
| Ağırlık | 3.74 kg |
| Ürün Tipi | elektronik/ev aletleri |
|---|---|
| Alt Tip | ızgara tost makinesi |
| Malzeme | yapışmaz kaplamalı alüminyum |
| Marka | ROHNSON |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Rohnson Koleksiyonları

ROHNSON DRINK SHAKER CREAM

ROHNSON DRINK SHAKER

ROHNSON DRINK SHAKER BLACK

ROHNSON El Blenderi

ROHNSON Espresso Makinesi
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Güç Girişi | 2000 Watts |
| Pişirme Yüzeyi | 29 x 23 cm |
| Yüzey Malzemesi | Yapışmaz kaplamalı alüminyum |
| Çıkarılabilir Plakalar | Evet |
| Yapışmaz Kaplama | Evet |
| Termostat (Ayarlanabilir) | Evet |
| Izgara Açılma Açısı | 180° (tam açılma) |
Genel Özellikler
| Çalışma ve Hazır Gösterge Işıkları | Evet |
| Isıya Dayanıklı Sap | Evet |
| Kaymaz Ayaklar | Evet |
| Damlama Tepsisi / Yağ Toplayıcı | Evet |
| Güvenlik Kilidi | Evet |
Boyutlar ve Ağırlık
| Boyutlar (YxGxD) | 14.7 x 36 x 34.5 cm |
| Ağırlık | 3.74 kg |
| Ürün Tipi | elektronik/ev aletleri |
|---|---|
| Alt Tip | ızgara tost makinesi |
| Malzeme | yapışmaz kaplamalı alüminyum |
| Marka | ROHNSON |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
ROHNSON IZGARA Fiyat Analizi
ROHNSON IZGARA Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 01/04/2026 | 4.116 TL |

























