857 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Kategoriler

Yazıcı & Tarayıcı (54)

Barkod Okuyucu (26)

CD / DVD Okuyucu (1)

External Kutu (15)

Kablo ve Adaptör (185)

Kart Okuyucu (5)

Kesintisiz Güç Kaynağı (10)

Klavye (78)

Klavye Mouse Set (37)

KLAVYE-MOUSE (2)

Mikrofon (1)

Mouse (135)

Mouse Pad (8)

Projeksiyon (3)

Projeksiyon Aksesuarları (11)

Sarf Malzemeleri (199)

Ses Sistemi (11)

Taşınabilir Depolama Ürünleri (61)

Usb Çoklayıcı (11)

Webcam (4)

Çevre Birimleri

Çevre Birimleri

Çevre BirimleriBilgisayarların işlemlerini kolaylaştırmak adına birbirinden farklı aksesuarlar bulunur. İç sisteminden ziyade dışında konumlandırılan ve kusursuz bir çalışma performans sergilemesini sağlamak için bilgisayara destek olan çevre birimleri söz konusu olduğunda, klasik tasarımların yanı sıra sıradışı olanlara sahip olmak mümkündür. Çeşitliliğin son derece fazla olduğu bu alanda bireyler diledikleri ürüne Bi Sipariş’den sahip olabilirler. Her birinin farklı özellikleri vardır. Çevre birimi olarak adlandırılan, fare, tuş takımı, diskler, ses çıkış aleti, kamera, ekran, ses çıkış cihazı gibi daha birçok cihaz bulunur. Dizüstü bilgisayarlar için pek gerekli olmasa da isteğe bağlı olarak yine de bu araçlardan faydalanılır. Teknolojiden uzak kalamadığınız ve sık sık bilgisayar kullanmanız gereken bir iş hayatınız varsa veya büyük bir oyuncuysanız bu seçenekler konforu artırır. İşlemleri hızla yapabilir, kullanım zevkini artırabilir ve cihazın istediği desteği sunabilirsiniz. Modern dünyanın gelişmiş öğelerinin başında gelen bilgisayarlara hem iş yerlerinde hem de kişisel olarak sıklıkla ihtiyaç duyulur. İş yerindeki cihazlar kendi parçalarına sahip olurken kişisel bilgisayarları kişiselleştirmek kolaydır. Bunun için hazırlanan birbirinden farklı aksesuarları kullanabilirsiniz. Hem ihtiyaca hem de zevklere göre tercih yapılır. Oyunseverler için bu araçlar daha renkli ve gösterişli olurken iş için tercih edenler daha estetik görünümlü ve taşınabilir olanlardan faydalanır. Bilgisayar çevre birimleri olarak adlandırılan bu araçlara tek bir yerden ulaşmak için Bi Sipariş’i ziyaret edebilirsiniz. Bi Sipariş’de yer alan birbirinden farklı araca göz atarak uygun fiyatla dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Her An Konfor Sağlayan Bilgisayar Aksesuarları

Teknolojik öğelerin olmazsa olmaz olduğu son yıllarda, bu alanda birçok çalışma yapıldı. Her geçen gün teknik açıdan daha güçlü modellerin gün yüzüne çıktığı teknolojik öğelerden bilgisayarları desteklemek adına farklı aksesuarlardan faydalanılır. Bilgisayar çevre birimleri nelerdir sorusuna şu şekilde cevaplandırılabilir. Kablolu- kablosuz kulaklık, gaming için özel tuş takımı ve fare, regülatör, ekran, yazıcı, tarayıcı, soğutucu, USB çoklayıcı, kamera, touchpad ve diğer ekstra aksesuarlar bu sorunun yanıtıdır. Bu araçların her biri bilgisayarlar için olmazsa olmaz olarak değerlendirilir. Konfor alanınızı artırmak, deneyiminizi geliştirmek ve zamandan tasarruf etmek için teknik açıdan güçlü olan bu öğelerinden faydalanabilirsiniz. Bunlar, bilgisayara entegre bir şekilde çalışır ve dilediğiniz an yanınızda taşımanıza imkan tanır. Fare, yapısı itibariyle her zeminde çalışmaya uygun değildir. Hızlı bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyulan mouse pad, özel yapısı, desenleri, renkleriyle değişir. İster ev bilgisayarı olsun ister iş, bunların kusursuz bir şekilde çalışması adına destek öğelerine ihtiyaç duyulur. Bazıları cihaz ile beraber sunuluyor olsa da zaman zaman ekstra alınması gereken bu araçlar, kullanımını konforlu hale getirmenin yanı sıra profesyonel seçeneklerden de faydalanmayı sağlar. Her bir birim sağlıklı ve sorunsuz kullanım sunmak adına teknik açıdan tamamlayıcı görev üstlenir. Bu araçlar, görev olarak farklılık gösterse de temelinde her biri, bilgisayardan tam performans alınması adına faydalıdır. Oyuncular için özel olarak tasarlanan tuş takımlarıyla farelerden bazıları metal gibi dayanıklı malzemeden üretilmiş olup kusursuz bir kullanım sağlar. Üstelik üzerinde yer alan ışıklı detaylar, oyunlara özel dizilimler gibi özgün tasarımları bulunur. Bu da kullanım kalitesini artırdığı gibi oyun deneyimini de eşsiz kılar. Çizim yapmakla ilgilenen, grafik tasarımlar yapan ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere hareket özgürlüğü sağlamak adına tasarlanan grafik tablet, özel kalemi ve tabanıyla rahat bir şekilde kullanılır. Özel yapısıyla çizim yapmayı kolaylaştıran bu araç, uzun süre kullanıma uygun olup bilgisayarla entegre olarak çalışır. Bi Sipariş, gerek oyuncular, gerek çalışanlar gerekse kişisel olarak kullanmak isteyenler için birçok seçenek sunar. Kendinize uygun olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

İşlemleri Hızla Halletmeyi Sağlayan Çevre Birimleri Seçenekleri

İşlemleri Hızla Halletmeyi Sağlayan Çevre Birimleri SeçenekleriFilm seyretmek, oyun oynamak, işleri yönetmek, çizim yapmak, internette gezinmek, araştırma yapmak ve buna benzer günlük yaşantının içinde olan alışkanlıklar için bilgisayarlara başvurmak gerekir. Bu bağlamda hareket eden firmalar, birbirinden farklı destekleyici ürün sunar. Touchpad kullanmayı sevmeyenler için kablolu ya da bluetooth özellikli olarak tasarlananlar, zengin çeşitliliğe sahiptir. Renk, tasarım, fonksiyon, kalite, materyal gibi detaylarla farklılaşır. Kişisel bilgisayarınız için kullanacağınız ekstra birimler size kalır. Canlı renklere sahip modellerden yana tercih yaparak motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Renkli klavye modelleri de bu bağlamda eğlenceli bir kullanım sağlar. Bilindiği üzere dizüstü bilgisayarlarda sabit gelen tuş takımları, masaüstü bilgisayarlarda ekstra olur. Hem kablolu hem de bluetooth bağlantı seçeneklerine sahip olan bu araçlar son zamanlarda kolaylık sağlamak adına bluetooth olarak tercih edilir. Bu araçların bazıları kimileri için gerekliyken bazı kişiler için gerekli olmayabilir. Bilgisayarlara özel olarak tasarlanan bu araçlar, cihazın sorunsuz ve kusursuz çalışması ile doğrudan ilişkilidir. Teknolojinin gelişmesiyle sadece ürünlerin teknik detayları değil aynı zamanda tasarımlarında da gözle görülür değişiklikler yapılır. Kullanılacak alana göre seçim yapabileceğiniz bu araçların, zengin tasarımları arasından tarzınıza uygun modelden faydalanabilirsiniz. Sağlığa uygun olması adına kaliteli malzemelerden tasarlanan bu araçlar genellikle uzun süre kullanıma uygundur. Bilgisayarların dışında kalan parçaları içeren çevre donanım birimleri, kullanım konforunu artırmak konusunda doğrudan ilişkilidir. Çalışma veya oyun performansını artırmak adına olmazsa olmazların başında gelen çeşitli araçları kaliteli malzemelerden üretilenlerden seçerek daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bi Sipariş, farklı alanlarda olduğu gibi burada da müşterilerin yanında olarak çeşitli özellik ve desenlerde araçlar sunar. Burada yer alan seçeneklerin detaylarına kadar inceleme yapabilir, değerlendirmelere göz atabilir ve ardından güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli Ürün Seçenekleri Bi Sipariş’de

Kaliteli Ürün Seçenekleri Bi Sipariş'deYaşamın her anında ihtiyaç duyulan bilgisayarları, mevcut halinden daha fonksiyonel hale getirmek için tercih edilen bu seçenekler, ilgi alanlarınıza göre farklılaşıyor olsa da temel olarak yardımcı görev görürler. Bilgisayarların olmazsa olmaz araçlarından webcam, görüntülü konuşmalar için kullanılır. Görüntü girişi noktasında ihtiyaçları karşılayan bu araç, teknik açıdan ne kadar güçlü olursa alınan verim de o kadar yüksek olur. Full HD olma özelliğine sahip kameralarla kusursuz görüntü elde edilebilir. Bilgisayarda yaptığınız işlemleri daha hızlı ve pratik bir şekilde halletmek adına ihtiyacınız olan özellikleri sunan bu aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Teknik açıdan güçlü ve tamamlayıcı olması sayesinde her an yanınızda olur. Genellikle portatif boyutlarda olmasıyla taşınması açısından da zorluk çıkarmaz. Olmadan olmaz denilen araçlardan bir diğeri de ses çıkışı sağlayan ürünlerdir. Bilgisayarlarda mevcut halde bulunan bu hoparlör, yetersiz geldiğinde desteklemek için harici olarak da satın alınabilir. Renkli seçenekler arasından seçim yaparak kaliteli ses çıkışından faydalanabilirsiniz. Müzik dinlerken oyun oynarken veya görüntülü görüşmelerde çıkan sesleri daha net duymak, ses çıkış cihazının kalitesine bağlıdır. Teknik açıdan güçlü bir çevre birimine ihtiyacınız varsa Bi Sipariş bu konuda uygun fiyat etiketleriyle yanınızda olur. Yüksek kaliteli modellere ev sahipliği yapan Bi Sipariş, farklı zevklere hitap eder. Bilgisayarınızı geliştirmek, ekstra araçlardan faydalanarak işinizi hızla tamamlamak ve ardından profesyonel düzeyde çalışmalara imza atmak için çeşitli araçlardan faydalanabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızı kendi zevke ve ihtiyaca göre bilgisayar oluşturmak için gerekli parçaların tek tek alınması gerekir. Başlıca ihtiyaçlardan monitör özelliklerine Bi Sipariş’den bakarak ihtiyacınızı karşılayacak ürüne güvenle sahip olabilirsiniz. Daha birçok ürünün yer aldığı Bi Sipariş, diğer araç gereçler konusunda da müşterilerin yanındadır. Kaliteli materyallerden tasarlanan bu seçenekleri Bi Sipariş üzerinden inceleyebilirsiniz.