213 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Kategoriler

Akıllı Robot Süpürge (19)

Cam Silme Robotu (2)

Dikey Süpürge (36)

Elektrikli Süpürge Yedek Parça (107)

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge (19)

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (22)

Elektrikli Süpürge

Orijinal fiyat: 24,540.00.Şu andaki fiyat: 9,020.00.

Yaşam alanlarının hijyenini sağlama konusunda en önemli yardımcılardan olan elektrikli süpürge ürünleri, onlarca farklı versiyonu ve kullanım çeşidiyle Bi Sipariş’de bir araya geliyor. Dünyaca ünlü ev elektroniği markaları tarafından hazırlanan süpürge çeşitleri, yeni nesil özellikleriyle birlikte ortam temizliğini sağlamada üstün performans gösterirken, çok sayıda yeniliğe de imza atıyor. Elektrikli süpürge markaları, hazırladıkları yeni özelliklerin yanı sıra, ürünlerin formlarıyla ilgili değişiklikler de getiriyor. Şarjlı süpürge seçenekleri, dikey süpürge ürünleri, sulu modeller, toz torbasız süpürge seçenekleri, süpürme robotları ve daha onlarca farklı işlevi bulunan ürünler, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Hem küçük boyutta hem de büyük ebatlarda üretilen modeller arasında, sessizlik konusunda üstün başarı sergileyen ürünlere de yer veriliyor.

Elektrikli Süpürge Seçenekleri

Elektrikli Süpürge Seçenekleri

Bi Sipariş’de yer alan kaliteli elektrikli süpürge modelleri, kullanıcıların farklı arayışları için yüzlerce farklı versiyonda satışa sunuluyor. Ürünler arasında; şarj edilerek kullanılabilen ve kullanım sırasında büyük kolaylık sağlayan şarjla çalışan modeller, özel bir kumanda aracılığıyla kablosuz olarak bütün alanı gezebilen ve zahmetsiz olarak temizlik işlemlerinizi yapmanızı sağlayan robot ürünler, hafiflikleri sebebiyle kolaylık sunan el süpürgesi ve kalem süpürge alternatifleri gibi modeller bulunuyor. Ayrıca torba kullanımına gerek kalmadan kolayca boşaltıp kullanabileceğiniz toz torbasız modellere de yer veriliyor. Farklı yerlerde kullanılabilen hafif elektrikli süpürge modelleri de bu kategoride dikkat çekenler arasındadır. Modeller arasında seçim yapmak için, kullanım alanını ve kullanım sıklığını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Otomatik süpürge ürünleri belirli bir programa göre hareket ederek kurulumu yapılan süre zarfınca çalışmayı sürdürüyor. Süpürge robot adı da verilen bu ürünler, genellikle yassı bir formda tasarlanarak kumandalar aracılığıyla istenilen her yöne yönlendirilebiliyor. Modeller arasında dikey elektrikli süpürge ürünleri de yer alıyor. Bu ürünlerin en önemli özellikleri arasında, herhangi bir tekerlekli motor bölümüne gerek kalmadan tek parçayla işlem yapılabilmesi yer alıyor. Dikey ürünlerin çekim başlıkları, dik bir formda üretilmiş olan motor bölümünün ve torba bölümünün hemen altında yer alıyor. Bu ürünleri günlük ev işi yaparken kullanabilir, küçük kırıntıları, partikül ve tozları hızlı ve etkili bir şekilde çekebilirsiniz. Sanayi tipi kullanıma uygun kazanlı elektrikli süpürge çeşitleri ise geniş alanlarda kullanılmak için uygundur.

Şarjlı Elektrikli Süpürge: Kablosuz Kullanımın Tadını Çıkarın

Şarjlı Elektrikli Süpürge: Kablosuz Kullanımın Tadını ÇıkarınDünyanın en özenli tasarımcıları tarafından hazırlanan şarjla çalışan modeller, teknoloji alanında büyük gelişmeler elde edilmesi sebebiyle bambaşka bir boyut kazanıyor. Yepyeni teknoloji eklentileri sayesinde fonksiyon çeşitliliğinde sınır tanımayan ürünler, çok geniş alanlarda bile uzun süre çalışarak kolaylık sağlıyor. Şarjlı olmaları sayesinde elektrik bulunmayan alanlarda bile kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünler, 2200 mAh gibi uzun ömürlü batarya performanslarıyla etkileyici bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. 25 dakika, 1 saat gibi farklı kullanım süreleri sunan ürünlerin bazılarında bu süre daha fazla olurken, bazı ürünlerde daha düşük kullanım süreçleri bulunabiliyor. Ürünleri seçerken kullanım amacını göz önünde bulundurabilir, ürün açıklamalarına göz atarak ürünlerin kullanım sürelerini görebilirsiniz. Hızlı şarj olma özellikleri de bulunan ürünleri değerlendirerek yaşam alanlarınızı dakikalar içerisinde temizleyebilirsiniz.

Turbo başlıklı süpürge çeşitleri yüksek performansla etkili bir temizlik sağlayabilir. Turbo çekim gücüne sahip olan şarjlı modeller, standart çekim gücü bulunan ürünler ya da hız kademeli olarak birden fazla çekim gücü seçeneği sunan ürünlere yönelebilir, kablosuz süpürge ayrıcalığını evinizin tüm alanlarında deneyimleyebilirsiniz. Şarjlı el süpürgesi ürünlerini; kampta, aracınızın temizliğinde, ofis temizliğinde ya da diğer amaçlarınız için seçebilir, ev temizleme ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Çekim gücü yüksek süpürge modelleri iç ve dış mekânlarda yüksek performans sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Şarjlı ürünler arasında, toz torbasız elektrikli süpürge olarak kullanabileceğiniz ürünler de yer alıyor. Torba bölümleri olmayan bu modeller, hem sürekli torba temini sorununu ortadan kaldırıyor hem de pratik kullanım özellikleri sunarak hızlı bir şekilde boşaltılabiliyor. Bu kategoride torbasız el süpürgesi gibi portatif modeller de yer alıyor. Hazneli süpürge modelleri arasında farklı tasarımlara sahip ürünler mevcuttur. Torba yerine toz haznesi bulunan ürünlerin, hazne kapasitesi de ihtiyaç doğrultusunda değişiklik gösteriyor. Bazı modellerde hazne bölümü küçük olurken, bazı modeller büyük kapasiteli hazne alanına sahip oluyor. Büyük süpürge modelleri, geniş alanlarda performans sağlayacak özelliğe sahiptir. Bu sayede farklı kullanım amaçlarına cevap verebilen ürünler, dikey şarjlı süpürge alternatifleri arasında da bulunabiliyor.

Kablosuz elektrik süpürgesi olarak hazırlanan şarjlı ürünler, tek hamlede açılarak boşaltılabiliyor. Bağımsız bir kullanıcı deneyimi sunması sayesinde ise en ulaşılmaz köşe ve kenarlarda bile etkili olabiliyor. Torbasız elektrik süpürgesi olarak satışa sunulan şarjlı modeller, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre özellikleriyle de kolaylık sağlıyor. Motor dışında tüm parçaları ayrılabilen ve temizlik kolaylığı sunan ürünlerden olmaları sayesinde pratik süpürge sınıfına dahil olabilen şarjlı dikey süpürge seçenekleri; balkon, teras gibi bağımsız alanların temizliğinde de kullanılabiliyor. LED aydınlatma özelliği olan şarjlı modeller ise karanlık ortamlarda dahi kolay temizlik yapabilme avantajı sağlıyor. 2000 watt elektrik süpürgesi gibi ürünler ise daha uzun süre şarj ömrü sunmalarıyla beğeni kazanıyor. 900, 1000, 1500, 1800, 2200, 3000 watt elektrikli süpürge gibi farklı güç derecelerine sahip modeller de bulunuyor. Ayrıca kolay temizlenebilen filtresiz süpürge çeşitleri de mevcuttur.

Akıllı Süpürge Teknolojileriyle Tanışın

Akıllı Süpürge Teknolojileriyle TanışınYeni teknolojiler geliştirmede sürekli bir rekabet içerisinde olan süpürge markaları, kullanıcılarına en işlevsel ve en üstün performanslı ürünü hazırlayabilmek için onlarca farklı ürün modeli tasarlıyor. Son yıllarda adından en çok söz ettiren yeni çekim teknolojileri, dünyada ilk olan süpürge teknolojileri ve markaların hazırladığı yeni fonksiyon özellikleri, değişim ihtiyacını da gündeme getiriyor. Elektrikli dikey süpürge formunda ya da yassı formda üretilen ürünler, akıllı teknolojileriyle kolay kullanım sunuyor. Cyclone adı verilen teknoloji, derinlemesine çekim gücü performansı sunarak en küçük partikülleri bile kolayca çekebilmenizi sağlıyor. Özellikle peluş halı gibi dip bölümlerine küçük toz ve kırıntıların girebileceği alanlarda bu özelliği bulunan ürünleri tercih ederek son derece etkili bir temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü emiş modu, turbo modu, standart mod gibi farklı çalışma tipleri bulunan ürünler, hız kademesi özelliği sunarak dilediğiniz ölçüde çekim gücünü seçebilmenize olanak tanıyor. Güçlü elektrik süpürgesi özelliğine sahip olan bu ürünler ev kullanımı için ideal bir tasarıma sahiptir. Özel tasarlanmış kuvvetli elektrik süpürgesi çeşitleriyle ev ve iş yerlerinde hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz.Düşük çekim gücü istediğinizde düşük ayarda, yüksek çekim gücü elde etmek istediğinizde de turbo modunda kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Robot elektrik süpürgesi çeşitlerinde ise bambaşka akıllı teknolojilere rastlamak mümkün oluyor. 2400 watt elektrik süpürgesi ve 2200 watt elektrikli süpürge alternatifleri ise motor gücü oldukça yüksek olan ürünler arasında bulunuyor. Eğer derinlemesine temizlik ihtiyacınız bulunuyorsa bu ürünlere yönelebilirsiniz. Dış tasarım konusunda da oldukça gelişmiş olan süpürge plastik, metal, paslanmaz çelik gibi çeşitli materyallerden üretiliyor. Yatak, kanepe gibi alt bölümlerinin temizliği zor olan mobilyalar için en ideal temizlik ürünlerinden biri olan vakumlu akıllı modeller, merdiven gibi alanlarda dahi kendi başına hareket edebiliyor. Akıllı ev sistemlerine de bağlanabilen ürünler, üçlü filtre sistemiyle çalışarak en küçük partiküllerde bile başarı sağlıyor.

Akıllı ev elektrik süpürgesi; bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlar üzerinden kolaylıkla yönetilebiliyor. Hepa filtreli süpürge temiz bir ortam yaratırken aynı zamanda sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Hepa filtreleme adı verilen bu filtreleme tipinin yanı sıra, düşme ve çarpma gibi kazalara karşı etkili olan hareket sensörleri de bulunuyor. Kenar, soft ya da maksimum gibi ayrı temizlik modları da olabilen akıllı ürünler, büyük kolaylık sağlıyor. Bu ürünler arasında hayvan beslenen evler için uygun olan tüy toplayıcı süpürge çeşitleri de yer alıyor.

Robot Süpürge Seçenekleri ile Hem Paspas Hem Çekim Modu

Robot Süpürge Seçenekleri ile Hem Paspas Hem Çekim ModuSüpürge önerisi ve elektrik süpürgesi tavsiye yorumları arasında başı çeken ürünler arasında bulunan robot tipi süpürgeler, robot vakum paspas fonksiyonlarını bir arada sunuyor. 2 si 1 arada özelliği sunan modeller, kullanım alanı içerisinde istenilen bölüme hızla ulaşabiliyor. Vakumlu süpürge özelliğine sahip olan robot modeller etkili temizlik sağlayarak hijyenik bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyor. Vakum konusunda oldukça güçlü bir performans sergileyen robotlar, 550 ml gibi yüksek bir kapasitesi bulunan haznelere sahip oluyor. Bu hazneler aracılığıyla ise vakumlanan tozlar depolanıyor ve istenilen her an boşaltılabiliyor. Akıllı ve hassas elektronik su deposu bölümü ise yerlerin kolaylıkla silinmesini sağlıyor.

El değmeden temizlik yapabilen bu ürünler, bütün zemin çeşitlerinde çalışabiliyor. Mermer, parke, fayans, laminat, seramik gibi zemin çeşitlerine zarar vermeden etkili bir temizlik işlemi yapabilen robot ürünler, su çıkışı bölümünde tıkama önleyici etki de gösteriyor. Su sızıntısı gibi olumsuz problemlere karşı, üst düzey donanıma sahip olan modeller, kumandalar aracılığıyla ya da programlama fonksiyonuyla kolaylık sunuyor. 110 dakikaya kadar temizlik süresi bulunan yassı robotlar, evinizin ya da temizlik yaptığınız alanın haritasını çıkararak bir sonraki temizlik işleminde büyük kolaylık sunuyor. Vakumlu elektrik süpürgesi modelleri arasında en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden biri olan robot modeller, hiçbir şekilde yorulmadan otomatik olarak alan temizliği yapma ayrıcalığı veriyor. Özellikle yoğun çalışma temposuna sahip olan ve temizlik konusunda yardıma ihtiyacı olan kullanıcıların vazgeçilmez modellerinden olan ürün çeşitleri, çocuklu aileler için de büyük kolaylık sunuyor.

Düşük pil gücü seviyesine geldiğinde otomatik olarak şarj istasyonuna dönen robot temizleyici, bir odanın içerisindeki tüm temizleme alanlarını otomatik olarak kaydedebiliyor. Bu özelliği sayesinde alana bir sonraki girişinde aynı şekilde temizleme işlemi yapabiliyor. Siz kahvenizi yudumlarken, evinizin her yerinin kendi kendine temizlenmesini sağlayan robot ürünler, temizlik işlemlerinin vakit almasını da önlüyor. Temizlik yapma süresini önemli ölçüde kısaltan robot modeller, sulu süpürge olarak da kullanılabiliyor. İçerisinde özel bir su haznesi bulunan ürün, yerlerde bulunan toz ve kirleri vakumladıktan sonra silme işlemi de yapabiliyor. Mini elektrikli süpürge formatında tasarlansa da yüksek performansı ve kalitesiyle göz dolduran robotlar, mini süpürge alternatiflerine nazaran daha etkili sonuçlar verebiliyor. Islak kuru elektrik süpürgesi de denebilen ürünler, hem sulu hem de kuru formatta çalışabiliyor.

Sessiz süpürge modelleri temizlik sağlarken aynı zamanda huzurlu bir ortam yarattıkları için tercih edilebilir. 50 dB elektrikli süpürge modelleri, ultra sessiz çalışma özellikleri sayesinde çocuklu evler için uygundur. Sessiz çalışan elektrik süpürgesi arayışında olan kullanıcılar için de ideal bir seçenek olan ıslak kuru süpürge seçenekleri, fiyat konusunda da kullanıcıların farklı bütçe arayışlarına hitap edebiliyor. Şarjlı süpürge fiyatları ve sessiz elektrik süpürgesi fiyatları incelendiğinde ortalama oranlarda seyreden robot ürünler, zahmetsiz temizlik fırsatı sunmaları sebebiyle daha yüksek fiyat aralıklarıyla da satışa sunulabiliyor. Ancak fiyat seçenekleri markaların hazırladığı farklı modellere ve modellerin özelliklerine göre de değişebiliyor. Diğer süpürge fiyatları baz alındığında lüks ürünler sınıfına girmesi sebebiyle çok sayıda kullanıcının tercihi olabiliyor. Alt bölümünde vakum fırçaları bulunan ve 3 adet 360 derece yön değiştirebilen tekerleği bulunan ürünler, genellikle yuvarlak yassı formlarda üretiliyor. 1 saat içerisinde şarj olabilen robot tarzı modeller, 20 mm aşılabilir engel ölçüsüyle de çok sayıda alanda müdahale etmeye gerek kalmadan çalışabiliyor.

Halı Yıkamalı Elektrik Süpürgesi: Her Zaman Bakımlı Bir Eve Sahip Olun

Halı Yıkamalı Elektrik Süpürgesi: Her Zaman Bakımlı Bir Eve Sahip OlunHalı yıkamalı süpürge seçenekleri, kullanımı en pratik olan ürünler arasında yer alıyor. Halı yıkama ihtiyacını ortadan kaldıran ve tek çekimde üstün temizlik sağlayan ürünler, su ve deterjan desteği verildiğinde harikalar yaratabiliyor. Elektrikli süpürge yorumları arasında en çok sevilen ürünlerden biri olduğu belirtilen halı yıkamalı ürünler, portatif elektrik süpürgesi arayışında olan kullanıcılar tarafından da tercih edilebiliyor. Parçalara ayrılarak kolay bir şekilde temizlenebilen küçük süpürge modelleri, günlük elektrikli süpürge olarak da kullanılabiliyor. Küçük ev süpürgesi çeşitlerinin dışında, süpürge tavsiye mesajları arasında da yer alan ve halıları derinlemesine temizleyen ürünler de bulunuyor. Özenle yepyeni özellikler geliştiren süpürge markaları, farklı biçimlerde hazırlanan binlerce modeli Bi Sipariş’de satışa sunuyor. Ufak elektrik süpürgesi kullanıcıları için torbalı modellere de yer veriliyor. Torbalı süpürge makinası modelleri ev kullanımı için sıklıkla tercih ediliyor.

3 motorlu süpürge olarak da bilinen profesyonel halı yıkamalı süpürgeler ise yaklaşık 30 litrelik su dolum kapasitesiyle 70 LT’ye varan hava akımı oranına sahip oluyor. Sanayi tipi olarak satışa sunulan bu ürünleri, otel gibi konaklama alanlarının temizliğinde ve diğer iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Otel tipi süpürge modelleri bu mekânlarda yüksek performans sağlar. Sıradan bir halı yıkamalı makineye göre daha yüksek performans gösteren sanayi tipi ürünler, derinlemesine temizlik yaparak en kirli halılarda bile başarı sergiliyor. Tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz ürünü, perde ve koltuk temizliği için de kullanabilir, özel başlıkları sayesinde tam verim alabilirsiniz. Temizlik yaparken sağlık konusuna da dikkat etmek gerekir. Antialerjik süpürge modelleri arasından seçim yaparak kolayca hijyenik bir ortam tesis edebilirsiniz.

Bunun dışında elektrik süpürgesi torbasız modellerini tercih eden kullanıcılar için ise su filtreli süpürge ürünleri bulunuyor. Süpürme işlemi sırasında su dolu bir hazne içerisinde biriken kirler, su boşaltıldığında temizlenmiş oluyor. Ancak bu tür ürünlerin her kullanımdan sonra temizlenmesi de gerekiyor. Elektrikli süpürge çeşitleri arasında bulunan halı yıkamalı modellere, deterjan eklemesi de yapılabiliyor. Su hazneli elektrik süpürgesi modellerinden sayılan halı yıkamalı ürünler, koltuk temizliği için de kullanılabiliyor. Islak ve kuru olarak vakumlama yapabilen ürünler, baston süpürge formatında da üretilebiliyor. Sulu elektrik süpürgesi fiyatları arasında karşılaştırmalar yaparak ev temizliğinin yanı sıra halı yıkama işlemlerini de kendiniz yapabilirsiniz.

Ayaklı elektrik süpürgesi seçenekleri de halı yıkamalı olarak tasarlanabiliyor. Ayaklı süpürge modelleri aynı zamanda az yer kapladığı için de sıkça tercih ediliyor. Hem halı yıkamalı hem de şarjlı el süpürgesi fiyatları da diğer ürünlere oranla daha yüksek fiyat aralıklarında seyredebiliyor. Çok sayıda farklı çeşidi bulunan halı yıkama fonksiyonlu elektrikli süpürge sulu modellerin yanı sıra kuru olarak da çekim özelliği sunuyor.

Elektrikli Süpürge Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Elektrikli Süpürge Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?Süpürge makinesi fiyatları, cihazların markasına ve özelliklerine göre belirlenir. Elektrikli süpürge fiyatlar, geniş bir aralıkta seyreder. Bu sayede hem bütçeye hem de ihtiyaca uygun bir ürün bulmak mümkün olur. Elektrikli süpürge çeşitleri ve fiyatları, Bi Sipariş’in avantajlı seçenekleri ile istediğiniz ürüne hemen ulaşma şansı veriyor. Birbirinden güzel özelliklere sahip olan indirimli günlük elektrikli süpürge alternatiflerini değerlendirebilir, çok sayıdaki elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları arasından size en uygun seçeneği anında bulabilirsiniz. Dilerseniz sessiz elektrik süpürgesi ürünlerini inceleyebilir, gürültüsüz ve etkili temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Duvar temizleme aparatları da bulunan ürünler, duvar yüzeylerinde biriken tozların ve örümcek ağı gibi ulaşılması güç olan bölümlerin de hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Karanlık ortamlarda temizlik yapma olanağı sağlayan ışıklı süpürge modelleri ise hem estetik görünüm hem de kullanım kolaylığı sunuyor. Bu kategoriden bir ürün alırken ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaliteli bir elektrik süpürgesi seçtiğinizden emin olmanız gerekiyor.

İndirimli elektrik süpürgesi satın almak isteyen kullanıcılar için çok sayıda farklı seçeneği bir araya getiren Bi Sipariş’i inceleyerek elektrikli süpürge kampanya ve indirimlerinden faydalanabilir, eviniz ve diğer yaşam alanlarınız için en etkili indirimli süpürgeler arasından dilediğinizi hemen seçebilirsiniz. Elektrikli süpürge fiyatları, Bi Sipariş’de bulunan ürünlerin marka ve modellerine göre farklı seçeneklerle listelenebiliyor. Ürünlerin özellikleri de fiyat konusunda belirleyici unsurlar arasında yer alıyor.

Süpürge makineleri arasında yer alan ve pratik elektrikli süpürge sınıfına dahil edilebilen bir diğer model ise buharlı elektrik süpürgesi oluyor. Buharlı süpürge özel çalışma sistemiyle etkili bir temizlik sağlıyor. Su filtreli elektrik süpürgesi ürünleri arasında da bulunabilen buharlı elektrikli süpürge alternatifleri, zeminlere buhar uygulaması yaparak tam hijyen sağlıyor. Özellikle sıcak buhar uygulaması yaparak halı, perde gibi ekstra toz ve kir içerebilen eşyaların sterilize olmasını, bakterilerden arındırılmasını sağlıyor. Hem ev süpürgesi hem de ofis temizlik ürünü olarak kullanılabilen buharlı makineler, küçük elektrikli süpürge ürünleri arasında en çok tercih edilen modellerden sayılıyor.

Dik süpürge modelleri arasında dikkat çeken şarjla çalışan süpürgeler ise dik süpürge fiyatları incelendiğinde çeşitli seçenekler içerebiliyor. Her bütçeye uygun seçimler yapabilme fırsatı sunan Bi Sipariş’in fiyat skalasını değerlendirebilir, sizin için en uygun kullanım alanını tespit ederek harika bir süpürgeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca sarı, mor ve kırmızı elektrikli süpürge modelleri arasından tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. El süpürgesi fiyatları arasında karşılaştırmalar yapabilir, sizin için en uygun elektrik süpürgesi seçeneğine hemen ulaşabilirsiniz. Sizin için ideal bir elektrik süpürgesi satın almak için Bi Sipariş’in cazip seçeneklerine hemen göz atın, birbirinden etkileyici fırsatlardan yararlanma şansını yakalayın!