Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Çocuklar için optimize edilmiş 85 dB ses sınırlayıcı güvenliği
- 28 saate kadar uzun pil ömrü ile haftalık kullanım
- IX55 sertifikası ile ter ve yağmura karşı dayanıklı
- Kompakt kasa tasarımı çantaya kolayca sığar
- 5 çift antimikrobiyal silikon kulak ucu ile konfor
Teknik Özellikler
- Bluetooth 5.3
- 28 saate kadar pil ömrü
- 85 dB ses sınırlayıcı
- 6 mm sürücü
- USB-C hızlı şarj
İdeal Kullanım
- çocuklar için kablosuz dinleme
- güvenli ses seviyesi ile oyun ve müzik
- dış mekan kullanımı
- çocuk
Benzer Ürünler

XIAOMI BHR8776GL Buds 6 Oynat Gerçek Kablosuz Kulaklık, Siyah

CANYON TWS-5 True Wireless Kulaklık, Mor

Redmi Buds 6 Play Siyah

Redmi Buds 5 Pro Siyah

CANYON OnGo 4 Mini Gerçek Kablosuz Kulaklık, Mor

Xiaomi Type-C Kulaklık Siyah

XIAOMI BHR7627GL Redmi Buds 5 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Siyah

JBL Wave TWS 2 Beam Gerçek Kablosuz Kulaklık, Beyaz

SONY WF-C700N Gerçek Kablosuz Kulaklık, Lavanta

BLACKVIEW AirBuds 12 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Siyah

CANYON TWS-5 True Wireless Kulaklık, Siyah
BELKIN Koleksiyonları

BELKIN SoundForm Nano 2 Gerçek Kablosuz Kulaklık Çocuklar İçin, Mavi

BELKIN SoundForm Nano 2 Kablosuz Kulaklık Çocuklar İçin, Beyaz
2.190 TL Orijinal fiyat: 2.190 TL.1.905 TLŞu andaki fiyat: 1.905 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Çocuklar için optimize edilmiş 85 dB ses sınırlayıcı güvenliği
- 28 saate kadar uzun pil ömrü ile haftalık kullanım
- IX55 sertifikası ile ter ve yağmura karşı dayanıklı
- Kompakt kasa tasarımı çantaya kolayca sığar
- 5 çift antimikrobiyal silikon kulak ucu ile konfor
Teknik Özellikler
- Bluetooth 5.3
- 28 saate kadar pil ömrü
- 85 dB ses sınırlayıcı
- 6 mm sürücü
- USB-C hızlı şarj
İdeal Kullanım
- çocuklar için kablosuz dinleme
- güvenli ses seviyesi ile oyun ve müzik
- dış mekan kullanımı
- çocuk
Benzer Ürünler

XIAOMI BHR8776GL Buds 6 Oynat Gerçek Kablosuz Kulaklık, Siyah

CANYON TWS-5 True Wireless Kulaklık, Mor

Redmi Buds 6 Play Siyah

Redmi Buds 5 Pro Siyah

CANYON OnGo 4 Mini Gerçek Kablosuz Kulaklık, Mor

Xiaomi Type-C Kulaklık Siyah

XIAOMI BHR7627GL Redmi Buds 5 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Siyah

JBL Wave TWS 2 Beam Gerçek Kablosuz Kulaklık, Beyaz

SONY WF-C700N Gerçek Kablosuz Kulaklık, Lavanta

BLACKVIEW AirBuds 12 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Siyah

CANYON TWS-5 True Wireless Kulaklık, Siyah
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth menzili | 10 metre |
| Pil ömrü | 28 saate kadar çalma süresi (şarj başına 8 saat oynatma + şarj kutusuyla 20 saat) |
| USB-C hızlı şarj | 10 dakikalık şarj ile 90 dakikalık oynatma süresi sağlar |
| Güvenli ses | 85 dB ses sınırlayıcı |
| Sürücü boyutu | 6 mm |
| Genel Özellikler | 7+ yaş için uygundur |
| Bağlantı | Kablosuz |
| Mikrofon | Yerleşik |
| Ter ve suya dayanıklı | (IX55) Hafif yağmurda güvenli kullanım sağlar |
| Gürültü engelleme | Net arama kalitesi teknolojisi, aramalar sırasında arka plan gürültüsünü azaltır |
| Küçük, kompakt kasa tasarımı | Cebinize ve sırt çantanıza kolayca sığar |
| Dokunmatik kontroller | Ses seviyesi, şarkı atlama veya durdurma ve arama alma veya sonlandırma için kablosuz, düğmesiz ses kontrolü sunar |
| Paket içeriği | 5 çift antimikrobiyal silikon kulak ucu ve bir USB tip C şarj kablosu da dahildir |
| Ürün Tipi | kablosuz kulaklık |
|---|---|
| Alt Tip | gerçek kablosuz kulaklık |
| Renk | pembe |
| Marka | Belkin |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
BELKIN Koleksiyonları

BELKIN SoundForm Nano 2 Gerçek Kablosuz Kulaklık Çocuklar İçin, Mavi

BELKIN SoundForm Nano 2 Kablosuz Kulaklık Çocuklar İçin, Beyaz
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth menzili | 10 metre |
| Pil ömrü | 28 saate kadar çalma süresi (şarj başına 8 saat oynatma + şarj kutusuyla 20 saat) |
| USB-C hızlı şarj | 10 dakikalık şarj ile 90 dakikalık oynatma süresi sağlar |
| Güvenli ses | 85 dB ses sınırlayıcı |
| Sürücü boyutu | 6 mm |
| Genel Özellikler | 7+ yaş için uygundur |
| Bağlantı | Kablosuz |
| Mikrofon | Yerleşik |
| Ter ve suya dayanıklı | (IX55) Hafif yağmurda güvenli kullanım sağlar |
| Gürültü engelleme | Net arama kalitesi teknolojisi, aramalar sırasında arka plan gürültüsünü azaltır |
| Küçük, kompakt kasa tasarımı | Cebinize ve sırt çantanıza kolayca sığar |
| Dokunmatik kontroller | Ses seviyesi, şarkı atlama veya durdurma ve arama alma veya sonlandırma için kablosuz, düğmesiz ses kontrolü sunar |
| Paket içeriği | 5 çift antimikrobiyal silikon kulak ucu ve bir USB tip C şarj kablosu da dahildir |
| Ürün Tipi | kablosuz kulaklık |
|---|---|
| Alt Tip | gerçek kablosuz kulaklık |
| Renk | pembe |
| Marka | Belkin |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
BELKIN SoundForm Nano 2 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Pembe – Çocuklar İçin Fiyat Analizi
BELKIN SoundForm Nano 2 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Pembe – Çocuklar İçin Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 2.190 TL |































