Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 6 bar yuksek basincla profesyonel sonuc
- Akilli bakım teknolojisi ile her kumaş icin optimal sicaklik
- 1.3 litrelik genis su tanki sayesinde uzun seanslar
- 90 saniyede hazir olmasi ile hizli baslama
- Calc'n Clean Easy sistemi ile kolay kireç temizleme
Teknik Özellikler
- 6 bar pompa basinci
- 1.3 litrelik cikarilabilir su tanki
- 120 gr/dk buhar tedirisi
- Akilli bakım teknolojisi
- Calc'n Clean Easy kireç temizleme sistemi
İdeal Kullanım
- ev ütüleme
- yüksek hacimli ütüleme
- hassas kumaşlar
- profesyonel kullanim
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS GC7933/30 Buhar Ütüsü

Demir Buhar Jeneratörü PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9682/80 siyah / altın

PHILIPS PSG6066/20 Buhar Üreticisi

El Tipi Giysi Buharlı Ütü PHILIPS 3000 Serisi STE3170/80 siyah KONTROL EDİLDİ

Taşınabilir Giysi Buharlı Ütü CECOTEC Fast & Furious 4010 Vital 05543 siyah

PHILIPS GC9660/30 Buhar Ütüsü, Mor

PHILIPS GC7840/20 Buhar Jeneratörü

Taşınabilir giysi buharlı ütü PHILIPS 3000 Serisi STH3020/10 beyaz

El Tipi Giysi Buharlı Ütü AENO GS4 AGS0004 siyah

BRAUN IS1012BL Carestyle 1 Buhar Ütüsü, Mavi/Beyaz
Ufesa Koleksiyonları

UFESA SmartScale Plus Mutfak Tartısı

UFESA Tıraş Makinesi Saç Kesici, Siyah

UFESA Cool White Meyve Sıkacağı

UFESA PP5500 Saç Düzleştirici

UFESA PR1100 Haku Tost Makinesi, Siyah

UFESA Powell Su Isıtıcısı, Beyaz

UFESA Resia Su Isıtıcısı, Paslanmaz Çelik

UFESA PP5100 Temel Saç Düzleştirici

UFESA My Glamour Saç Kurutma Makinesi ve Saç Düzleştirici Seti

UFESA Sensei Hava Fritözü 12 Litre, Siyah

UFESA LC5750 Deluxe Meyve Sıkacağı

UFESA SV1200 Hazır Kullanıma Uygun Otomatik Gömlek Ütüsü ve Kıyafet Kurutucusu

UFESA X-Treme Boost Saç Kurutma Makinesi, Gri

UFESA Eclipse El Blenderı, İnox

UFESA CT4032 Wave Ceramic Hair Iron for Curls
6.550 TL Orijinal fiyat: 6.550 TL.5.698 TLŞu andaki fiyat: 5.698 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 6 bar yuksek basincla profesyonel sonuc
- Akilli bakım teknolojisi ile her kumaş icin optimal sicaklik
- 1.3 litrelik genis su tanki sayesinde uzun seanslar
- 90 saniyede hazir olmasi ile hizli baslama
- Calc'n Clean Easy sistemi ile kolay kireç temizleme
Teknik Özellikler
- 6 bar pompa basinci
- 1.3 litrelik cikarilabilir su tanki
- 120 gr/dk buhar tedirisi
- Akilli bakım teknolojisi
- Calc'n Clean Easy kireç temizleme sistemi
İdeal Kullanım
- ev ütüleme
- yüksek hacimli ütüleme
- hassas kumaşlar
- profesyonel kullanim
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS GC7933/30 Buhar Ütüsü

Demir Buhar Jeneratörü PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9682/80 siyah / altın

PHILIPS PSG6066/20 Buhar Üreticisi

El Tipi Giysi Buharlı Ütü PHILIPS 3000 Serisi STE3170/80 siyah KONTROL EDİLDİ

Taşınabilir Giysi Buharlı Ütü CECOTEC Fast & Furious 4010 Vital 05543 siyah

PHILIPS GC9660/30 Buhar Ütüsü, Mor

PHILIPS GC7840/20 Buhar Jeneratörü

Taşınabilir giysi buharlı ütü PHILIPS 3000 Serisi STH3020/10 beyaz

El Tipi Giysi Buharlı Ütü AENO GS4 AGS0004 siyah

BRAUN IS1012BL Carestyle 1 Buhar Ütüsü, Mavi/Beyaz
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 2400 Watt |
| Pompa basıncı | 6 bar |
| Su tankı kapasitesi | 1.3 Litres |
| Maksimum buhar artışı | 440 gr |
| Buhar tedariki | 120 gr/dk |
| Kablo uzunluğu | 1.8 m |
| Genel Özellikler | |
| Taban | Yüksek dayanıklılığa sahip seramik, pürüzsüz kayma |
| Akıllı Bakım Teknolojisi | Tüm kumaşlar için ön sıralama olmadan optimal sıcaklık ayarı |
| Fonksiyonlar | Calc’n Clean Easy (kireç temizleme), ECO, Boost, dik ve kuru ütüleme |
| Su tankı | Uzun ütüleme seansları için çıkarılabilir 1.3 L tank |
| Sızdırmazlık sistemi | Evet |
| Anti-Kireç hatırlatıcısı | Evet |
| Buhar hazır göstergesi | 90 saniyede hazır |
| Güvenlik | Aşırı ısınma koruması ve otomatik kapanma |
| Depolama | Kolay kablo depolama ve güvenli kilit sistemi |
| Ürün Tipi | ütü |
|---|---|
| Alt Tip | buhar jeneratoru |
| Renk | mavi |
| Malzeme | seramik taban |
| Marka | UFESA |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Ufesa Koleksiyonları

UFESA SmartScale Plus Mutfak Tartısı

UFESA Tıraş Makinesi Saç Kesici, Siyah

UFESA Cool White Meyve Sıkacağı

UFESA PP5500 Saç Düzleştirici

UFESA PR1100 Haku Tost Makinesi, Siyah

UFESA Powell Su Isıtıcısı, Beyaz

UFESA Resia Su Isıtıcısı, Paslanmaz Çelik

UFESA PP5100 Temel Saç Düzleştirici

UFESA My Glamour Saç Kurutma Makinesi ve Saç Düzleştirici Seti

UFESA Sensei Hava Fritözü 12 Litre, Siyah

UFESA LC5750 Deluxe Meyve Sıkacağı

UFESA SV1200 Hazır Kullanıma Uygun Otomatik Gömlek Ütüsü ve Kıyafet Kurutucusu

UFESA X-Treme Boost Saç Kurutma Makinesi, Gri

UFESA Eclipse El Blenderı, İnox

UFESA CT4032 Wave Ceramic Hair Iron for Curls
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 2400 Watt |
| Pompa basıncı | 6 bar |
| Su tankı kapasitesi | 1.3 Litres |
| Maksimum buhar artışı | 440 gr |
| Buhar tedariki | 120 gr/dk |
| Kablo uzunluğu | 1.8 m |
| Genel Özellikler | |
| Taban | Yüksek dayanıklılığa sahip seramik, pürüzsüz kayma |
| Akıllı Bakım Teknolojisi | Tüm kumaşlar için ön sıralama olmadan optimal sıcaklık ayarı |
| Fonksiyonlar | Calc’n Clean Easy (kireç temizleme), ECO, Boost, dik ve kuru ütüleme |
| Su tankı | Uzun ütüleme seansları için çıkarılabilir 1.3 L tank |
| Sızdırmazlık sistemi | Evet |
| Anti-Kireç hatırlatıcısı | Evet |
| Buhar hazır göstergesi | 90 saniyede hazır |
| Güvenlik | Aşırı ısınma koruması ve otomatik kapanma |
| Depolama | Kolay kablo depolama ve güvenli kilit sistemi |
| Ürün Tipi | ütü |
|---|---|
| Alt Tip | buhar jeneratoru |
| Renk | mavi |
| Malzeme | seramik taban |
| Marka | UFESA |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
UFESA Excellence SmartCare Buhar Jeneratörü 6 Bar, Mavi Fiyat Analizi
UFESA Excellence SmartCare Buhar Jeneratörü 6 Bar, Mavi Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 6.550 TL |




















