TP-LINK TAPO C420 2K Akıllı Wi-Fi Dış Mekan Kamerasi Pil ile
5.292 TL Orijinal fiyat: 5.292 TL.4.604 TLŞu andaki fiyat: 4.604 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 180 gun pil omru ile uzun calisma suresi
- 2K QHD yuksek cozunurluk ile net goruntuler
- A.I. algılama ile akıllı bildirimler
- Starlight sensoru ile yuksek kaliteli gece gorusu
- Kolay kurulum ve uygulama arayuzu
Teknik Özellikler
- 2K QHD 2560x1440px cozunurluk
- 180 gun pil omru
- 850nm IR LED ile 49ft/15m gece gorusu
- 113 derece gorus acisi
- Starlight sensoru ile renkli gece gorusu
İdeal Kullanım
- ev guvenlik
- dis mekan izleme
- bahce izleme
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

Xiaomi Akıllı Kamera C301 2K

Xiaomi Akıllı Kapı Zili 3S

Xiaomi Akıllı Kamera C300 Dual 2K

Xiaomi Akıllı Kamera C500 Pro 3K

Kingston Canvas Select Plus Gen3 128GB Hafıza Kartı

Xiaomi Akıllı Kamera C500 Çift 2K

Xiaomi Akıllı Kamera C100 2K

Xiaomi Akıllı Kamera C201 1080p
Tp-Link Koleksiyonları
5.292 TL Orijinal fiyat: 5.292 TL.4.604 TLŞu andaki fiyat: 4.604 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 180 gun pil omru ile uzun calisma suresi
- 2K QHD yuksek cozunurluk ile net goruntuler
- A.I. algılama ile akıllı bildirimler
- Starlight sensoru ile yuksek kaliteli gece gorusu
- Kolay kurulum ve uygulama arayuzu
Teknik Özellikler
- 2K QHD 2560x1440px cozunurluk
- 180 gun pil omru
- 850nm IR LED ile 49ft/15m gece gorusu
- 113 derece gorus acisi
- Starlight sensoru ile renkli gece gorusu
İdeal Kullanım
- ev guvenlik
- dis mekan izleme
- bahce izleme
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

Xiaomi Akıllı Kamera C301 2K

Xiaomi Akıllı Kapı Zili 3S

Xiaomi Akıllı Kamera C300 Dual 2K

Xiaomi Akıllı Kamera C500 Pro 3K

Kingston Canvas Select Plus Gen3 128GB Hafıza Kartı

Xiaomi Akıllı Kamera C500 Çift 2K

Xiaomi Akıllı Kamera C100 2K

Xiaomi Akıllı Kamera C201 1080p
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Giriş Tetikleyici | Hareket algılama, İnsan algılama, Evcil hayvan algılama, Araç algılama |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~45℃ (-4°F ~113 °F) |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃~60℃ (-4°F~140°F) |
| Kamera Göstergesi LED | Sistem LED |
| Adaptör Girişi | 100-240V, 50/60Hz |
| Adaptör Çıkışı | 5.0V, 1.0A |
| Ses İletişimi | İki yönlü ses |
| Ses Girişi & Çıkışı | Yerleşik mikrofon ve hoparlör |
| Görüntü & Video | Görüntü Sensörü: 1/3“ |
| Çözünürlük | 2K QHD (2560 × 1440 px) |
| Gece Görüşü | 850 nm IR LED ile 49 ft/15m’ye kadar |
| Görüş Açısı | – 113° |
| Video Sıkıştırma | H.264 |
| Kare Hızı | 15/20 fps |
| Bağlantı | Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Sıklık | 2.4 GHz |
| Kablosuz Güvenlik | WPA/WPA2-PSK |
| Genel Özellikler | Tip: Dış mekan kamerası 2K QHD |
| Pikseller | 1080p’den 1.7 kat daha fazla piksel ile daha net videolar ve fotoğraflar |
| Battery Life | 180 Gün Pil Ömrü |
| Gece Görüşü | Starlight sensörü ile yüksek kaliteli detaylar ve renkler |
| A.I. Algılama ve Bildirim | A.I. insanları, evcil hayvanları ve araçları tanır, gerektiğinde kullanıcıları bilgilendirir |
| Kablosuz Yerleştirme | Kablolar yok, kameraları hemen hemen her yere yerleştirebilirsiniz |
| Işık ve Ses Alarmı | Hareket algılandığında ses ve ışıkla alarm tetikler |
| İki Yönlü Ses | Yerleşik mikrofon ve hoparlör aracılığıyla iletişim sağlar |
| Esnek Depolama Seçenekleri | Kayıtlı videoları hub’a takılı microSD kart (512 GB’a kadar) veya Tapo Care bulut depolama hizmetleriyle kaydedin |
| IP65 Su & Toz Geçirmez | Dış mekan senaryoları için mükemmel su geçirmez ve toz geçirmez performans sunar |
| Kutu İçeriği | Tapo C420 Kamera (Pil Dahil), USB Adaptör, USB Adaptör Kablosu, Montaj Vidaları, Montaj Şablonları, Kamera Braketleri, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |
| Boyutlar | Boyutlar (YxGxD): 6.42 x 11.06 x 6.42 cm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | dis mekan guvenlik kamerasi |
| Marka | TP-Link Tapo |
| Güç Kaynağı | pilli |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Tp-Link Koleksiyonları
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Giriş Tetikleyici | Hareket algılama, İnsan algılama, Evcil hayvan algılama, Araç algılama |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~45℃ (-4°F ~113 °F) |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃~60℃ (-4°F~140°F) |
| Kamera Göstergesi LED | Sistem LED |
| Adaptör Girişi | 100-240V, 50/60Hz |
| Adaptör Çıkışı | 5.0V, 1.0A |
| Ses İletişimi | İki yönlü ses |
| Ses Girişi & Çıkışı | Yerleşik mikrofon ve hoparlör |
| Görüntü & Video | Görüntü Sensörü: 1/3“ |
| Çözünürlük | 2K QHD (2560 × 1440 px) |
| Gece Görüşü | 850 nm IR LED ile 49 ft/15m’ye kadar |
| Görüş Açısı | – 113° |
| Video Sıkıştırma | H.264 |
| Kare Hızı | 15/20 fps |
| Bağlantı | Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Sıklık | 2.4 GHz |
| Kablosuz Güvenlik | WPA/WPA2-PSK |
| Genel Özellikler | Tip: Dış mekan kamerası 2K QHD |
| Pikseller | 1080p’den 1.7 kat daha fazla piksel ile daha net videolar ve fotoğraflar |
| Battery Life | 180 Gün Pil Ömrü |
| Gece Görüşü | Starlight sensörü ile yüksek kaliteli detaylar ve renkler |
| A.I. Algılama ve Bildirim | A.I. insanları, evcil hayvanları ve araçları tanır, gerektiğinde kullanıcıları bilgilendirir |
| Kablosuz Yerleştirme | Kablolar yok, kameraları hemen hemen her yere yerleştirebilirsiniz |
| Işık ve Ses Alarmı | Hareket algılandığında ses ve ışıkla alarm tetikler |
| İki Yönlü Ses | Yerleşik mikrofon ve hoparlör aracılığıyla iletişim sağlar |
| Esnek Depolama Seçenekleri | Kayıtlı videoları hub’a takılı microSD kart (512 GB’a kadar) veya Tapo Care bulut depolama hizmetleriyle kaydedin |
| IP65 Su & Toz Geçirmez | Dış mekan senaryoları için mükemmel su geçirmez ve toz geçirmez performans sunar |
| Kutu İçeriği | Tapo C420 Kamera (Pil Dahil), USB Adaptör, USB Adaptör Kablosu, Montaj Vidaları, Montaj Şablonları, Kamera Braketleri, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |
| Boyutlar | Boyutlar (YxGxD): 6.42 x 11.06 x 6.42 cm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | dis mekan guvenlik kamerasi |
| Marka | TP-Link Tapo |
| Güç Kaynağı | pilli |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
TP-LINK TAPO C420 2K Akıllı Wi-Fi Dış Mekan Kamerasi Pil ile Fiyat Analizi
TP-LINK TAPO C420 2K Akıllı Wi-Fi Dış Mekan Kamerasi Pil ile Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 5.292 TL |
































