Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Ucuz ve uygun fiyatlı
- USB beslemeli pratik güç
- Taşınabilir kompakt boyut
- Dual hoparlör sistemi
Teknik Özellikler
- Taşınabilir tasarım
- 3.5mm AUX giriş
- USB güç beslemesi
- 158gr hafif ağırlık
- Frekans aralığı 90Hz-20KHz
İdeal Kullanım
- Bilgisayar ses sistemi
- Taşınabilir müzik dinleme
- Masa üstü kullanım
- Ev ortamı
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler
Snopy Koleksiyonları

Speaker Snopy Sn-84 1+1 Usb

Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon
515 TL
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Ucuz ve uygun fiyatlı
- USB beslemeli pratik güç
- Taşınabilir kompakt boyut
- Dual hoparlör sistemi
Teknik Özellikler
- Taşınabilir tasarım
- 3.5mm AUX giriş
- USB güç beslemesi
- 158gr hafif ağırlık
- Frekans aralığı 90Hz-20KHz
İdeal Kullanım
- Bilgisayar ses sistemi
- Taşınabilir müzik dinleme
- Masa üstü kullanım
- Ev ortamı
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler
Snopy Sn-66 2.0 Mavi Usb Speaker Özellikleri:
| Açıklama | Taşınabilir USB Ses Sistemi |
| Marka | Snopy |
| Model | SN-66 |
| Renk | Mavi/Siyah |
| Giriş arayüzü | 3.5mm AUX Erkek Ses Girişi |
| Kanal Yapısı | 1.0 (Mono) |
| Güç Çıkışı | 6Watt (2 x 3 Watt) |
| Eneji Beslemesi | DC 5V USB Girişinden |
| Frekans cevabı | 90Hz-20KHz |
| S / N Oranı | 86dB |
| Hoparlör | 2 Adet (3 Ohm, 3Watt) |
| Ağırlık | 158gr |
| Kablo Uzunluğu | USB Kablo: 64cm, AUX Kablo: 64cm, Hoparlor Kablosu: 50cm |
| Boyut | 55mm x 62mm x 62mm (1 Hoparlor için) |
| Kutu Boyutu | 86mm x 70mm x 132mm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | mavi-siyah |
| Marka | snopy |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |
| Malzeme | Plastik |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Snopy Koleksiyonları

Speaker Snopy Sn-84 1+1 Usb

Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon
Snopy Sn-66 2.0 Mavi Usb Speaker Özellikleri:
| Açıklama | Taşınabilir USB Ses Sistemi |
| Marka | Snopy |
| Model | SN-66 |
| Renk | Mavi/Siyah |
| Giriş arayüzü | 3.5mm AUX Erkek Ses Girişi |
| Kanal Yapısı | 1.0 (Mono) |
| Güç Çıkışı | 6Watt (2 x 3 Watt) |
| Eneji Beslemesi | DC 5V USB Girişinden |
| Frekans cevabı | 90Hz-20KHz |
| S / N Oranı | 86dB |
| Hoparlör | 2 Adet (3 Ohm, 3Watt) |
| Ağırlık | 158gr |
| Kablo Uzunluğu | USB Kablo: 64cm, AUX Kablo: 64cm, Hoparlor Kablosu: 50cm |
| Boyut | 55mm x 62mm x 62mm (1 Hoparlor için) |
| Kutu Boyutu | 86mm x 70mm x 132mm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | mavi-siyah |
| Marka | snopy |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |
| Malzeme | Plastik |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Snopy Sn-66 2.0 Mavi Usb Speaker Fiyat Analizi
Snopy Sn-66 2.0 Mavi Usb Speaker Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 515 TL |



































