Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- USB beslemesiyle harici adaptör gerekmez
- Kompakt ve taşınabilir tasarım
- Bütçe dostu fiyat noktası
- AUX ve USB bağlantı seçenekleri
Teknik Özellikler
- 2x3W Güç Çıkışı
- 3.5mm AUX Giriş
- USB Beslemeli
- Taşınabilir Tasarım
- 90Hz-20KHz Frekans Aralığı
İdeal Kullanım
- Bilgisayar Ses Sistemi
- Laptop Hoparlörü
- Taşınabilir Müzik Dinleme
- Ofis Kullanımı
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

EVAUD-PT80B Evvoli Party Box

Hisense Hs205G 2.0Ch Hoparlör
Snopy Koleksiyonları

Speaker Snopy Sn-84 1+1 Usb

Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon
515 TL
Sadece 2 adet kaldı
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- USB beslemesiyle harici adaptör gerekmez
- Kompakt ve taşınabilir tasarım
- Bütçe dostu fiyat noktası
- AUX ve USB bağlantı seçenekleri
Teknik Özellikler
- 2x3W Güç Çıkışı
- 3.5mm AUX Giriş
- USB Beslemeli
- Taşınabilir Tasarım
- 90Hz-20KHz Frekans Aralığı
İdeal Kullanım
- Bilgisayar Ses Sistemi
- Laptop Hoparlörü
- Taşınabilir Müzik Dinleme
- Ofis Kullanımı
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

EVAUD-PT80B Evvoli Party Box

Hisense Hs205G 2.0Ch Hoparlör
Snopy Sn-66 2.0 Kırmızı Usb Speaker Özellikleri:
| Açıklama | Taşınabilir USB Ses Sistemi |
| Marka | Snopy |
| Model | SN-66 |
| Renk | Kırmızı/Siyah |
| Giriş arayüzü | 3.5mm AUX Erkek Ses Girişi |
| Kanal Yapısı | 1.0 (Mono) |
| Güç Çıkışı | 6Watt (2 x 3 Watt) |
| Eneji Beslemesi | DC 5V USB Girişinden |
| Frekans cevabı | 90Hz-20KHz |
| S / N Oranı | 86dB |
| Hoparlör | 2 Adet (3 Ohm, 3Watt) |
| Ağırlık | 158gr |
| Kablo Uzunluğu | USB Kablo: 64cm, AUX Kablo: 64cm, Hoparlor Kablosu: 50cm |
| Boyut | 55mm x 62mm x 62mm (1 Hoparlor için) |
| Kutu Boyutu | 86mm x 70mm x 132mm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | kirmizi-siyah |
| Marka | snopy |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |
| Malzeme | Plastik |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Snopy Koleksiyonları

Speaker Snopy Sn-84 1+1 Usb

Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon
Snopy Sn-66 2.0 Kırmızı Usb Speaker Özellikleri:
| Açıklama | Taşınabilir USB Ses Sistemi |
| Marka | Snopy |
| Model | SN-66 |
| Renk | Kırmızı/Siyah |
| Giriş arayüzü | 3.5mm AUX Erkek Ses Girişi |
| Kanal Yapısı | 1.0 (Mono) |
| Güç Çıkışı | 6Watt (2 x 3 Watt) |
| Eneji Beslemesi | DC 5V USB Girişinden |
| Frekans cevabı | 90Hz-20KHz |
| S / N Oranı | 86dB |
| Hoparlör | 2 Adet (3 Ohm, 3Watt) |
| Ağırlık | 158gr |
| Kablo Uzunluğu | USB Kablo: 64cm, AUX Kablo: 64cm, Hoparlor Kablosu: 50cm |
| Boyut | 55mm x 62mm x 62mm (1 Hoparlor için) |
| Kutu Boyutu | 86mm x 70mm x 132mm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | kirmizi-siyah |
| Marka | snopy |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |
| Malzeme | Plastik |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Snopy Sn-66 2.0 Kırmızı Usb Speaker Fiyat Analizi
Snopy Sn-66 2.0 Kırmızı Usb Speaker Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 515 TL |
































