Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Uygun fiyat
- Kompakt ve tasinabilir
- Cok sayida cihazla uyumlu
- USB ile beslemesi pratik
Teknik Özellikler
- 2.0 kanal yapisi
- USB 5V beslemesi
- 90Hz - 20KHz frekans araligi
- 164x98x84mm kompakt boyut
- Plastik guvde
İdeal Kullanım
- bilgisayar
- tasinabilir cihazlar
- mobil cihazlar
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

EVAUD-PT80B Evvoli Party Box

Hisense Hs205G 2.0Ch Hoparlör
Snopy Koleksiyonları

Speaker Snopy Sn-84 1+1 Usb

Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon
563 TL
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Uygun fiyat
- Kompakt ve tasinabilir
- Cok sayida cihazla uyumlu
- USB ile beslemesi pratik
Teknik Özellikler
- 2.0 kanal yapisi
- USB 5V beslemesi
- 90Hz - 20KHz frekans araligi
- 164x98x84mm kompakt boyut
- Plastik guvde
İdeal Kullanım
- bilgisayar
- tasinabilir cihazlar
- mobil cihazlar
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

EVAUD-PT80B Evvoli Party Box

Hisense Hs205G 2.0Ch Hoparlör
Snopy Sn-120 2.0 Beyaz/Sarı Usb Speaker Özellikleri:
| Marka | Snopy |
| Model | SN-120 |
| Renk | Beyaz. Sarı ve siyah |
| Boyutlar | 164X98X84 mm |
| Eneji Beslemesi | USB |
| Çıkış gücü | 3W*2 |
| Malzeme | Plastik |
| Güç | USB 5V |
| Bağlantı Şekli | Kablolu |
| Frekans Aralığı | 90Hz – 20KHz |
| Giriş Voltajı | USB ile çalışan/DC5V |
| Kanal Yapısı | 2.0 |
| Sinyal / Gürültü oranı | 86 DB |
| Uyumlu Cihazlar | PC, Notebook, Mp3, Mp4,PDA, PSP, cep telefonu ve diğer dijital ürünler ile uyumludur |
| Açıklama | Beyaz/Sarı USB Speaker |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | Beyaz/Sarı |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | snopy |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Snopy Koleksiyonları

Speaker Snopy Sn-84 1+1 Usb

Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon
Snopy Sn-120 2.0 Beyaz/Sarı Usb Speaker Özellikleri:
| Marka | Snopy |
| Model | SN-120 |
| Renk | Beyaz. Sarı ve siyah |
| Boyutlar | 164X98X84 mm |
| Eneji Beslemesi | USB |
| Çıkış gücü | 3W*2 |
| Malzeme | Plastik |
| Güç | USB 5V |
| Bağlantı Şekli | Kablolu |
| Frekans Aralığı | 90Hz – 20KHz |
| Giriş Voltajı | USB ile çalışan/DC5V |
| Kanal Yapısı | 2.0 |
| Sinyal / Gürültü oranı | 86 DB |
| Uyumlu Cihazlar | PC, Notebook, Mp3, Mp4,PDA, PSP, cep telefonu ve diğer dijital ürünler ile uyumludur |
| Açıklama | Beyaz/Sarı USB Speaker |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | Beyaz/Sarı |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | snopy |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Snopy Sn-120 2.0 Beyaz/Sarı Usb Speaker Fiyat Analizi
Snopy Sn-120 2.0 Beyaz/Sarı Usb Speaker Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 563 TL |
































