Saç Maşası BABYLISS Derin Dalga Oluşturan W2447E siyah/portakal
5.060 TL Orijinal fiyat: 5.060 TL.4.402 TLŞu andaki fiyat: 4.402 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Gelişmiş seramik teknolojisi ile saç hasarını minimuma indirir
- 3 farklı sıcaklık seçeneği ile tüm saç tiplerine uygun
- 60 dakika otomatik kapanma özelliği ile güvenli kullanım
- Isıya dayanıklı mat ile güvenli saklama
Teknik Özellikler
- Gelişmiş seramik ısıtma sistemi
- 3 sıcaklık seviyesi (160°C, 180°C, 200°C)
- 30 saniye ısınma süresi
- Soğuk uç
- 2.5m kablo uzunluğu
İdeal Kullanım
- derin dalga oluşturma
- saç şekillendirme
- ev kullanımı
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

REMINGTON S8590 Keratin Terapi Pro Düzleştirici

REMINGTON S8598 Saç Düzleştirici

Arzum Hypnose İonmax - Lila Turmalin

REMINGTON (S5505) Saç Düzleştirici, Siyah/Gri

Saç maşası BABYLISS Sublim’ Touch Pro 180 C325E siyah

Arzum Profön Neo Pro - Siyah
Saç Şekillendirme Koleksiyonları

REMINGTON S8590 Keratin Terapi Pro Düzleştirici

REMINGTON S8598 Saç Düzleştirici

Arzum Hypnose İonmax - Lila Turmalin

REMINGTON (S5505) Saç Düzleştirici, Siyah/Gri

Saç maşası BABYLISS Sublim’ Touch Pro 180 C325E siyah

Arzum Profön Neo Pro - Siyah

REVLON RVDR5222UK4 Saç Kurutma Makinesi ve Sıcak Hava Fırçası, Siyah

HDR502 Newal Saç Kurutma Makinesi
5.060 TL Orijinal fiyat: 5.060 TL.4.402 TLŞu andaki fiyat: 4.402 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Gelişmiş seramik teknolojisi ile saç hasarını minimuma indirir
- 3 farklı sıcaklık seçeneği ile tüm saç tiplerine uygun
- 60 dakika otomatik kapanma özelliği ile güvenli kullanım
- Isıya dayanıklı mat ile güvenli saklama
Teknik Özellikler
- Gelişmiş seramik ısıtma sistemi
- 3 sıcaklık seviyesi (160°C, 180°C, 200°C)
- 30 saniye ısınma süresi
- Soğuk uç
- 2.5m kablo uzunluğu
İdeal Kullanım
- derin dalga oluşturma
- saç şekillendirme
- ev kullanımı
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

REMINGTON S8590 Keratin Terapi Pro Düzleştirici

REMINGTON S8598 Saç Düzleştirici

Arzum Hypnose İonmax - Lila Turmalin

REMINGTON (S5505) Saç Düzleştirici, Siyah/Gri

Saç maşası BABYLISS Sublim’ Touch Pro 180 C325E siyah

Arzum Profön Neo Pro - Siyah
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
| Ürün Özellikleri | Değer |
|---|---|
| Tip | Saç Maşası |
| Güç | 85W |
| Taban Malzemesi | Seramik, Turmalin |
| Keratine Koruma | Mevcut değil |
| Fonksiyonlar | 60 dakika sonra otomatik kapanma, LED göstergeli açma/kapama düğmesi |
| Termostat | 3 ön ayar sıcaklık ayarı |
| Max Sıcaklık | 200°C |
| Sıcaklık Seviyeleri | 3 (160°C, 180°C, 200°C) |
| Otomatik Kapatma | Mevcut, 60 dakika sonra |
| Isınma Süresi | 30 saniye |
| Sıcaklık Göstergesi | Mevcut değil |
| Dinlendirme Standı | Mevcut değil |
| Teknoloji | Gelişmiş seramik teknolojisi |
| Aksesuarlar | Isıya dayanıklı mat dahil |
| Kablo Uzunluğu | 2.5m |
| Özel Özellikler | Gelişmiş Seramik ısıtma sistemi, Soğuk uç |
| Boyutlar | 119 x 331 x 64mm (açık), 74 x 331 x 64mm (kapalı) |
| Ağırlık | 0.459kg (ısıya dayanıklı mat dahil) |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Ürün Tipi | elektronik/ev aletleri |
|---|---|
| Alt Tip | saç maşası |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Malzeme | Seramik-Turmalin |
| Marka | BABYLISS |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | kompakt |
Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Saç Şekillendirme Koleksiyonları

REMINGTON S8590 Keratin Terapi Pro Düzleştirici

REMINGTON S8598 Saç Düzleştirici

Arzum Hypnose İonmax - Lila Turmalin

REMINGTON (S5505) Saç Düzleştirici, Siyah/Gri

Saç maşası BABYLISS Sublim’ Touch Pro 180 C325E siyah

Arzum Profön Neo Pro - Siyah

REVLON RVDR5222UK4 Saç Kurutma Makinesi ve Sıcak Hava Fırçası, Siyah

HDR502 Newal Saç Kurutma Makinesi
| Ürün Özellikleri | Değer |
|---|---|
| Tip | Saç Maşası |
| Güç | 85W |
| Taban Malzemesi | Seramik, Turmalin |
| Keratine Koruma | Mevcut değil |
| Fonksiyonlar | 60 dakika sonra otomatik kapanma, LED göstergeli açma/kapama düğmesi |
| Termostat | 3 ön ayar sıcaklık ayarı |
| Max Sıcaklık | 200°C |
| Sıcaklık Seviyeleri | 3 (160°C, 180°C, 200°C) |
| Otomatik Kapatma | Mevcut, 60 dakika sonra |
| Isınma Süresi | 30 saniye |
| Sıcaklık Göstergesi | Mevcut değil |
| Dinlendirme Standı | Mevcut değil |
| Teknoloji | Gelişmiş seramik teknolojisi |
| Aksesuarlar | Isıya dayanıklı mat dahil |
| Kablo Uzunluğu | 2.5m |
| Özel Özellikler | Gelişmiş Seramik ısıtma sistemi, Soğuk uç |
| Boyutlar | 119 x 331 x 64mm (açık), 74 x 331 x 64mm (kapalı) |
| Ağırlık | 0.459kg (ısıya dayanıklı mat dahil) |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Ürün Tipi | elektronik/ev aletleri |
|---|---|
| Alt Tip | saç maşası |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Malzeme | Seramik-Turmalin |
| Marka | BABYLISS |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | kompakt |
Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Saç Maşası BABYLISS Derin Dalga Oluşturan W2447E siyah/portakal Fiyat Analizi
Saç Maşası BABYLISS Derin Dalga Oluşturan W2447E siyah/portakal Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 5.060 TL |






















Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.