RAZER 1.28.80.26.195 Barracuda X Siyah Kablosuz Oyun Kulaklıkları
7.280 TL Orijinal fiyat: 7.280 TL.6.333 TLŞu andaki fiyat: 6.333 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Cevikli baglanti: USB-C 2.4GHz ve Bluetooth secenekleri
- Uzun pil omru: 50 saate kadar kesintisiz kullanim
- Kaliteli sual: 7.1 sanal surround ve TriForce surucu teknolojisi
- Rahat takilim: Memory foam ve ergonomik tasarim
- Cok cihazli uyumluluk: PC, PlayStation ve mobil cihazlarla uyumlu
Teknik Özellikler
- Kablosuz USB-C 2.4GHz ve Bluetooth 5.2
- Cikarilabilir HyperClear Kardioid mikrofon
- 7.1 Sanal Surround Ses
- 50 saate kadar pil omru
- Pasif gurultu izolasyonu
İdeal Kullanım
- oyun oynama
- video dinleme
- cevrim ici arama
- muzik dinleme
- oyuncu
Benzer Ürünler

HYPERX Cloud III Kablosuz Oyun Kulaklığı, Siyah

HYPERX Cloud Jet Over-Ear Oyun Kulaklığı, Siyah

HYPERX Cloud III Oyun Kulaklığı, Siyah/Kırmızı

LOGITECH G435 Lightspeed Kablosuz Oyun Kulaklığı, Beyaz

X 36 Pc Kulaklik
Razer Koleksiyonları

RAZER Deathadder Essential Kablolu Oyun Faresi

RAZER Basilisk V3 X Hyperspeed Oyun Faresi

Razer 1.28.80.12.12.112 Deathadder Essensial Kablolu Oyun Faresi, Beyaz

RAZER 1.28.80.11.132 Ornata V3 Kablolu Oyun Klavyesi

RAZER 1.28.80.11.080 Huntsman Mini Oyun Klavyesi

RAZER 1.28.80.11.131 Ornata V3 Kablolu Oyuncu Klavyesi

RAZER 1.28.80.26.188 Blackshark V2 X Oyun Kulaklığı, Yeşil

RAZER Barracuda X Kablosuz Oyun Kafa Bandı, Beyaz

RAZER Basilisk Ergonomik V3 Kablolu Oyun Fareği

RAZER 1.28.80.26.232 Barracuda X Mercury Kablosuz Oyun Kulaklığı

RAZER BlackWidow V3 Tenkeyless Kablolu Oyun Klavyesi, Yeşil Anahtar, ABD Düzeni, Siyah

RAZER Deathadder V2 X Kablosuz Oyuncu Faresi, Siyah
7.280 TL Orijinal fiyat: 7.280 TL.6.333 TLŞu andaki fiyat: 6.333 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Cevikli baglanti: USB-C 2.4GHz ve Bluetooth secenekleri
- Uzun pil omru: 50 saate kadar kesintisiz kullanim
- Kaliteli sual: 7.1 sanal surround ve TriForce surucu teknolojisi
- Rahat takilim: Memory foam ve ergonomik tasarim
- Cok cihazli uyumluluk: PC, PlayStation ve mobil cihazlarla uyumlu
Teknik Özellikler
- Kablosuz USB-C 2.4GHz ve Bluetooth 5.2
- Cikarilabilir HyperClear Kardioid mikrofon
- 7.1 Sanal Surround Ses
- 50 saate kadar pil omru
- Pasif gurultu izolasyonu
İdeal Kullanım
- oyun oynama
- video dinleme
- cevrim ici arama
- muzik dinleme
- oyuncu
Benzer Ürünler

HYPERX Cloud III Kablosuz Oyun Kulaklığı, Siyah

HYPERX Cloud Jet Over-Ear Oyun Kulaklığı, Siyah

HYPERX Cloud III Oyun Kulaklığı, Siyah/Kırmızı

LOGITECH G435 Lightspeed Kablosuz Oyun Kulaklığı, Beyaz

X 36 Pc Kulaklik
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Kablosuz USB-C (2.4GHz), Bluetooth 5.2, 3.5mm Ses Jakı |
| Sıklık Yanıtı | 20 Hz – 20 kHz |
| Empedans | 32 Ω (1 kHz) |
| Duyarlılık | 96dBSPL/mW@1KHz HATS’tan |
| Sürücü Tipi | Razer™ TriForce |
| Kulaklık Kafası | Oval FlowKnit kulak yastıkları |
| Kulak Yastığı Malzemesi | Ultra yumuşak FlowKnit hafıza köpüğü |
| Gürültü İptali | Pasif gürültü izolasyonu |
| Mikrofon Stili | Çıkarılabilir HyperClear Kardioid |
| Alım Deseni | Uni-directional |
| Mikrofon Sıklık Yanıtı | 100 Hz – 10 kHz |
| Mikrofon Duyarlılığı (@1KHZ) | -42 ± 3 dB |
| Sanal Surround Codec | 7.1 mevcut, yalnızca Windows |
| Kulaklık Üzerindeki Kontroller | Müzik, videolar ve aramalarınızı kolayca kontrol edin, kulaklığınızdaki erişilebilir düğmelerle |
| Kontroller | 2.4GHz Kablosuz ve Bluetooth Anahtarı (SmartSwitch), Ses Kontrolü, Mikrofon Susturma Aç/Kapat |
| Pil Ömrü | 50 saate kadar |
| Uyumluluk | PC (USB-C 2.4GHz, Bluetooth 5.2), PlayStation (USB-A’dan USB-C 2.4GHz), Mobil cihazlar (USB-C veya Bluetooth 5.2 desteği ile), Tüm ses jakına sahip cihazlar |
| Genel Özellikler | Ergonomik ve hafif tasarım (250g) |
| Ağırlık | 250g |
| Boyutlar | 20.8 x 19.6 x 10.1 cm |
| Sürücü Boyutu | 4 cm |
| İç Kulak Çapı | 6 x 4 cm |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 metre |
| Ürün Tipi | kulaklık |
|---|---|
| Alt Tip | oyun kulakligi |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | FlowKnit hafifa kopuk |
| Marka | razer |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Razer Koleksiyonları

RAZER Deathadder Essential Kablolu Oyun Faresi

RAZER Basilisk V3 X Hyperspeed Oyun Faresi

Razer 1.28.80.12.12.112 Deathadder Essensial Kablolu Oyun Faresi, Beyaz

RAZER 1.28.80.11.132 Ornata V3 Kablolu Oyun Klavyesi

RAZER 1.28.80.11.080 Huntsman Mini Oyun Klavyesi

RAZER 1.28.80.11.131 Ornata V3 Kablolu Oyuncu Klavyesi

RAZER 1.28.80.26.188 Blackshark V2 X Oyun Kulaklığı, Yeşil

RAZER Barracuda X Kablosuz Oyun Kafa Bandı, Beyaz

RAZER Basilisk Ergonomik V3 Kablolu Oyun Fareği

RAZER 1.28.80.26.232 Barracuda X Mercury Kablosuz Oyun Kulaklığı

RAZER BlackWidow V3 Tenkeyless Kablolu Oyun Klavyesi, Yeşil Anahtar, ABD Düzeni, Siyah

RAZER Deathadder V2 X Kablosuz Oyuncu Faresi, Siyah
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Kablosuz USB-C (2.4GHz), Bluetooth 5.2, 3.5mm Ses Jakı |
| Sıklık Yanıtı | 20 Hz – 20 kHz |
| Empedans | 32 Ω (1 kHz) |
| Duyarlılık | 96dBSPL/mW@1KHz HATS’tan |
| Sürücü Tipi | Razer™ TriForce |
| Kulaklık Kafası | Oval FlowKnit kulak yastıkları |
| Kulak Yastığı Malzemesi | Ultra yumuşak FlowKnit hafıza köpüğü |
| Gürültü İptali | Pasif gürültü izolasyonu |
| Mikrofon Stili | Çıkarılabilir HyperClear Kardioid |
| Alım Deseni | Uni-directional |
| Mikrofon Sıklık Yanıtı | 100 Hz – 10 kHz |
| Mikrofon Duyarlılığı (@1KHZ) | -42 ± 3 dB |
| Sanal Surround Codec | 7.1 mevcut, yalnızca Windows |
| Kulaklık Üzerindeki Kontroller | Müzik, videolar ve aramalarınızı kolayca kontrol edin, kulaklığınızdaki erişilebilir düğmelerle |
| Kontroller | 2.4GHz Kablosuz ve Bluetooth Anahtarı (SmartSwitch), Ses Kontrolü, Mikrofon Susturma Aç/Kapat |
| Pil Ömrü | 50 saate kadar |
| Uyumluluk | PC (USB-C 2.4GHz, Bluetooth 5.2), PlayStation (USB-A’dan USB-C 2.4GHz), Mobil cihazlar (USB-C veya Bluetooth 5.2 desteği ile), Tüm ses jakına sahip cihazlar |
| Genel Özellikler | Ergonomik ve hafif tasarım (250g) |
| Ağırlık | 250g |
| Boyutlar | 20.8 x 19.6 x 10.1 cm |
| Sürücü Boyutu | 4 cm |
| İç Kulak Çapı | 6 x 4 cm |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 metre |
| Ürün Tipi | kulaklık |
|---|---|
| Alt Tip | oyun kulakligi |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | FlowKnit hafifa kopuk |
| Marka | razer |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
RAZER Barracuda X - Kablosuz Oyun Fiyat Analizi
RAZER Barracuda X - Kablosuz Oyun Son 1 aylık fiyat değişimi
Son 30 güne göre 4.787 TL daha ucuz
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 6.886 TL | 4.853 TL |
| 15/03/2026 | 11.739 TL | +66 TL |
| 12/03/2026 | 11.673 TL |



























