Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Yüksek yenileme hızı (165Hz) ile akıcı oyun deneyimi
- Ultra düşük yanıt süresi (1ms) ile rekabetçi avantaj
- Pivot fonksiyonu ile esnek kullanım
- FreeSync teknolojisi ile görsel titremeler eliminate edilir
- RGB ışık ile özelleştirilebilir estetik
Teknik Özellikler
- 165Hz yenileme hızı (DP)
- 1ms yanıt süresi
- 1920x1080 Full HD çözünürlük
- CSOT VA paneli kavisli tasarım
- 178° görüş açısı
İdeal Kullanım
- Oyun oynamak
- Rekabetçi oyunlar
- FPS oyunları
- oyuncu
Benzer Ürünler

Xiaomi Mini LED Oyun Monitörü G Pro 27i 180Hz 1ms FreeSync™ Premium

Xiaomi Kavisli Oyun Monitörü G34WQi 180Hz 1ms FreeSync™ Premium

SAMSUNG LS27CG552EUXEN Odyssey G5 G55C Kavisli Oyun Monitörü, 27'

Xiaomi 4K Monitor A27Ui 60Hz

AOC Q27G4ZR Oyun Bilgisayar Monitörü, 27 İnç

SAMSUNG G5 OLED 27″ Oyun Monitörü

SAMSUNG LS27DG612SUXEN Oyun PC Monitörü, 27"

SAMSUNG LS25BG400EUXEN Oyun Bilgisayar Monitörü, 25"
Rampage Koleksiyonları
12.878 TL
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Yüksek yenileme hızı (165Hz) ile akıcı oyun deneyimi
- Ultra düşük yanıt süresi (1ms) ile rekabetçi avantaj
- Pivot fonksiyonu ile esnek kullanım
- FreeSync teknolojisi ile görsel titremeler eliminate edilir
- RGB ışık ile özelleştirilebilir estetik
Teknik Özellikler
- 165Hz yenileme hızı (DP)
- 1ms yanıt süresi
- 1920x1080 Full HD çözünürlük
- CSOT VA paneli kavisli tasarım
- 178° görüş açısı
İdeal Kullanım
- Oyun oynamak
- Rekabetçi oyunlar
- FPS oyunları
- oyuncu
Benzer Ürünler

Xiaomi Mini LED Oyun Monitörü G Pro 27i 180Hz 1ms FreeSync™ Premium

Xiaomi Kavisli Oyun Monitörü G34WQi 180Hz 1ms FreeSync™ Premium

SAMSUNG LS27CG552EUXEN Odyssey G5 G55C Kavisli Oyun Monitörü, 27'

Xiaomi 4K Monitor A27Ui 60Hz

AOC Q27G4ZR Oyun Bilgisayar Monitörü, 27 İnç

SAMSUNG G5 OLED 27″ Oyun Monitörü

SAMSUNG LS27DG612SUXEN Oyun PC Monitörü, 27"

SAMSUNG LS25BG400EUXEN Oyun Bilgisayar Monitörü, 25"
Rampage Prime Pr27R165C 27″ 165Hz 1Ms Csot Va Full Hd Freesync Rgb Pivot Pc Curved Oyuncu Monitörü Özellikleri:
| Marka | Rampage |
| Model | PRIME PR27R165C |
| Açıklama | 165Hz |
| Renk | Siyah |
| Boyut | 27 |
| Panel | CSOT VA Kavisli |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 PXDP: 165Hz |
| Yenileme hızı | HDMI: 144Hz |
| Görüş açısı | Y: 178° D: 178° |
| Parlaklık | Maksimum: 250cd/m2 |
| Kontrast Oranı | 5000:1 |
| Yanıt Süresi | 1 ms |
| Nokta Aralığı | 0,24(Y)*0,24(d)mm |
| Güç Girişi | DC 12V 4,0A |
| Adaptör Giriş Değeri | AC 90-240V 1,1A |
| Çalışma Tüketimi. | ? 36W |
| Bekleme Tüketimi. | ? 0,5W |
| Vesa Dağı | 100 mm x 100 mm |
| Eğim | -5° ± 15° |
| Dönme Açısı | Sol 20°/ Sağ 20° |
| RGB Işık | RGB |
| Net Ağırlık / Kilogram) | 4,65 KG |
| Brüt Ağırlık (KG) | 5.70 KG |
| Portlar | 2*HDMI ve 1*DP + AUX |
| DP Kablosu | Evet |
| HDMI kablosu | Evet |
| Güç kablosu | Evet |
| Taban ve Stand | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Flicker Free | Evet |
| Düşük Mavi Işık | Evet |
| FreeSync | Var |
| Gsync | Yok |
| MPRT | Var |
| Overdrive | Var |
| Paket İçeriği | Ürün + HDMI Kablo + DP Kablo + Stand + Kullanım Kılavuzu/Garanti Belgesi |
| Ürün Tipi | oyuncu ekipmanlari |
|---|---|
| Alt Tip | gaming monitor |
| Renk | Siyah |
| Marka | Rampage |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Rampage Koleksiyonları
Rampage Prime Pr27R165C 27″ 165Hz 1Ms Csot Va Full Hd Freesync Rgb Pivot Pc Curved Oyuncu Monitörü Özellikleri:
| Marka | Rampage |
| Model | PRIME PR27R165C |
| Açıklama | 165Hz |
| Renk | Siyah |
| Boyut | 27 |
| Panel | CSOT VA Kavisli |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 PXDP: 165Hz |
| Yenileme hızı | HDMI: 144Hz |
| Görüş açısı | Y: 178° D: 178° |
| Parlaklık | Maksimum: 250cd/m2 |
| Kontrast Oranı | 5000:1 |
| Yanıt Süresi | 1 ms |
| Nokta Aralığı | 0,24(Y)*0,24(d)mm |
| Güç Girişi | DC 12V 4,0A |
| Adaptör Giriş Değeri | AC 90-240V 1,1A |
| Çalışma Tüketimi. | ? 36W |
| Bekleme Tüketimi. | ? 0,5W |
| Vesa Dağı | 100 mm x 100 mm |
| Eğim | -5° ± 15° |
| Dönme Açısı | Sol 20°/ Sağ 20° |
| RGB Işık | RGB |
| Net Ağırlık / Kilogram) | 4,65 KG |
| Brüt Ağırlık (KG) | 5.70 KG |
| Portlar | 2*HDMI ve 1*DP + AUX |
| DP Kablosu | Evet |
| HDMI kablosu | Evet |
| Güç kablosu | Evet |
| Taban ve Stand | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Flicker Free | Evet |
| Düşük Mavi Işık | Evet |
| FreeSync | Var |
| Gsync | Yok |
| MPRT | Var |
| Overdrive | Var |
| Paket İçeriği | Ürün + HDMI Kablo + DP Kablo + Stand + Kullanım Kılavuzu/Garanti Belgesi |
| Ürün Tipi | oyuncu ekipmanlari |
|---|---|
| Alt Tip | gaming monitor |
| Renk | Siyah |
| Marka | Rampage |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Rampage Prime Pr27R165C 27″ 165Hz 1Ms Csot Va Full Hd Freesync Rgb Pivot Pc Curved Oyuncu Monitörü Fiyat Analizi
Rampage Prime Pr27R165C 27″ 165Hz 1Ms Csot Va Full Hd Freesync Rgb Pivot Pc Curved Oyuncu Monitörü Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 12.878 TL |






































