Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Ahşap tasarım ile sıcak ses tonu
- Çoklu bağlantı seçenekleri (USB, SD, FM, RCA)
- Uzaktan kumanda ile rahat kontrol
- Yüksek ses çıkışı gücü (50W RMS)
Teknik Özellikler
- Stereo 2.0 ses sistemi
- USB 2.0 ve SD kart desteği
- FM radyo tuner (87.5-108MHz)
- 2 adet 6.5 inç + 2 adet 1.5 inç hoparlör
- Uzaktan kumanda ve kontrol paneli
İdeal Kullanım
- ev kullanımı
- müzik dinleme
- radyo dinleme
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

EVAUD-PT80B Evvoli Party Box

Hisense Hs205G 2.0Ch Hoparlör
MIKADO Koleksiyonları
5.114 TL
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Ahşap tasarım ile sıcak ses tonu
- Çoklu bağlantı seçenekleri (USB, SD, FM, RCA)
- Uzaktan kumanda ile rahat kontrol
- Yüksek ses çıkışı gücü (50W RMS)
Teknik Özellikler
- Stereo 2.0 ses sistemi
- USB 2.0 ve SD kart desteği
- FM radyo tuner (87.5-108MHz)
- 2 adet 6.5 inç + 2 adet 1.5 inç hoparlör
- Uzaktan kumanda ve kontrol paneli
İdeal Kullanım
- ev kullanımı
- müzik dinleme
- radyo dinleme
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

EVAUD-PT80B Evvoli Party Box

Hisense Hs205G 2.0Ch Hoparlör
Mikado Md-70Bl 2.0 Ahşap Sd+Usb Bellek+Fm Desteği Özellikleri:
| Açıklama | Stereo 2.0 Ses Sistemi |
| Marka | Mikado |
| Model | MD-70 BL |
| Renk | Siyah/Kahverengi |
| Bağlantı Arabirim | USB 2.0 +SD Kart + FM + RCA + Mikrofon |
| Kanal Yapısı | 2.0 Çift Kanal (Stereo) |
| Mikrofon Girişi | 2 Adet 6.35mm AUX |
| Eneji Beslemesi | AC 220V, 50Hz |
| Haparlör Çapı | 2 Adet 6.5 İnç, 2 Adet 1.5 İnç |
| Fm Frekans Aralığı | 87.5MHz-108MHz |
| Malzeme | Ahşap/Metal/Polimer |
| Boyut | 400mm x 200mm x 205mm (bir Hoparlor İçin) |
| Ağırlık | 7200gr (yaklaşık) |
| Frenkans Aralığı | 35Hz-20KHz |
| Çıkış gücü | 50W RMS |
| Kablo Uzunluğu | RCA Kablo: 142cm Anten: 148cm, Hoparlor Kablosu: 258cm, AC Kablo131cm |
| Gösterge | Led Display |
| Konnektör | 2 x 6.35mm AUX Microfon, USB Tip A Dişi, SD, 2 x RCA, BNC Anten Girişi |
| Kontrol Metodu | Uzaktan Kumanda ve Kontrol Paneli |
| Kutu Boyutu | 45.5cm x 24.5cm x 44.5cm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | ahşap hoparlör sistemi |
| Renk | siyah/kahverengi |
| Malzeme | ahsap/metal/polimer |
| Marka | Mikado |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
MIKADO Koleksiyonları
Mikado Md-70Bl 2.0 Ahşap Sd+Usb Bellek+Fm Desteği Özellikleri:
| Açıklama | Stereo 2.0 Ses Sistemi |
| Marka | Mikado |
| Model | MD-70 BL |
| Renk | Siyah/Kahverengi |
| Bağlantı Arabirim | USB 2.0 +SD Kart + FM + RCA + Mikrofon |
| Kanal Yapısı | 2.0 Çift Kanal (Stereo) |
| Mikrofon Girişi | 2 Adet 6.35mm AUX |
| Eneji Beslemesi | AC 220V, 50Hz |
| Haparlör Çapı | 2 Adet 6.5 İnç, 2 Adet 1.5 İnç |
| Fm Frekans Aralığı | 87.5MHz-108MHz |
| Malzeme | Ahşap/Metal/Polimer |
| Boyut | 400mm x 200mm x 205mm (bir Hoparlor İçin) |
| Ağırlık | 7200gr (yaklaşık) |
| Frenkans Aralığı | 35Hz-20KHz |
| Çıkış gücü | 50W RMS |
| Kablo Uzunluğu | RCA Kablo: 142cm Anten: 148cm, Hoparlor Kablosu: 258cm, AC Kablo131cm |
| Gösterge | Led Display |
| Konnektör | 2 x 6.35mm AUX Microfon, USB Tip A Dişi, SD, 2 x RCA, BNC Anten Girişi |
| Kontrol Metodu | Uzaktan Kumanda ve Kontrol Paneli |
| Kutu Boyutu | 45.5cm x 24.5cm x 44.5cm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | ahşap hoparlör sistemi |
| Renk | siyah/kahverengi |
| Malzeme | ahsap/metal/polimer |
| Marka | Mikado |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Mikado Md-70Bl 2.0 Ahşap Sd+Usb Bellek+Fm Desteği Fiyat Analizi
Mikado Md-70Bl 2.0 Ahşap Sd+Usb Bellek+Fm Desteği Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 5.114 TL |









































