Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Çok işlevli bağlantı seçenekleri (Bluetooth, FM, USB, AUX)
- Kaliteli ahşap kabin ile kristal berraklık
- Renkli döner başlık ile dekoratif tasarım
- Uzaktan kumanda ve panel kontrolü kolay kullanım
Teknik Özellikler
- FM Radyo (88MHz-108MHz)
- Bluetooth bağlantısı
- 4 adet 3 inch hoparlör
- Stereo 2.0 kanal sistemi
- Renkli döner başlık (Yeşil/Kırmızı/Mavi LED)
İdeal Kullanım
- ev dinleme
- radyo dinleme
- bluetooth müzik çalma
- parti ve etkinlik
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

SAMSUNG HW-B450F/EN Soundbar 2.1 Kanal

City31 Chrome Grundig Pilli Radyo

SONY HTS60.CEL Bravia Tiyatro Ses Çubuğu 5.1 Kanal

Speaker Awei Y788 Si̇yah Bluetooth
MIKADO Koleksiyonları
8.597 TL
Sadece 2 adet kaldı
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Çok işlevli bağlantı seçenekleri (Bluetooth, FM, USB, AUX)
- Kaliteli ahşap kabin ile kristal berraklık
- Renkli döner başlık ile dekoratif tasarım
- Uzaktan kumanda ve panel kontrolü kolay kullanım
Teknik Özellikler
- FM Radyo (88MHz-108MHz)
- Bluetooth bağlantısı
- 4 adet 3 inch hoparlör
- Stereo 2.0 kanal sistemi
- Renkli döner başlık (Yeşil/Kırmızı/Mavi LED)
İdeal Kullanım
- ev dinleme
- radyo dinleme
- bluetooth müzik çalma
- parti ve etkinlik
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

SAMSUNG HW-B450F/EN Soundbar 2.1 Kanal

City31 Chrome Grundig Pilli Radyo

SONY HTS60.CEL Bravia Tiyatro Ses Çubuğu 5.1 Kanal

Speaker Awei Y788 Si̇yah Bluetooth
Mikado Md-2015 Siyah Fm Destekli Kule Multimedia S Özellikleri:
| Açıklama | Multimedya Kule Ses Sistemi |
| Marka | Mikado |
| Model | MD-2015 |
| Renk | Siyah |
| Giriş arayüzü | 3.5mm AUX Dişi Ses Jak/Bluetooth/USB Tip A /FM |
| Bluetooth | Var |
| Fm Radyo | Var |
| Fm Frekans Aralığı | 88MHz-108MHz |
| Usb | Var, USB Tip A |
| Eneji Beslemesi | AC 220V, 50Hz |
| Güç Çıkışı | 24 Watt |
| Kanal Yapısı | 2.0 Çift Kanal (Stereo) |
| Hoparlör | 4 Adet 3 inch 4 ohm |
| Frekans cevabı | 20Hz-20KHz |
| S/N Oranı | 64dB |
| Kontrol Metodu | Uzaktan Kumanda ve Kontrol Paneli |
| Ses Ayarı | Var |
| Ağırlık | 5900gr (Toplam) |
| Boyut | 040mm x 160mm x 146mm |
| Kablo Uzunluğu | AC Kablo: 133cm, AUX Kablo: 143cm |
| Özellik | Kaliteli Ses İçin Ahşap Kabinli |
| Kutu Boyutu | 1080mm x 215mm x 266mm |
| Kutu İçeriği | Ürün + Kullanım Kılavuzu + Kumanda + AUX Kablo + Taban Ayağı |
| Malzeme | Ahşap/Plastik |
| Özellik2 | Yeşil Kırmızı Mavi Işıklı Döner Başlık |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | kule multimedia ses sistemi |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | ahsap, plastik |
| Marka | Mikado |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | büyük |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
MIKADO Koleksiyonları
Mikado Md-2015 Siyah Fm Destekli Kule Multimedia S Özellikleri:
| Açıklama | Multimedya Kule Ses Sistemi |
| Marka | Mikado |
| Model | MD-2015 |
| Renk | Siyah |
| Giriş arayüzü | 3.5mm AUX Dişi Ses Jak/Bluetooth/USB Tip A /FM |
| Bluetooth | Var |
| Fm Radyo | Var |
| Fm Frekans Aralığı | 88MHz-108MHz |
| Usb | Var, USB Tip A |
| Eneji Beslemesi | AC 220V, 50Hz |
| Güç Çıkışı | 24 Watt |
| Kanal Yapısı | 2.0 Çift Kanal (Stereo) |
| Hoparlör | 4 Adet 3 inch 4 ohm |
| Frekans cevabı | 20Hz-20KHz |
| S/N Oranı | 64dB |
| Kontrol Metodu | Uzaktan Kumanda ve Kontrol Paneli |
| Ses Ayarı | Var |
| Ağırlık | 5900gr (Toplam) |
| Boyut | 040mm x 160mm x 146mm |
| Kablo Uzunluğu | AC Kablo: 133cm, AUX Kablo: 143cm |
| Özellik | Kaliteli Ses İçin Ahşap Kabinli |
| Kutu Boyutu | 1080mm x 215mm x 266mm |
| Kutu İçeriği | Ürün + Kullanım Kılavuzu + Kumanda + AUX Kablo + Taban Ayağı |
| Malzeme | Ahşap/Plastik |
| Özellik2 | Yeşil Kırmızı Mavi Işıklı Döner Başlık |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | kule multimedia ses sistemi |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | ahsap, plastik |
| Marka | Mikado |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | büyük |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Mikado Md-2015 Siyah Fm Destekli Kule Multimedia S Fiyat Analizi
Mikado Md-2015 Siyah Fm Destekli Kule Multimedia S Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 8.597 TL |








































