MEACO Dry Arete İki WiFi Nem Alma/Hava Arıtıcı, 25 Litre
25.070 TL Orijinal fiyat: 25.070 TL.22.813 TLŞu andaki fiyat: 22.813 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- WiFi ve sesli kontrol ile akıllı yönetim
- Çift işlevli: nem alma ve hava arıtma
- Sessiz işletme (gece modu)
- HEPA filtre ile havayı arıtan
- Düşük enerji tüketimi (400W)
Teknik Özellikler
- R290 soğutucu
- H13 HEPA filtresi ve toz filtresi dahil
- 255 m³/saat maksimum hava akışı
- 3 fan hızı
- %40-%70 RH nem ayarı
İdeal Kullanım
- ev
- yaşam alanları
- kuru ortamlar
- çamaşır kurutma
- hava temizliği
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Kompakt

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Lite

Xiaomi Nemlendirici 2 Lite

Xiaomi Akıllı Nemlendirici 2

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici Elite

Mi Akıllı Alan Isıtıcı S

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Pro

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Kompakt Filtre

Xiaomi Akıllı Ayakta Fan 2 Pro

Xiaomi Akıllı Evcil Hayvan Bakım Hava Temizleyici

Xiaomi Fan Isıtıcı
25.070 TL Orijinal fiyat: 25.070 TL.22.813 TLŞu andaki fiyat: 22.813 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- WiFi ve sesli kontrol ile akıllı yönetim
- Çift işlevli: nem alma ve hava arıtma
- Sessiz işletme (gece modu)
- HEPA filtre ile havayı arıtan
- Düşük enerji tüketimi (400W)
Teknik Özellikler
- R290 soğutucu
- H13 HEPA filtresi ve toz filtresi dahil
- 255 m³/saat maksimum hava akışı
- 3 fan hızı
- %40-%70 RH nem ayarı
İdeal Kullanım
- ev
- yaşam alanları
- kuru ortamlar
- çamaşır kurutma
- hava temizliği
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Kompakt

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Lite

Xiaomi Nemlendirici 2 Lite

Xiaomi Akıllı Nemlendirici 2

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici Elite

Mi Akıllı Alan Isıtıcı S

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Pro

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4

Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Kompakt Filtre

Xiaomi Akıllı Ayakta Fan 2 Pro

Xiaomi Akıllı Evcil Hayvan Bakım Hava Temizleyici

Xiaomi Fan Isıtıcı
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Maksimum su çekimi | 20L/gün (30°C RH %80) |
| Güç Kaynağı | 220-240V~ 50Hz |
| Güç Tüketimi | 400 Watt (35°C RH %80) |
| Maksimum Hava Akışı | 255 m³/saat |
| Yüksek Hızda Gürültü Seviyesi | 50dB(A) |
| Düşük Hızda Gürültü Seviyesi | 40dB(A) |
| Soğutucu | R290 |
| Tank Kapasitesi | 4.8 Litres |
| Çalışma Sıcaklığı | 5~35°C |
| Fan Hızları | 3 |
| Filtre tipi | Toz filtresi & H13 HEPA filtresi dahil |
| Değişken Nem Ayarı | %40 RH ile %70 RH arasında |
| Meaco uygulaması ile uyumlu | Evet |
| Sesli kontrol | Alexa ve Google |
| Premium LCD ekran | Evet |
| Gece Modu | Tüm ışıklar kapalı; fan hızı sessiz düşük moda düşer ve bip sesi yoktur |
| Perspektif | Evet |
| Akıllı nem modu | Evet |
| Akıllı çamaşır modu | Evet |
| Hava arındırma modu | Evet |
| Yüksek Nem “Islak” Göstergesi | Evet |
| Optimum hedef nem göstergesi | Evet |
| Su tankı dolu göstergesi | Evet |
| Timer | 1-24 saat arasında açma ve kapama zamanı |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Otomatik yeniden başlatma | Evet |
| Çocuk kilidi | Evet |
| Sürekli Drenaj Seçeneği | Evet – standart bir bahçe hortumuna uyması için bir adaptör ile gelir |
| Tekerlekler | Evet |
| Boyutlar ve Ağırlık | Boyutlar (HxWxD) 61.8 x 36.6 x 27.2 cm |
| Ağırlık | 16.1 kg |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | nem alma cihazi ve hava arıtıcı |
| Marka | MEACO |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Maksimum su çekimi | 20L/gün (30°C RH %80) |
| Güç Kaynağı | 220-240V~ 50Hz |
| Güç Tüketimi | 400 Watt (35°C RH %80) |
| Maksimum Hava Akışı | 255 m³/saat |
| Yüksek Hızda Gürültü Seviyesi | 50dB(A) |
| Düşük Hızda Gürültü Seviyesi | 40dB(A) |
| Soğutucu | R290 |
| Tank Kapasitesi | 4.8 Litres |
| Çalışma Sıcaklığı | 5~35°C |
| Fan Hızları | 3 |
| Filtre tipi | Toz filtresi & H13 HEPA filtresi dahil |
| Değişken Nem Ayarı | %40 RH ile %70 RH arasında |
| Meaco uygulaması ile uyumlu | Evet |
| Sesli kontrol | Alexa ve Google |
| Premium LCD ekran | Evet |
| Gece Modu | Tüm ışıklar kapalı; fan hızı sessiz düşük moda düşer ve bip sesi yoktur |
| Perspektif | Evet |
| Akıllı nem modu | Evet |
| Akıllı çamaşır modu | Evet |
| Hava arındırma modu | Evet |
| Yüksek Nem “Islak” Göstergesi | Evet |
| Optimum hedef nem göstergesi | Evet |
| Su tankı dolu göstergesi | Evet |
| Timer | 1-24 saat arasında açma ve kapama zamanı |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Otomatik yeniden başlatma | Evet |
| Çocuk kilidi | Evet |
| Sürekli Drenaj Seçeneği | Evet – standart bir bahçe hortumuna uyması için bir adaptör ile gelir |
| Tekerlekler | Evet |
| Boyutlar ve Ağırlık | Boyutlar (HxWxD) 61.8 x 36.6 x 27.2 cm |
| Ağırlık | 16.1 kg |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | nem alma cihazi ve hava arıtıcı |
| Marka | MEACO |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
MEACO Dry Arete İki WiFi Nem Alma/Hava Arıtıcı, 25 Litre Fiyat Analizi
MEACO Dry Arete İki WiFi Nem Alma/Hava Arıtıcı, 25 Litre Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 25.070 TL |

















