Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- ekonomik fiyatla kaliteli set
- kablolu baglantida gecikme yok
- standart layout tum kullanicllar icin kolay
- ayarlanabilir egim acisi konfor saglar
- logitech garantisi ile guvenilir
Teknik Özellikler
- 105 tus layout
- 1000 dpi optik sensor
- ayarlanabilir egim acisi
- aydınlatmalı caps lock
- sayısal tuş takımı
İdeal Kullanım
- ofis calismalari
- yazma islemleri
- bilgisayar kullanimi
- evde calismak
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

LOGITECH MK470 US Kablosuz Klavye ve Fare Seti

Cvs Dn970 Usb 2.4Ghz Mouse

HP 3L1F0AA Kablosuz Klavye ve Fare, Beyaz

LOGITECH MK120 Kablolu Klavye ve Fare Seti
Logitech Koleksiyonları

LOGITECH MK470 US Kablosuz Klavye ve Fare Seti

LOGITECH MK120 Kablolu Klavye ve Fare Seti
2.190 TL Orijinal fiyat: 2.190 TL.1.905 TLŞu andaki fiyat: 1.905 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- ekonomik fiyatla kaliteli set
- kablolu baglantida gecikme yok
- standart layout tum kullanicllar icin kolay
- ayarlanabilir egim acisi konfor saglar
- logitech garantisi ile guvenilir
Teknik Özellikler
- 105 tus layout
- 1000 dpi optik sensor
- ayarlanabilir egim acisi
- aydınlatmalı caps lock
- sayısal tuş takımı
İdeal Kullanım
- ofis calismalari
- yazma islemleri
- bilgisayar kullanimi
- evde calismak
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

LOGITECH MK470 US Kablosuz Klavye ve Fare Seti

Cvs Dn970 Usb 2.4Ghz Mouse

HP 3L1F0AA Kablosuz Klavye ve Fare, Beyaz

LOGITECH MK120 Kablolu Klavye ve Fare Seti
| Ürün Özellikleri | Klavye Özellikleri |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | USB |
| Klavye Düzeni | 105 tuş Rusça / İngilizce tuşlar |
| Eğim Ayakları | Eğim Açısı 0° düz ve 8° eğim |
| Yerleşik Sayısal Tuş Takımı | Evet |
| Yazma Mekanizması | Piston |
| Aydınlatmalı Caps Lock | Evet |
| Fare Özellikleri | |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | USB |
| Fare Tuşları | 3 fare tuşu (Sol/Taşımak, Orta tıklama) |
| DPI Çözünürlüğü | 1000 DPI optik takip sensörü |
| Satır Satır Kaydırma | Evet |
| Boyutlar & Ağırlık | |
|---|---|
| Klavye Boyutu (YxGxD) | 15.5 x 45 x 23.5 cm |
| Fare Boyutu (YxGxD) | 11.3 x 6.2 x 3.8 cm |
| Klavye Ağırlığı | 550 g |
| Fare Ağırlığı | 90 g |
| Ürün Tipi | klavye |
|---|---|
| Alt Tip | kablolu usb klavye ve fare seti |
| Marka | Logitech |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Logitech Koleksiyonları

LOGITECH MK470 US Kablosuz Klavye ve Fare Seti

LOGITECH MK120 Kablolu Klavye ve Fare Seti
| Ürün Özellikleri | Klavye Özellikleri |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | USB |
| Klavye Düzeni | 105 tuş Rusça / İngilizce tuşlar |
| Eğim Ayakları | Eğim Açısı 0° düz ve 8° eğim |
| Yerleşik Sayısal Tuş Takımı | Evet |
| Yazma Mekanizması | Piston |
| Aydınlatmalı Caps Lock | Evet |
| Fare Özellikleri | |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | USB |
| Fare Tuşları | 3 fare tuşu (Sol/Taşımak, Orta tıklama) |
| DPI Çözünürlüğü | 1000 DPI optik takip sensörü |
| Satır Satır Kaydırma | Evet |
| Boyutlar & Ağırlık | |
|---|---|
| Klavye Boyutu (YxGxD) | 15.5 x 45 x 23.5 cm |
| Fare Boyutu (YxGxD) | 11.3 x 6.2 x 3.8 cm |
| Klavye Ağırlığı | 550 g |
| Fare Ağırlığı | 90 g |
| Ürün Tipi | klavye |
|---|---|
| Alt Tip | kablolu usb klavye ve fare seti |
| Marka | Logitech |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
LOGITECH MK120 - Kablolu/Kablosuz Klavye ve Fare Seti Fiyat Analizi
LOGITECH MK120 - Kablolu/Kablosuz Klavye ve Fare Seti Son 1 aylık fiyat değişimi
Son 30 güne göre 23 TL daha pahalı
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 04/04/2026 | 1.113 TL | +5 TL |
| 28/03/2026 | 1.108 TL | +3 TL |
| 27/03/2026 | 1.105 TL | +4 TL |
| 24/03/2026 | 1.101 TL | +5 TL |
| 14/03/2026 | 1.096 TL | +6 TL |
| 11/03/2026 | 1.090 TL |

































