JBL JBLBAR913DBLKEP 9.1 Dolby Atmos Soundbar, Siyah
50.840 TL
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Benzer Ürünler

SONY HTS60.CEL Bravia Tiyatro Ses Çubuğu 5.1 Kanal

SAMSUNG HW-B450F/EN Soundbar 2.1 Kanal

SONY HTS400.CEL Soundbar 2.1 kanal

BOSE 873973-2100 Soundbar 600, Siyah

JBL JBLSB580BLKEP Sinema Soundbar 32.1 Bluetooth ile, Siyah

SAMSUNG HW-B650F/EN Soundbar 3.1 Kanal

LG 2.0 Kanal Soundbar
Jbl Koleksiyonları

JBL Boombox 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Siyah

JBL Go 4 Taşınabilir Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Siyah

JBL Go 4 Taşınabilir Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Mor

JBL CLIP 5 Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Mor

JBL JBLGOES2BLK Go Essential 2 Taşınabilir Hoparlör, Siyah

JBL CLIP 5 Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Pembe

JBL Charge 6 Bluetooth Hoparlör, Mavi

Jbl Grıp Bluetooth Hoparlör Mavi
50.840 TL
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Benzer Ürünler

SONY HTS60.CEL Bravia Tiyatro Ses Çubuğu 5.1 Kanal

SAMSUNG HW-B450F/EN Soundbar 2.1 Kanal

SONY HTS400.CEL Soundbar 2.1 kanal

BOSE 873973-2100 Soundbar 600, Siyah

JBL JBLSB580BLKEP Sinema Soundbar 32.1 Bluetooth ile, Siyah

SAMSUNG HW-B650F/EN Soundbar 3.1 Kanal

LG 2.0 Kanal Soundbar
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Kanal Sayısı | 5.1.4 |
| Toplam Güç | 820 Watt |
| Subwoofer Çıkış Gücü | 300 Watt |
| Ses Barı Çıkış Gücü | 400 Watt |
| Surround Hoparlörler Çıkış Gücü | 2 x 60 Watt |
| Kablosuz Subwoofer | Evet |
| Gürültü Seviyesi | 103 dB |
| Frekans | 34 Hz – 20 kHz |
| Genel Özellikler | |
| Çıkarılabilir Hoparlörler | Evet |
| Gerçek Surround Ses | Evet |
| Ultimate 3D Ses Deneyimi | Evet |
| Chromecast ve Airplay 2 Entegre | Evet |
| Gerçek Kablosuz Surround | Evet |
| Dolby Atmos | Evet |
| Bağlantı Noktaları | |
| Optik | 1 x Optik |
| HDMI | 1 x HDMI |
| USB | 1 x USB |
| Bluetooth | 4.2 |
| Pil | |
| Pil Şarj Süresi | 3 saat |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Ses Barı Boyutları (GxYxD) | 884 x 62 x 120 mm |
| Subwoofer Boyutları (GxYxD) | 305 x 440 x 305 mm |
| Ses Barı Ağırlığı | 3.64 kg |
| Subwoofer Ağırlığı | 11.10 kg |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Jbl Koleksiyonları

JBL Boombox 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Siyah

JBL Go 4 Taşınabilir Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Siyah

JBL Go 4 Taşınabilir Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Mor

JBL CLIP 5 Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Mor

JBL JBLGOES2BLK Go Essential 2 Taşınabilir Hoparlör, Siyah

JBL CLIP 5 Bluetooth Su Geçirmez Hoparlör, Pembe

JBL Charge 6 Bluetooth Hoparlör, Mavi

Jbl Grıp Bluetooth Hoparlör Mavi
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Kanal Sayısı | 5.1.4 |
| Toplam Güç | 820 Watt |
| Subwoofer Çıkış Gücü | 300 Watt |
| Ses Barı Çıkış Gücü | 400 Watt |
| Surround Hoparlörler Çıkış Gücü | 2 x 60 Watt |
| Kablosuz Subwoofer | Evet |
| Gürültü Seviyesi | 103 dB |
| Frekans | 34 Hz – 20 kHz |
| Genel Özellikler | |
| Çıkarılabilir Hoparlörler | Evet |
| Gerçek Surround Ses | Evet |
| Ultimate 3D Ses Deneyimi | Evet |
| Chromecast ve Airplay 2 Entegre | Evet |
| Gerçek Kablosuz Surround | Evet |
| Dolby Atmos | Evet |
| Bağlantı Noktaları | |
| Optik | 1 x Optik |
| HDMI | 1 x HDMI |
| USB | 1 x USB |
| Bluetooth | 4.2 |
| Pil | |
| Pil Şarj Süresi | 3 saat |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Ses Barı Boyutları (GxYxD) | 884 x 62 x 120 mm |
| Subwoofer Boyutları (GxYxD) | 305 x 440 x 305 mm |
| Ses Barı Ağırlığı | 3.64 kg |
| Subwoofer Ağırlığı | 11.10 kg |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
JBL JBLBAR913DBLKEP 9.1 Dolby Atmos Soundbar, Siyah Fiyat Analizi
JBL JBLBAR913DBLKEP 9.1 Dolby Atmos Soundbar, Siyah Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 50.840 TL |



















