HP Deskjet 2810E Hepsi Bir Arada Yazıcı
3.600 TL Orijinal fiyat: 3.600 TL.3.132 TLŞu andaki fiyat: 3.132 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 3 işlev bir cihazda (yazdırma, kopyalama, tarama)
- Kompakt tasarım, az yer kaplar
- Mobil baskı desteği (AirPrint, Chrome OS, Mopria)
Teknik Özellikler
- 3 işlevli (yazdırma, kopyalama, tarama)
- Ayda 1000 sayfaya kadar görev döngüsü
- 60 sayfa giriş tepsisi
- İkon LCD ekran
- 7.5 ppm siyah yazdırma hızı
İdeal Kullanım
- ev kullanicisi
- ofis
- kucuk isletme
- ev kullanicisi|ofis|kucuk isletme
Benzer Ürünler

EPSON M2170 Monokrom Hepsi Bir Arada Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

HP 6120e ENVY Hepsi Bir Arada Yazıcı

HP Smart Tank 580 Hepsi Bir Arada Yazıcı

HP DESKJET 2920 Hepsi Bir Arada Yazıcı

HP DeskJet 4320 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

EPSON ECOTANK

EPSON ECOTANK

EPSON ECOTANK
Hp Koleksiyonları

HP 6120e ENVY Hepsi Bir Arada Yazıcı

Hp 903Xl Mavi̇ Kartuş

Hp 350 Krt Cb335Ee Si̇yah

Kartus Hp 953Xl Sari 1450Sayfa

Hp No 933Xl Macenta Kartuş

HP 230 Kablosuz Klavye ve Fare, Siyah

HP OFİS MONİTÖRÜ 27″ HA

HP 15-FC0087NV Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gümüş

HP V0L81AA Kablosuz Fare, Mavi
3.600 TL Orijinal fiyat: 3.600 TL.3.132 TLŞu andaki fiyat: 3.132 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 3 işlev bir cihazda (yazdırma, kopyalama, tarama)
- Kompakt tasarım, az yer kaplar
- Mobil baskı desteği (AirPrint, Chrome OS, Mopria)
Teknik Özellikler
- 3 işlevli (yazdırma, kopyalama, tarama)
- Ayda 1000 sayfaya kadar görev döngüsü
- 60 sayfa giriş tepsisi
- İkon LCD ekran
- 7.5 ppm siyah yazdırma hızı
İdeal Kullanım
- ev kullanicisi
- ofis
- kucuk isletme
- ev kullanicisi|ofis|kucuk isletme
Benzer Ürünler

EPSON M2170 Monokrom Hepsi Bir Arada Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

HP 6120e ENVY Hepsi Bir Arada Yazıcı

HP Smart Tank 580 Hepsi Bir Arada Yazıcı

HP DESKJET 2920 Hepsi Bir Arada Yazıcı

HP DeskJet 4320 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

EPSON ECOTANK

EPSON ECOTANK

EPSON ECOTANK
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Yazdırma, kopyalama, tarama |
| Görev döngüsü | Ayda 1000 sayfaya kadar |
| Tavsiye edilen aylık kağıt hacmi | 100 ile 300 |
| Yazdırma teknolojisi | HP Termal Mürekkep Püskürtme |
| Ekran | İKON LCD |
| Mürekkep kartuşu sayısı | 2 (siyah mürekkep ve üç renk) |
| Taşınabilir yazdırma yeteneği | Chrome OS, HP Smart Uygulaması, Apple AirPrint ™, Mopria Sertifikası |
| Temel bellek | DDR1 64 MB, Flash 24 MB |
| Kağıt girişi sayfası | 60 Sayfa giriş tepsisi |
| Kağıt işleme çıkışı, temel | 25 sayfaya kadar |
| Maksimum çıktı kapasitesi | 25 sayfaya kadar |
| Çift taraflı yazdırma | Manuel (sürücü tarafından desteklenir) |
| Desteklenen medya boyutları | A4, B5, A6, DL zarf |
| ISO siyah yazdırma hızı | 7.5 ppm’ye kadar |
| Siyah yazdırma hızı taslak modu | 20 ppm’ye kadar |
| ISO renkli yazdırma hızı | 5.5 ppm’ye kadar |
| İlk sayfa yazdırma (bekleme modundan) | Siyah beyaz: Sadece 15 saniyede |
| Renkli yazdırma kalitesi | Seçilen HP fotoğraf kağıtları ile bilgisayardan yazdırıldığında 4,800 x 1,200 dpi’ye kadar optimize edilmiş renk çözünürlüğü ve 1,200 dpi giriş çözünürlüğü |
| Siyah yazdırma kalitesi | 1,200 x 1,200 dpi |
| Taramak | Optik tarama çözünürlüğü 1200 dpi’ye kadar |
| Donanım tarama çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi’ye kadar |
| Kopyalamak | Siyah metin için kopyalama çözünürlüğü 300 x 300 dpi’ye kadar |
| Maksimum kopya sayısı | 9 kopyaya kadar |
| Kopyalama ayarları | Otomatik büyütme |
| Renkli metin ve grafikler için kopyalama çözünürlüğü | 300 x 300 dpi’ye kadar |
| Siyah kopyalama hızı (ISO) | 6 cpm’ye kadar |
| Renkli kopyalama hızı (ISO) | 3 cpm’ye kadar |
| Bağlantı | Taşınabilir yazdırma yeteneği |
| Bağlantı türü | Kablosuz |
| WiFi | 802.11a/b/g/n |
| 1 x USB | 2.0 |
| Uyumlu Mürekkepler | HP 305 |
| Boyutlar & Ağırlık | Boyutlar (G x D x Y) 42.5 x 30.4 x 15.4 cm |
| Ağırlık | 3.42 kg |
| Ürün Tipi | ofis ekipmanlari |
|---|---|
| Alt Tip | mürekkep püskürtmeli yazıcı |
| Marka | HP |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hp Koleksiyonları

HP 6120e ENVY Hepsi Bir Arada Yazıcı

Hp 903Xl Mavi̇ Kartuş

Hp 350 Krt Cb335Ee Si̇yah

Kartus Hp 953Xl Sari 1450Sayfa

Hp No 933Xl Macenta Kartuş

HP 230 Kablosuz Klavye ve Fare, Siyah

HP OFİS MONİTÖRÜ 27″ HA

HP 15-FC0087NV Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gümüş

HP V0L81AA Kablosuz Fare, Mavi
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Yazdırma, kopyalama, tarama |
| Görev döngüsü | Ayda 1000 sayfaya kadar |
| Tavsiye edilen aylık kağıt hacmi | 100 ile 300 |
| Yazdırma teknolojisi | HP Termal Mürekkep Püskürtme |
| Ekran | İKON LCD |
| Mürekkep kartuşu sayısı | 2 (siyah mürekkep ve üç renk) |
| Taşınabilir yazdırma yeteneği | Chrome OS, HP Smart Uygulaması, Apple AirPrint ™, Mopria Sertifikası |
| Temel bellek | DDR1 64 MB, Flash 24 MB |
| Kağıt girişi sayfası | 60 Sayfa giriş tepsisi |
| Kağıt işleme çıkışı, temel | 25 sayfaya kadar |
| Maksimum çıktı kapasitesi | 25 sayfaya kadar |
| Çift taraflı yazdırma | Manuel (sürücü tarafından desteklenir) |
| Desteklenen medya boyutları | A4, B5, A6, DL zarf |
| ISO siyah yazdırma hızı | 7.5 ppm’ye kadar |
| Siyah yazdırma hızı taslak modu | 20 ppm’ye kadar |
| ISO renkli yazdırma hızı | 5.5 ppm’ye kadar |
| İlk sayfa yazdırma (bekleme modundan) | Siyah beyaz: Sadece 15 saniyede |
| Renkli yazdırma kalitesi | Seçilen HP fotoğraf kağıtları ile bilgisayardan yazdırıldığında 4,800 x 1,200 dpi’ye kadar optimize edilmiş renk çözünürlüğü ve 1,200 dpi giriş çözünürlüğü |
| Siyah yazdırma kalitesi | 1,200 x 1,200 dpi |
| Taramak | Optik tarama çözünürlüğü 1200 dpi’ye kadar |
| Donanım tarama çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi’ye kadar |
| Kopyalamak | Siyah metin için kopyalama çözünürlüğü 300 x 300 dpi’ye kadar |
| Maksimum kopya sayısı | 9 kopyaya kadar |
| Kopyalama ayarları | Otomatik büyütme |
| Renkli metin ve grafikler için kopyalama çözünürlüğü | 300 x 300 dpi’ye kadar |
| Siyah kopyalama hızı (ISO) | 6 cpm’ye kadar |
| Renkli kopyalama hızı (ISO) | 3 cpm’ye kadar |
| Bağlantı | Taşınabilir yazdırma yeteneği |
| Bağlantı türü | Kablosuz |
| WiFi | 802.11a/b/g/n |
| 1 x USB | 2.0 |
| Uyumlu Mürekkepler | HP 305 |
| Boyutlar & Ağırlık | Boyutlar (G x D x Y) 42.5 x 30.4 x 15.4 cm |
| Ağırlık | 3.42 kg |
| Ürün Tipi | ofis ekipmanlari |
|---|---|
| Alt Tip | mürekkep püskürtmeli yazıcı |
| Marka | HP |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
HP Deskjet 2810E Hepsi Bir Arada Yazıcı Fiyat Analizi
HP Deskjet 2810E Hepsi Bir Arada Yazıcı Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 3.600 TL |


























