Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Güçlü Ryzen AI 5 işlemci ile hızlı performans
- 16GB RAM ve 512GB SSD ile bol depolama
- 15.6 inç Full HD anti-glare ekran göz yorgunluğu azaltır
- Hafif ve taşınabilir ultrabook tasarımı
- Çoklu bağlantı portları (USB-C, USB-A, HDMI)
Teknik Özellikler
- AMD Ryzen AI 5 330 işlemci
- 16 GB DDR5-5600 RAM
- 512 GB NVMe SSD
- 15.6 inç Full HD (1920x1080) anti-glare ekran
- AMD Radeon 840M entegre grafik
İdeal Kullanım
- günlük ofis çalışması
- web taraması
- belge işleme
- hafif grafik uygulamaları
- çevrimiçi harita ve navigasyon
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

LENOVO 83JC00KRCY LOQ 15ARP9 Dizüstü Bilgisayar 16', Gri

LENOVO 83K100PKCY IdeaPad Slim 3 Dizüstü Bilgisayar 15.3', Gri

ACER ANV15-52-593V Aspire Nitro Dizüstü Bilgisayar 15.6'

LENOVO 82X700JCCY IdeaPad Slim 3 Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gri

Dell Vostro İ7-1355u 16/512 Gb Ssd

ACER AL14-52P-54BT Aspire Lite Dizüstü Bilgisayar 14'

LENOVO 83K100FTCY IdeaPad Slim 3 Dizüstü Bilgisayar 15.1', Gri

Dell Vostro 3530 İ5-1334u 16/512 Gb
Hp Koleksiyonları

HP 6120e ENVY Hepsi Bir Arada Yazıcı

Hp 106A W1106A Siyah Toner

HP 16-BA1000NV Omnibook 5 Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gümüş

HP M140W Lazerjet Pro Yazıcı

Hp 302Xl Si̇yah Kartuş F6U68Ae

Hp Cf219A(19A) Si̇yah Toner

HP 14-FA0009NV Envy x360 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar 14', Gümüş

HP 15-FB3701NV Victus Oyun Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gri

HP V0L81AA Kablosuz Fare, Mavi
61.640 TL Orijinal fiyat: 61.640 TL.58.558 TLŞu andaki fiyat: 58.558 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Güçlü Ryzen AI 5 işlemci ile hızlı performans
- 16GB RAM ve 512GB SSD ile bol depolama
- 15.6 inç Full HD anti-glare ekran göz yorgunluğu azaltır
- Hafif ve taşınabilir ultrabook tasarımı
- Çoklu bağlantı portları (USB-C, USB-A, HDMI)
Teknik Özellikler
- AMD Ryzen AI 5 330 işlemci
- 16 GB DDR5-5600 RAM
- 512 GB NVMe SSD
- 15.6 inç Full HD (1920x1080) anti-glare ekran
- AMD Radeon 840M entegre grafik
İdeal Kullanım
- günlük ofis çalışması
- web taraması
- belge işleme
- hafif grafik uygulamaları
- çevrimiçi harita ve navigasyon
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

LENOVO 83JC00KRCY LOQ 15ARP9 Dizüstü Bilgisayar 16', Gri

LENOVO 83K100PKCY IdeaPad Slim 3 Dizüstü Bilgisayar 15.3', Gri

ACER ANV15-52-593V Aspire Nitro Dizüstü Bilgisayar 15.6'

LENOVO 82X700JCCY IdeaPad Slim 3 Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gri

Dell Vostro İ7-1355u 16/512 Gb Ssd

ACER AL14-52P-54BT Aspire Lite Dizüstü Bilgisayar 14'

LENOVO 83K100FTCY IdeaPad Slim 3 Dizüstü Bilgisayar 15.1', Gri

Dell Vostro 3530 İ5-1334u 16/512 Gb
| Ürün Özellikleri | Değer |
|---|---|
| Görüntü Boyutu | 15.6′ |
| Çözünürlük | Full HD (1920 × 1080) |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Teknoloji | DC Dimming ile parlaklık kontrolü |
| Micro-edge Anti-glare | Evet |
| Parlaklık | 300 nits |
| Renk Gamı | %62.5 sRGB |
| Platform | |
| İşlemci | AMD Ryzen AI 5 330 (maks. boost saati 4.5 GHz, 8 MB L3 önbellek, 4 çekirdek, 8 iş parçacığı) |
| Yonga Seti | Entegre AMD SoC |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Grafikler | Entegre grafikler AMD Radeon™ 840M |
| Hafıza Teknolojisi | DDR5-5600 MT/s |
| RAM | 16 GB |
| İç Depolama | 512 GB Gen4 NVMe M.2 SSD |
| Bağlantı Noktaları | |
| USB Type-C | 1 (10 Gbps sinyal hızı, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| USB Type-A | 2 port (5 Gbps sinyal hızı) |
| AC akıllı pin | 1 |
| HDMI | 1 × HDMI 1.4b |
| Ses Jakı | 1 kombine kulaklık/mikrofon jakı |
| Bağlantı | |
| Wi-Fi | Realtek Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Genel Özellikler | |
| Güvenlik Yönetimi | Sesli mikrofon kapama tuşu ve Trusted Platform Module desteği ile kamera gizlilik perdesi (firmware TPM) |
| Bulut Hizmetleri | 12 ay boyunca 25 GB Dropbox depolama |
| İçerik Yazılımı | 30 gün McAfee Online Protection denemesi, 1 ay Adobe deneme teklifi, 3 ay PC Game Pass denemesi |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım | Windows’ta Copilot ve Copilot anahtarı |
| Verimlilik ve Finans Yazılımı | Yeni Microsoft 365 müşterileri için 1 aylık deneme |
| Parmak İzi Okuyucu | Evet |
| Ses | Hoparlörler 2 |
| Klavye Tipi | Sayısal tuş takımlı tam boy klavye, yumuşak gri renk |
| Kamera | HP True Vision 1080p FHD kamera, zamansal gürültü azaltma ve çift dizilim dijital mikrofonlar |
| Pil Tipi | 3 hücreli, 41 Wh lityum iyon polimer |
| Pil Ömrü | En fazla 9 saat 15 dakika |
| Şarj Süresi | Hızlı şarjı destekler – yaklaşık %50’si 45 dakikada |
| Güç Kaynağı Tipi | 65 Watt USB Type-C adaptör |
| Boyutlar (Y x G x D) | 1.86 x 35.98 x 23.6 cm |
| Ağırlık | 1.7 kg |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hp Koleksiyonları

HP 6120e ENVY Hepsi Bir Arada Yazıcı

Hp 106A W1106A Siyah Toner

HP 16-BA1000NV Omnibook 5 Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gümüş

HP M140W Lazerjet Pro Yazıcı

Hp 302Xl Si̇yah Kartuş F6U68Ae

Hp Cf219A(19A) Si̇yah Toner

HP 14-FA0009NV Envy x360 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar 14', Gümüş

HP 15-FB3701NV Victus Oyun Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gri

HP V0L81AA Kablosuz Fare, Mavi
| Ürün Özellikleri | Değer |
|---|---|
| Görüntü Boyutu | 15.6′ |
| Çözünürlük | Full HD (1920 × 1080) |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Teknoloji | DC Dimming ile parlaklık kontrolü |
| Micro-edge Anti-glare | Evet |
| Parlaklık | 300 nits |
| Renk Gamı | %62.5 sRGB |
| Platform | |
| İşlemci | AMD Ryzen AI 5 330 (maks. boost saati 4.5 GHz, 8 MB L3 önbellek, 4 çekirdek, 8 iş parçacığı) |
| Yonga Seti | Entegre AMD SoC |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Grafikler | Entegre grafikler AMD Radeon™ 840M |
| Hafıza Teknolojisi | DDR5-5600 MT/s |
| RAM | 16 GB |
| İç Depolama | 512 GB Gen4 NVMe M.2 SSD |
| Bağlantı Noktaları | |
| USB Type-C | 1 (10 Gbps sinyal hızı, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| USB Type-A | 2 port (5 Gbps sinyal hızı) |
| AC akıllı pin | 1 |
| HDMI | 1 × HDMI 1.4b |
| Ses Jakı | 1 kombine kulaklık/mikrofon jakı |
| Bağlantı | |
| Wi-Fi | Realtek Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Genel Özellikler | |
| Güvenlik Yönetimi | Sesli mikrofon kapama tuşu ve Trusted Platform Module desteği ile kamera gizlilik perdesi (firmware TPM) |
| Bulut Hizmetleri | 12 ay boyunca 25 GB Dropbox depolama |
| İçerik Yazılımı | 30 gün McAfee Online Protection denemesi, 1 ay Adobe deneme teklifi, 3 ay PC Game Pass denemesi |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım | Windows’ta Copilot ve Copilot anahtarı |
| Verimlilik ve Finans Yazılımı | Yeni Microsoft 365 müşterileri için 1 aylık deneme |
| Parmak İzi Okuyucu | Evet |
| Ses | Hoparlörler 2 |
| Klavye Tipi | Sayısal tuş takımlı tam boy klavye, yumuşak gri renk |
| Kamera | HP True Vision 1080p FHD kamera, zamansal gürültü azaltma ve çift dizilim dijital mikrofonlar |
| Pil Tipi | 3 hücreli, 41 Wh lityum iyon polimer |
| Pil Ömrü | En fazla 9 saat 15 dakika |
| Şarj Süresi | Hızlı şarjı destekler – yaklaşık %50’si 45 dakikada |
| Güç Kaynağı Tipi | 65 Watt USB Type-C adaptör |
| Boyutlar (Y x G x D) | 1.86 x 35.98 x 23.6 cm |
| Ağırlık | 1.7 kg |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
HP 15-FN0002NV Dizüstü Bilgisayar 15.6′, Gümüş Fiyat Analizi
HP 15-FN0002NV Dizüstü Bilgisayar 15.6′, Gümüş Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 61.640 TL |



























