Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Geniş VESA uyumluluğu (200x200 ile 600x400 arasında)
- Yüksek yük kapasitesi (50kg)
- Geniş ekran boyut aralığı (38-85 inç)
- Kilit sistemi ile güvenli montaj
Teknik Özellikler
- VESA 200x200mm, 400x200mm, 400x400mm, 600x400mm uyumluluğu
- 38-85 inç geniş boyut aralığı
- 50kg yük kapasitesi
- Kilit sistemi
- Hafif ve kompakt tasarım (2kg)
İdeal Kullanım
- Ev
- Ofis
- Perakende mağazası
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler
Everest Koleksiyonları
964 TL
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Geniş VESA uyumluluğu (200x200 ile 600x400 arasında)
- Yüksek yük kapasitesi (50kg)
- Geniş ekran boyut aralığı (38-85 inç)
- Kilit sistemi ile güvenli montaj
Teknik Özellikler
- VESA 200x200mm, 400x200mm, 400x400mm, 600x400mm uyumluluğu
- 38-85 inç geniş boyut aralığı
- 50kg yük kapasitesi
- Kilit sistemi
- Hafif ve kompakt tasarım (2kg)
İdeal Kullanım
- Ev
- Ofis
- Perakende mağazası
- ev kullanıcısı
Benzer Ürünler
Everest Tk-4085 40″-85″ Vesa 300X300-400X400-600X400 Max 50Kg Özellikleri:
| Açıklama | Evrensel Duvar Askı Aparatı |
| Marka | Everest |
| Model | TK-4085 |
| Renk | Siyah |
| Yük Kapasitesi | 50kg |
| Desteklediği Boyut | 38-85 inch |
| Vesa | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm ,400 x 400 mm, 600 x 400mm |
| Kullanım Alanı | TV/LCD/LED Monitör Duvar Askısı |
| kullanım şekli | Duvara montaj |
| Kilit Sistemi | Var |
| Ürün Ağırlığı | 2Kgr ±50gr |
| Toplam Ağırlık | 2.135Kgr ±50gr |
| Paket Boyutu | 35mm x 148mm x 712mm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | tv duvar aski aparati |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | metal |
| Marka | Everest |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Everest Koleksiyonları
Everest Tk-4085 40″-85″ Vesa 300X300-400X400-600X400 Max 50Kg Özellikleri:
| Açıklama | Evrensel Duvar Askı Aparatı |
| Marka | Everest |
| Model | TK-4085 |
| Renk | Siyah |
| Yük Kapasitesi | 50kg |
| Desteklediği Boyut | 38-85 inch |
| Vesa | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm ,400 x 400 mm, 600 x 400mm |
| Kullanım Alanı | TV/LCD/LED Monitör Duvar Askısı |
| kullanım şekli | Duvara montaj |
| Kilit Sistemi | Var |
| Ürün Ağırlığı | 2Kgr ±50gr |
| Toplam Ağırlık | 2.135Kgr ±50gr |
| Paket Boyutu | 35mm x 148mm x 712mm |
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | tv duvar aski aparati |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | metal |
| Marka | Everest |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Everest Tk-4085 40″-85″ Vesa 300X300-400X400-600X400 Max 50Kg Fiyat Analizi
Everest Tk-4085 40″-85″ Vesa 300X300-400X400-600X400 Max 50Kg Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 964 TL |









































