Everest Evercar X18 Lcd 1,5” Tft Ekran 1080P Araç
4.655 TL
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 1920x1080P Full HD kalitesi ile net video kaydı
- Otomatik başlatma/durdurma özelliği
- 147.5° geniş görüş açısı
- Portatif tasarım ve kolay montajı
- Mikrofon ve hoparlör ile sesli kayıt
Teknik Özellikler
- 1920x1080P Full HD video kaydı
- 2 MP kamera
- 147.5° görüş açısı
- MOV video formatı
- Sesli video kaydı
İdeal Kullanım
- araç içi kayıt
- trafik güvenliği
- kaza kaydı
- sürüş dokümantasyonu
- araç sahibi
Benzer Ürünler
Everest Koleksiyonları
4.655 TL
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 1920x1080P Full HD kalitesi ile net video kaydı
- Otomatik başlatma/durdurma özelliği
- 147.5° geniş görüş açısı
- Portatif tasarım ve kolay montajı
- Mikrofon ve hoparlör ile sesli kayıt
Teknik Özellikler
- 1920x1080P Full HD video kaydı
- 2 MP kamera
- 147.5° görüş açısı
- MOV video formatı
- Sesli video kaydı
İdeal Kullanım
- araç içi kayıt
- trafik güvenliği
- kaza kaydı
- sürüş dokümantasyonu
- araç sahibi
Benzer Ürünler
Everest Evercar X18 Lcd 1,5” Tft Ekran 1080P Araç Özellikleri:
| Marka | Everest |
| Model | EVERCAR X18 |
| Renk | Siyah |
| Video Çözünürlüğü | 1920x1080P (2 MP) |
| Video Formatı | MOV |
| Video Frekansı | 50/60Hz |
| Çerçeve Yakalama Hızı | saniyede 30 kare (30 FPS) |
| Resim Formatı | JPEG |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Ekran | LCD 1,5 TFT |
| Eneji Beslemesi | DC 5V, 1A |
| Batarya | 150mAh Lityum-Polimer |
| Paket İçeriği | Kamera+ Çakmaklık Şarj Adaptörü +Kamera Tutacağı+ Kullanma kılavuzu |
| Kablo Uzunluğu | 290cm |
| Ürün Boyutu | 37mm x 50mm x 45mm |
| Ürün Ağırlığı | 72gr |
| Toplam Ağırlık | 252gr |
| Paket Boyutu | 96mm x 91mm x 122mm |

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; 1.5″ TFT ekrana sahip olan evercar-x18 sesli video kaydı yapmaktadır. 147.5º görüş açısı ile 1920x1080P Full HD video kaydı yapar.2 Megapixel kamerası sayesinde kaliteli fotoğraflar çekmenize de olanak sağlar.

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; 1920x1080p Çözünürlükte HD video kaydeder. Videolar MOV formatında olup tüm standart yazılımlarda oynatılabilir.

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; Aracın çalışması ile kayıt otomatik olarak başlar ve aracınız durduğunda otomatik olarak video kaydı son bulur.

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; Portatif askı aparatı sayesinde uygun bakış açınıza göre monte edebilirsiniz.
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | araç içi kamera |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | Everest |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Everest Koleksiyonları
Everest Evercar X18 Lcd 1,5” Tft Ekran 1080P Araç Özellikleri:
| Marka | Everest |
| Model | EVERCAR X18 |
| Renk | Siyah |
| Video Çözünürlüğü | 1920x1080P (2 MP) |
| Video Formatı | MOV |
| Video Frekansı | 50/60Hz |
| Çerçeve Yakalama Hızı | saniyede 30 kare (30 FPS) |
| Resim Formatı | JPEG |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Ekran | LCD 1,5 TFT |
| Eneji Beslemesi | DC 5V, 1A |
| Batarya | 150mAh Lityum-Polimer |
| Paket İçeriği | Kamera+ Çakmaklık Şarj Adaptörü +Kamera Tutacağı+ Kullanma kılavuzu |
| Kablo Uzunluğu | 290cm |
| Ürün Boyutu | 37mm x 50mm x 45mm |
| Ürün Ağırlığı | 72gr |
| Toplam Ağırlık | 252gr |
| Paket Boyutu | 96mm x 91mm x 122mm |

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; 1.5″ TFT ekrana sahip olan evercar-x18 sesli video kaydı yapmaktadır. 147.5º görüş açısı ile 1920x1080P Full HD video kaydı yapar.2 Megapixel kamerası sayesinde kaliteli fotoğraflar çekmenize de olanak sağlar.

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; 1920x1080p Çözünürlükte HD video kaydeder. Videolar MOV formatında olup tüm standart yazılımlarda oynatılabilir.

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; Aracın çalışması ile kayıt otomatik olarak başlar ve aracınız durduğunda otomatik olarak video kaydı son bulur.

Everest EVERCAR X18 LCD 1,5 TFT Ekran 1080P Araç İçi Kamera ; Portatif askı aparatı sayesinde uygun bakış açınıza göre monte edebilirsiniz.
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | araç içi kamera |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | Everest |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
Everest Evercar X18 Lcd 1,5” Tft Ekran 1080P Araç Fiyat Analizi
Everest Evercar X18 Lcd 1,5” Tft Ekran 1080P Araç Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 10/03/2026 | 4.655 TL |



































