DREAME HHR44A H12 Pro Flex Reach Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge, Siyah
30.210 TL Orijinal fiyat: 30.210 TL.27.491 TLŞu andaki fiyat: 27.491 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Islak ve kuru temizlik bir cihazda
- Akilli algılama ile enerji tasarrufu
- Sicak suyla kendi kendini temizleme ozelligi
- 35-50 dakika uzun calisma suresi
- Esnek kol sayesinde zor erisilebilir alanlara ulasilabiliyor
Teknik Özellikler
- iki yuzlu temizlik sistemi
- 180 derece esnek flexreach kol
- akilli algılama ile otomatik emis gucü ayarı
- tanglecut teknolojisi saç donulmesini engeller
- 90 derece sicak su ile kendi kendini temizleme
İdeal Kullanım
- ev temizligi
- halı ve kat temizligi
- mobilya alti temizligi
- islak ve kuru temizlik
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

XIAOMI BHR8195EU G20 Lite El Tipi Elektrikli Süpürge

Xiaomi Truclean W20 Islak Kuru Süpürge

Mi Mini Elektrikli Süpürge

VAC3230/10 Newal Dikey Elektrikli Süpürge 600W

XIAOMI BHR8828EU G20 Max El Tipi Süpürge

Ariete Islak & Kuru Kablosuz El Süpürgesi

SHARK IW3611EU Kablosuz El Süpürgesi
Dreame Koleksiyonları
30.210 TL Orijinal fiyat: 30.210 TL.27.491 TLŞu andaki fiyat: 27.491 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Islak ve kuru temizlik bir cihazda
- Akilli algılama ile enerji tasarrufu
- Sicak suyla kendi kendini temizleme ozelligi
- 35-50 dakika uzun calisma suresi
- Esnek kol sayesinde zor erisilebilir alanlara ulasilabiliyor
Teknik Özellikler
- iki yuzlu temizlik sistemi
- 180 derece esnek flexreach kol
- akilli algılama ile otomatik emis gucü ayarı
- tanglecut teknolojisi saç donulmesini engeller
- 90 derece sicak su ile kendi kendini temizleme
İdeal Kullanım
- ev temizligi
- halı ve kat temizligi
- mobilya alti temizligi
- islak ve kuru temizlik
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

XIAOMI BHR8195EU G20 Lite El Tipi Elektrikli Süpürge

Xiaomi Truclean W20 Islak Kuru Süpürge

Mi Mini Elektrikli Süpürge

VAC3230/10 Newal Dikey Elektrikli Süpürge 600W

XIAOMI BHR8828EU G20 Max El Tipi Süpürge

Ariete Islak & Kuru Kablosuz El Süpürgesi

SHARK IW3611EU Kablosuz El Süpürgesi
| Ürün Özellikleri | Açıklama |
|---|---|
| Teknoloji | İki Yüzlü Temizlik |
| Her iki tarafta maksimum kenar kaplaması için temizlik yapar | |
| FlexReach Kol | Mobilyaların altında kolay temizlik için 180° esnek tüp |
| Akıllı Algılama | Kir seviyelerini otomatik olarak algılar ve emiş gücünü buna göre ayarlar |
| TangleCut Teknolojisi | Temizlik silindiri etrafında saç ve liflerin dolaşmasını önler |
| Hot Wash & Dry | 90 °C sıcak su ile kendi kendini temizleme ve otomatik kurutma (90 °C’de 5 dakika veya 85 °C’de 30 dakika) |
| Teknik Özellikler | |
| Emiş Gücü | 18,000 Pa |
| Temiz Su Tankı Kapasitesi | 0.78 L |
| Kirli Su Tankı Kapasitesi | 0.7 L |
| Kurutma Fonksiyonu | 90 °C’de 5 dakika veya 85 °C’de 30 dakika |
| Kendi Kendine Temizleme | Sıcak Su ile Temizlik |
| Genel Özellikler | |
| LED Ekran | Sesli bildirimlerle |
| Sıcak Su ile Temizlik | Yüksek sıcaklıkta 90 °C temizlik ile performansı artırır |
| Pil Tipi | Çıkarılabilir lityum pil |
| Kapasite | 6 x 4,000 mAh |
| Çalışma Süresi | 35–50 dakika |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 4.5 saat |
| İdeal Kullanım Alanı | Aspiratör ve paspaslama |
| Ağırlık | 5.1 kg |
| Ürün Tipi | elektrikli süpürge |
|---|---|
| Alt Tip | kablosuz islak ve kuru supurge |
| Renk | Siyah |
| Marka | DREAME |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Dreame Koleksiyonları
| Ürün Özellikleri | Açıklama |
|---|---|
| Teknoloji | İki Yüzlü Temizlik |
| Her iki tarafta maksimum kenar kaplaması için temizlik yapar | |
| FlexReach Kol | Mobilyaların altında kolay temizlik için 180° esnek tüp |
| Akıllı Algılama | Kir seviyelerini otomatik olarak algılar ve emiş gücünü buna göre ayarlar |
| TangleCut Teknolojisi | Temizlik silindiri etrafında saç ve liflerin dolaşmasını önler |
| Hot Wash & Dry | 90 °C sıcak su ile kendi kendini temizleme ve otomatik kurutma (90 °C’de 5 dakika veya 85 °C’de 30 dakika) |
| Teknik Özellikler | |
| Emiş Gücü | 18,000 Pa |
| Temiz Su Tankı Kapasitesi | 0.78 L |
| Kirli Su Tankı Kapasitesi | 0.7 L |
| Kurutma Fonksiyonu | 90 °C’de 5 dakika veya 85 °C’de 30 dakika |
| Kendi Kendine Temizleme | Sıcak Su ile Temizlik |
| Genel Özellikler | |
| LED Ekran | Sesli bildirimlerle |
| Sıcak Su ile Temizlik | Yüksek sıcaklıkta 90 °C temizlik ile performansı artırır |
| Pil Tipi | Çıkarılabilir lityum pil |
| Kapasite | 6 x 4,000 mAh |
| Çalışma Süresi | 35–50 dakika |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 4.5 saat |
| İdeal Kullanım Alanı | Aspiratör ve paspaslama |
| Ağırlık | 5.1 kg |
| Ürün Tipi | elektrikli süpürge |
|---|---|
| Alt Tip | kablosuz islak ve kuru supurge |
| Renk | Siyah |
| Marka | DREAME |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
DREAME HHR44A H12 Pro Flex Reach Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge, Siyah Fiyat Analizi
DREAME HHR44A H12 Pro Flex Reach Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge, Siyah Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 30.210 TL |






















