CECOTEC Tasty & Grill 2000 InoxStone 03094 Siyah Izgara
5.460 TL Orijinal fiyat: 5.460 TL.4.750 TLŞu andaki fiyat: 4.750 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Yağsız ve sağlıklı pişirme olanağı
- Çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir plakalar
- 5 seviye ayarlanabilir termostat kontrolü
- Geniş pişirme yüzeyi (37.5 x 24.5 cm)
- Paslanmaz çelik ve taş plaka dayanıklılığı
Teknik Özellikler
- 2000W guc
- 5 seviye termostat kontrolu
- yagisz pislirme
- cikarilabilir ve bulaşik makinesinde yikanabilir plakalar
- 37.5 x 24.5 cm pislirme yuzeyi
İdeal Kullanım
- et pislirme
- sebze hazirlama
- balık ve deniz urunleri
- krep ve acilar
- saglikli yagisz pislirme
- ev kahvalti ve aksamlar
Benzer Ürünler

Ariete Multi Grill 3'ü 1 Arada

SBG7108 Sinbo Elektirikli Izgara

Sandviç Tost Makinesi SBG 3710SS gümüş/siyah

PHILIPS 6000 Serisi HD6222/90 Siyah/Gümüş Izgara
Elektrikli Izgara ve Barbekü Koleksiyonları

Ariete Multi Grill 3'ü 1 Arada

SBG7108 Sinbo Elektirikli Izgara

Sandviç Tost Makinesi SBG 3710SS gümüş/siyah

PHILIPS 6000 Serisi HD6222/90 Siyah/Gümüş Izgara
5.460 TL Orijinal fiyat: 5.460 TL.4.750 TLŞu andaki fiyat: 4.750 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Yağsız ve sağlıklı pişirme olanağı
- Çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir plakalar
- 5 seviye ayarlanabilir termostat kontrolü
- Geniş pişirme yüzeyi (37.5 x 24.5 cm)
- Paslanmaz çelik ve taş plaka dayanıklılığı
Teknik Özellikler
- 2000W guc
- 5 seviye termostat kontrolu
- yagisz pislirme
- cikarilabilir ve bulaşik makinesinde yikanabilir plakalar
- 37.5 x 24.5 cm pislirme yuzeyi
İdeal Kullanım
- et pislirme
- sebze hazirlama
- balık ve deniz urunleri
- krep ve acilar
- saglikli yagisz pislirme
- ev kahvalti ve aksamlar
Benzer Ürünler

Ariete Multi Grill 3'ü 1 Arada

SBG7108 Sinbo Elektirikli Izgara

Sandviç Tost Makinesi SBG 3710SS gümüş/siyah

PHILIPS 6000 Serisi HD6222/90 Siyah/Gümüş Izgara
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
| Ürün Özellikleri | Değer |
|---|---|
| Güç | 2000W |
| Yüzey Malzemesi | Ütü, Taş Plaka |
| Pişirme Yüzeyi Boyutu | 37.5 x 24.5 cm |
| Izgara Seviyeleri | 5 (Ayarlanabilir Termostat) |
| Fonksiyonlar | Et, Sebzeler, Kızarmış Yumurta, Deniz Ürünleri, Balık, Krepler |
| Pişirme Plakaları | Yapışmaz, Çıkarılabilir, Düz/ Düz Plaka |
| Kapak | Mevcut Değil |
| Damla Tepsisi | Mevcut (Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir) |
| Özel Özellikler | Yağsız veya Yağsız Sağlıklı Pişirme, Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plaka |
| Boyutlar | 36.5 x 13.5 x 50 cm |
| Renk | Siyah |
| Ürün Tipi | Elektrikli Izgara |
|---|---|
| Alt Tip | kontakt izgara |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | paslanmaz celik, taş plaka |
| Marka | CECOTEC |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Elektrikli Izgara ve Barbekü Koleksiyonları

Ariete Multi Grill 3'ü 1 Arada

SBG7108 Sinbo Elektirikli Izgara

Sandviç Tost Makinesi SBG 3710SS gümüş/siyah

PHILIPS 6000 Serisi HD6222/90 Siyah/Gümüş Izgara
| Ürün Özellikleri | Değer |
|---|---|
| Güç | 2000W |
| Yüzey Malzemesi | Ütü, Taş Plaka |
| Pişirme Yüzeyi Boyutu | 37.5 x 24.5 cm |
| Izgara Seviyeleri | 5 (Ayarlanabilir Termostat) |
| Fonksiyonlar | Et, Sebzeler, Kızarmış Yumurta, Deniz Ürünleri, Balık, Krepler |
| Pişirme Plakaları | Yapışmaz, Çıkarılabilir, Düz/ Düz Plaka |
| Kapak | Mevcut Değil |
| Damla Tepsisi | Mevcut (Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir) |
| Özel Özellikler | Yağsız veya Yağsız Sağlıklı Pişirme, Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plaka |
| Boyutlar | 36.5 x 13.5 x 50 cm |
| Renk | Siyah |
| Ürün Tipi | Elektrikli Izgara |
|---|---|
| Alt Tip | kontakt izgara |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | paslanmaz celik, taş plaka |
| Marka | CECOTEC |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
CECOTEC Tasty & Grill 2000 - Tasty & Grill 2000 Fiyat Analizi
CECOTEC Tasty & Grill 2000 - Tasty & Grill 2000 Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 4.074 TL |
























Değerlendirmeler
Filtreleri temizleHenüz değerlendirme yapılmadı.