BRAUN BT3221 Saç ve Sakal Kesme Makinesi
2.190 TL Orijinal fiyat: 2.190 TL.1.905 TLŞu andaki fiyat: 1.905 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 20 farkli uzunluk seçeneği ile hassas kontrol
- 50 dakikalik uzun calisma suresi tek sarge ile
- Yikanabilir bas ve tarak kolay temizlik
- Ergonomik tasarim ile rahat kullanim
Teknik Özellikler
- 20 uzunluk ayari (0.5-10 mm)
- 50 dakika calisma suresi
- Yikanabilir bas ve tarak
- LED sarj gostergesi
- Ergonomik tutuş
İdeal Kullanım
- sac kesme
- sakal kesme
- ev kullanimi
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS QP6542/15 Vücut Trimeri

REMINGTON NE3150 Burun, Kaş ve Kulak Tıraşı Makinesi, Siyah

BRAUN BT3240 Erkek Bakım Seti

Philips Serisi 3000 NT3650 Siyah Burun/Kulak/Kaş Tıraşı Makinesi

Saç kesme makinesi REMINGTON Edge All-in-One PG6030

PHILIPS MG3710/15 Erkek Bakım Seti

Mesko Ms 2926 Tiraş Maki̇nesi̇

XIAOMI BHR9528EU S200 Elektrikli Tıraş Makinesi, Gümüş

PHILIPS MG5940/15 Sakal Kesme Makinesi

PHILIPS X3052/00 Islak & Kuru Tıraş Makinesi
Braun Koleksiyonları

BRAUN BT3240 Erkek Bakım Seti

BRAUN EN10 Burun ve Kulak Tıraş Makinesi

BRAUN HM3100WH El Mikseri

BRAUN SES5625 Epilatör Seti

BRAUN ORAL-B EB10 Star Wars Yedek Diş Fırçası Başlıkları, 4 Parça

BRAUN MQ55001 Pro MQuick El Blenderı, Siyah

BRAUN IS7286BK Buhar Ütüsü

BRAUN JB3060BK Blender, Siyah

BRAUN IS5245BL CareStyle 5 Buhar Ütüsü, Mavi

BRAUN Oral B D103 Vitality Elektrikli Diş Fırçası, Çocuklar için, Spiderman

BRAUN SI3053BL Buharlı Ütü, Mavi

BRAUN BT3300/UK Sakal ve Saç Kesme Makinesi
2.190 TL Orijinal fiyat: 2.190 TL.1.905 TLŞu andaki fiyat: 1.905 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 20 farkli uzunluk seçeneği ile hassas kontrol
- 50 dakikalik uzun calisma suresi tek sarge ile
- Yikanabilir bas ve tarak kolay temizlik
- Ergonomik tasarim ile rahat kullanim
Teknik Özellikler
- 20 uzunluk ayari (0.5-10 mm)
- 50 dakika calisma suresi
- Yikanabilir bas ve tarak
- LED sarj gostergesi
- Ergonomik tutuş
İdeal Kullanım
- sac kesme
- sakal kesme
- ev kullanimi
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS QP6542/15 Vücut Trimeri

REMINGTON NE3150 Burun, Kaş ve Kulak Tıraşı Makinesi, Siyah

BRAUN BT3240 Erkek Bakım Seti

Philips Serisi 3000 NT3650 Siyah Burun/Kulak/Kaş Tıraşı Makinesi

Saç kesme makinesi REMINGTON Edge All-in-One PG6030

PHILIPS MG3710/15 Erkek Bakım Seti

Mesko Ms 2926 Tiraş Maki̇nesi̇

XIAOMI BHR9528EU S200 Elektrikli Tıraş Makinesi, Gümüş

PHILIPS MG5940/15 Sakal Kesme Makinesi

PHILIPS X3052/00 Islak & Kuru Tıraş Makinesi
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Tip | Akkusuz |
| Çalışma Süresi | 50 dakika |
| Şarj Süresi | 10 saat |
| Genel Özellikler | |
| Uzunluk Ayarları | 0.5 mm’den 10 mm’ye kadar 20 seçenek (0.5 mm adımlarla) |
| Bıçakların Ömrü | Keskin bıçaklar, hassas ve eşit kesim için |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir NiMH pil |
| Tasarım | Alman mühendisliği ile ergonomik tutuş |
| Aksesuarlar | Sakal tarağı, şarj cihazı, temizlik fırçası |
| Renk | Siyah yeşil detaylarla |
| Başlık | Yıkanabilir başlık ve tarağı (tamamen su geçirmez değil) |
| Şarj Göstergesi | Evet (LED) |
| Açma/Kapama Anahtarı | Evet |
| Ergonomik Tutuş | Evet, sabit ve rahat kullanım için |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Boyutlar (Y x G x D) | 28.2 x 5.7 x 12.7 cm |
| Ağırlık | 314.8 g |
| Ürün Tipi | Saç Kesme Makinesi |
|---|---|
| Alt Tip | sakal ve sac kesme makinesi |
| Renk | Siyah yeşil detaylarla |
| Marka | BRAUN |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Braun Koleksiyonları

BRAUN BT3240 Erkek Bakım Seti

BRAUN EN10 Burun ve Kulak Tıraş Makinesi

BRAUN HM3100WH El Mikseri

BRAUN SES5625 Epilatör Seti

BRAUN ORAL-B EB10 Star Wars Yedek Diş Fırçası Başlıkları, 4 Parça

BRAUN MQ55001 Pro MQuick El Blenderı, Siyah

BRAUN IS7286BK Buhar Ütüsü

BRAUN JB3060BK Blender, Siyah

BRAUN IS5245BL CareStyle 5 Buhar Ütüsü, Mavi

BRAUN Oral B D103 Vitality Elektrikli Diş Fırçası, Çocuklar için, Spiderman

BRAUN SI3053BL Buharlı Ütü, Mavi

BRAUN BT3300/UK Sakal ve Saç Kesme Makinesi
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Tip | Akkusuz |
| Çalışma Süresi | 50 dakika |
| Şarj Süresi | 10 saat |
| Genel Özellikler | |
| Uzunluk Ayarları | 0.5 mm’den 10 mm’ye kadar 20 seçenek (0.5 mm adımlarla) |
| Bıçakların Ömrü | Keskin bıçaklar, hassas ve eşit kesim için |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir NiMH pil |
| Tasarım | Alman mühendisliği ile ergonomik tutuş |
| Aksesuarlar | Sakal tarağı, şarj cihazı, temizlik fırçası |
| Renk | Siyah yeşil detaylarla |
| Başlık | Yıkanabilir başlık ve tarağı (tamamen su geçirmez değil) |
| Şarj Göstergesi | Evet (LED) |
| Açma/Kapama Anahtarı | Evet |
| Ergonomik Tutuş | Evet, sabit ve rahat kullanım için |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Boyutlar (Y x G x D) | 28.2 x 5.7 x 12.7 cm |
| Ağırlık | 314.8 g |
| Ürün Tipi | Saç Kesme Makinesi |
|---|---|
| Alt Tip | sakal ve sac kesme makinesi |
| Renk | Siyah yeşil detaylarla |
| Marka | BRAUN |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
BRAUN BT3221 Saç ve Sakal Kesme Makinesi Fiyat Analizi
BRAUN BT3221 Saç ve Sakal Kesme Makinesi Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 2.190 TL |



















