Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 7200 dpi yuksek hassas fare
- 3 milyondan fazla tiklama omru
- LED gobkkusu aydinlatmasi
- ergonomik tasarim
- uygun fiyatli oyuncu seti
Teknik Özellikler
- 7200 dpi fare
- 125 Hz polling hizi
- LED gobkkusu efekti
- membran tuslar
- 101 tus tam duzen
İdeal Kullanım
- oyun oynamak
- bilgisayar kullanimi
- esports
- oyuncu
Benzer Ürünler

BARACUDA BGC-011 Orca Kablolu Oyuncu Klavye ve Fare Seti, Beyaz

RAZER 1.28.80.11.131 Ornata V3 Kablolu Oyuncu Klavyesi

Logitech G515 Lightspeed Kablosuz Oyun Klavyesi, Beyaz

RAZER 1.28.80.11.132 Ornata V3 Kablolu Oyun Klavyesi

RAZER 1.28.80.11.080 Huntsman Mini Oyun Klavyesi

Inca Ikg-444 Mekani̇k Gami̇ng Klavye

RAZER 1.28.80.11.130 Ornata V3 Kablolu Oyun Klavyesi
Baracuda Koleksiyonları

BARACUDA Narwhal Oyun Koltuğu, Siyah/Kırmızı

BARACUDA BGC-011 Orca Kablolu Oyuncu Klavye ve Fare Seti, Beyaz

BARACUDA BGM-041 Kablolu Oyun Faresi, Siyah

BARACUDA BGM-042 Kablolu Oyun Faresi, Beyaz

BARACUDA BGM-031 Siyah Kablolu Oyun Farei

BARACUDA BGM-062 Anglerfish Kablolu Oyuncu Faresi, Beyaz
1.460 TL Orijinal fiyat: 1.460 TL.1.270 TLŞu andaki fiyat: 1.270 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 7200 dpi yuksek hassas fare
- 3 milyondan fazla tiklama omru
- LED gobkkusu aydinlatmasi
- ergonomik tasarim
- uygun fiyatli oyuncu seti
Teknik Özellikler
- 7200 dpi fare
- 125 Hz polling hizi
- LED gobkkusu efekti
- membran tuslar
- 101 tus tam duzen
İdeal Kullanım
- oyun oynamak
- bilgisayar kullanimi
- esports
- oyuncu
Benzer Ürünler

BARACUDA BGC-011 Orca Kablolu Oyuncu Klavye ve Fare Seti, Beyaz

RAZER 1.28.80.11.131 Ornata V3 Kablolu Oyuncu Klavyesi

Logitech G515 Lightspeed Kablosuz Oyun Klavyesi, Beyaz

RAZER 1.28.80.11.132 Ornata V3 Kablolu Oyun Klavyesi

RAZER 1.28.80.11.080 Huntsman Mini Oyun Klavyesi

Inca Ikg-444 Mekani̇k Gami̇ng Klavye

RAZER 1.28.80.11.130 Ornata V3 Kablolu Oyun Klavyesi
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | USB 2.0 |
| Tuş Sayısı | 101 |
| Anahtar Türü | Membran |
| Tuş Düzeni | Tam Düzen |
| Polling Hızı | 125 Hz |
| Fare Çözünürlüğü | 7200 dpi |
| İvme | 20 G |
| Genel Özellikler | Ekstra yükselen ayaklar: Evet |
| Fare Ömrü | 3 milyondan fazla tıklama |
| Malzeme | Plastik |
| Uyumluluk | Windows 7/8/10/11, MacOS |
| Aydınlatma | LED Gökkuşağı Efekti |
| Boyutlar & Ağırlık | Fare Boyutları: 12.2 x 6.4 x 3.8 cm |
| Klavye Boyutları: 41 x 14.6 x 3.8 cm | |
| Klavye Ağırlığı: 560 gr | |
| Fare Ağırlığı: 58 gr |
| Ürün Tipi | klavye |
|---|---|
| Alt Tip | oyuncu klavyesi |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | BARACUDA |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Baracuda Koleksiyonları

BARACUDA Narwhal Oyun Koltuğu, Siyah/Kırmızı

BARACUDA BGC-011 Orca Kablolu Oyuncu Klavye ve Fare Seti, Beyaz

BARACUDA BGM-041 Kablolu Oyun Faresi, Siyah

BARACUDA BGM-042 Kablolu Oyun Faresi, Beyaz

BARACUDA BGM-031 Siyah Kablolu Oyun Farei

BARACUDA BGM-062 Anglerfish Kablolu Oyuncu Faresi, Beyaz
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | USB 2.0 |
| Tuş Sayısı | 101 |
| Anahtar Türü | Membran |
| Tuş Düzeni | Tam Düzen |
| Polling Hızı | 125 Hz |
| Fare Çözünürlüğü | 7200 dpi |
| İvme | 20 G |
| Genel Özellikler | Ekstra yükselen ayaklar: Evet |
| Fare Ömrü | 3 milyondan fazla tıklama |
| Malzeme | Plastik |
| Uyumluluk | Windows 7/8/10/11, MacOS |
| Aydınlatma | LED Gökkuşağı Efekti |
| Boyutlar & Ağırlık | Fare Boyutları: 12.2 x 6.4 x 3.8 cm |
| Klavye Boyutları: 41 x 14.6 x 3.8 cm | |
| Klavye Ağırlığı: 560 gr | |
| Fare Ağırlığı: 58 gr |
| Ürün Tipi | klavye |
|---|---|
| Alt Tip | oyuncu klavyesi |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | BARACUDA |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
BARACUDA BGC-011 Orca Kablolu Oyuncu Klavye ve Fare Seti, Siyah Fiyat Analizi
BARACUDA BGC-011 Orca Kablolu Oyuncu Klavye ve Fare Seti, Siyah Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 1.460 TL |
























