PHILIPS FC9550/09 Torbasız 5000 Serisi Elektrikli Süpürge
17.260 TL Orijinal fiyat: 17.260 TL.15.706 TLŞu andaki fiyat: 15.706 TL.
Stokta
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- HEPA H13 filtresi alerji kontrolu saglar
- Yikanabilir filtre ile dusuk bakım maliyeti
- PowerCyclone 7 teknolojisi yuksek emiş gucuyle etkin temizlik
- 9m etki yarıçapıyla geniş alan kapsamı
- Tek elle kolay toz boşaltma sistemi
Teknik Özellikler
- PowerCyclone 7 teknolojisi yuksek emisyon
- HEPA seviye 13 alerji filtresi
- Yikanabilir motor filtresi
- TriActive+ taban tum zeminler icin
- Tek elle sali boşaltma sistemi
İdeal Kullanım
- ev temizligi
- aile kullanimi
- alerji kontrolu
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips PowerPro Expert FC9729/09 Kırmızı/Siyah Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge EUREKA Apollo 18C Yeşil

Dikizleyici HOOVER Brave BV71 BV10011 kırmızı vakum temizleyici

KARCHER VC 3 Elektrikli Süpürge

Karcher DS 6 Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Süpürge CECOTEC Conga Rockstar Multisiklonik Plus CEC-08590 siyah

Karcher - VC 3 (ERP) - 1.198-053.0
Philips Koleksiyonları

PHILIPS EP0820/00 Tam Otomatik Espresso Makinesi

PHILIPS GC7933/30 Buhar Ütüsü

PHILIPS HX3826/31 Elektrikli Diş İpi

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS EP4441/50 Tam Otomatik Espresso Makinesi, Siyah

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

PHILIPS PSG6066/20 Buhar Üreticisi

PHILIPS GC9660/30 Buhar Ütüsü, Mor

PHILIPS HX3826/33 Kablosuz Güçlü Diş İpi, Siyah
17.260 TL Orijinal fiyat: 17.260 TL.15.706 TLŞu andaki fiyat: 15.706 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- HEPA H13 filtresi alerji kontrolu saglar
- Yikanabilir filtre ile dusuk bakım maliyeti
- PowerCyclone 7 teknolojisi yuksek emiş gucuyle etkin temizlik
- 9m etki yarıçapıyla geniş alan kapsamı
- Tek elle kolay toz boşaltma sistemi
Teknik Özellikler
- PowerCyclone 7 teknolojisi yuksek emisyon
- HEPA seviye 13 alerji filtresi
- Yikanabilir motor filtresi
- TriActive+ taban tum zeminler icin
- Tek elle sali boşaltma sistemi
İdeal Kullanım
- ev temizligi
- aile kullanimi
- alerji kontrolu
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips PowerPro Expert FC9729/09 Kırmızı/Siyah Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge EUREKA Apollo 18C Yeşil

Dikizleyici HOOVER Brave BV71 BV10011 kırmızı vakum temizleyici

KARCHER VC 3 Elektrikli Süpürge

Karcher DS 6 Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Süpürge CECOTEC Conga Rockstar Multisiklonik Plus CEC-08590 siyah

Karcher - VC 3 (ERP) - 1.198-053.0
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 900 Watt |
| Kova kapasitesi | 1.5 lt |
| Etki Yarıçapı | 9 m |
| Gürültü Seviyeleri | 71-77 dB |
| Tüp Bağlantısı | Aktif Kilit |
| Hava Çıkış Filtresi | Alerji H13 filtresi |
| Motor Filtresi | Yıkanabilir filtre |
| Filtre Seviyesi | HEPA seviye 13 |
| Güç | PowerCyclone 7 teknolojisi yüksek emiş gücü sunar |
| Genel Özellikler | Taşıma kolu yukarıda ve önde |
| Güç Kontrolü | Elektronik |
| Tüp Tipi | 2 parçalı metal teleskopik tüp |
| TriActive + taban | Tüm zeminlerde mükemmel sonuçlar için |
| Toz Haznesi | Tek elle sağlıklı boşaltma için tasarlandı |
| Yumuşak Fırça | Tutamakta entegre, her zaman kullanıma hazır |
| Yumuşak Koruyucu | Mobilyaların korunması için kauçuk tekerlekler |
| Boyutlar & Ağırlık | Boyutlar (YxGxD) 28x28x41.2 cm |
| Ağırlık | 4.5 kg |
| Ürün Tipi | elektrikli süpürge |
|---|---|
| Alt Tip | torbasiz suni tozsepet supurgesi |
| Malzeme | metal |
| Marka | Philips |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Philips Koleksiyonları

PHILIPS EP0820/00 Tam Otomatik Espresso Makinesi

PHILIPS GC7933/30 Buhar Ütüsü

PHILIPS HX3826/31 Elektrikli Diş İpi

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS EP4441/50 Tam Otomatik Espresso Makinesi, Siyah

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

PHILIPS PSG6066/20 Buhar Üreticisi

PHILIPS GC9660/30 Buhar Ütüsü, Mor

PHILIPS HX3826/33 Kablosuz Güçlü Diş İpi, Siyah
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 900 Watt |
| Kova kapasitesi | 1.5 lt |
| Etki Yarıçapı | 9 m |
| Gürültü Seviyeleri | 71-77 dB |
| Tüp Bağlantısı | Aktif Kilit |
| Hava Çıkış Filtresi | Alerji H13 filtresi |
| Motor Filtresi | Yıkanabilir filtre |
| Filtre Seviyesi | HEPA seviye 13 |
| Güç | PowerCyclone 7 teknolojisi yüksek emiş gücü sunar |
| Genel Özellikler | Taşıma kolu yukarıda ve önde |
| Güç Kontrolü | Elektronik |
| Tüp Tipi | 2 parçalı metal teleskopik tüp |
| TriActive + taban | Tüm zeminlerde mükemmel sonuçlar için |
| Toz Haznesi | Tek elle sağlıklı boşaltma için tasarlandı |
| Yumuşak Fırça | Tutamakta entegre, her zaman kullanıma hazır |
| Yumuşak Koruyucu | Mobilyaların korunması için kauçuk tekerlekler |
| Boyutlar & Ağırlık | Boyutlar (YxGxD) 28x28x41.2 cm |
| Ağırlık | 4.5 kg |
| Ürün Tipi | elektrikli süpürge |
|---|---|
| Alt Tip | torbasiz suni tozsepet supurgesi |
| Malzeme | metal |
| Marka | Philips |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
PHILIPS FC9550/09 Torbasız 5000 Serisi Elektrikli Süpürge Fiyat Analizi
PHILIPS FC9550/09 Torbasız 5000 Serisi Elektrikli Süpürge Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 17.260 TL |


























