Tobago KB07, klavyeler için tasarlanmış koruyucu çantadır. Tobago klavye çantaları, enstrümanınızı her türlü taşıma zorlanmasına karşı korurken elektronik aksamı iklim tehlikelerinden güvende tutmak için tasarlanmıştır. Yani kesinlikle gereklidirler! Klavyeniz için ideal bir seyahat arkadaşı olan Tobago klavye çantaları, piyasadaki çoğu klavye için optimum koruma sağlar. Gereksiz ek ağırlık olmadan, 20 mm sert köpük dolgu klavyenizi şok ve çiziklerden koruyacaktır. Aynı şekilde, 600D naylon astar her türlü nem ve tozu uzak tutarak elektronik aksamın zarar görmemesini sağlayacaktır. Tobago klavye çantalarının dolgulu tutacakları ve kayışı, her koşulda taşımayı kolaylaştıracaktır. Özellikler: 20 mm sert köpük, Cırt cırtlı dolgulu tutacaklar, Taşıma kayışı. Boyutlar: 107 x 37 x 13 cm.
| Ürün Tipi | ofis/is ekipmanlari |
|---|---|
| Alt Tip | müzik enstrümanı taşıma çantası |
| Malzeme | 600D naylon, 20mm sert köpük |
| Marka | Tobago |
| Boyut | standart |
| Marka | Tobago |
|---|---|
| Tür | ofis/is ekipmanlari |
| Alt Kategori | müzik enstrümanı taşıma çantası |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 107x37x13cm |
| Hedef Kitle | müzisyen|ofis kullanıcısı|ev kullanıcısı |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 107x37x13cm |
seyahat, taşıma, depolama, koruma
Tobago KB07 Klavye Çantası 20mm Sünger 107x37x13cm ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 4.537,93 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat (30-90 dakika). Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.