Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Güç 20 W Bağlantı Bluetooth 5.0 Bluetooth profili AVRCP, A2DP Maksimum müzik çalma süresi 15 saate kadar Kapasite 7.2V, 2500mAh Pil şarj süresi 4 saat Frekans yanıtı 165 Hz - 20k Hz Genel Özellikler P2 oyuncularını stereo ses için birleştirin Bluetooth kablosuz akış Taşınabilirlik için USB-C şarj kablosu ve bileklik içerir Polaroid Omuz Askısı ile uyumlu İnce sıcak ve güçlü ses için ayarlayın Eski tarz düğme ile çevrimiçi radyo istasyonlarını tarayın Favori şarkılarınızı kaydetmek için kalp butonuna basın Boyutlar & Ağırlık Boyutlar: 9x22x5 cm Ağırlık: 0.66 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Güç
20 W
Bağlantı
Bluetooth 5.0
Bluetooth profili
AVRCP, A2DP
Maksimum müzik çalma süresi
15 saate kadar
Kapasite
7.2V, 2500mAh
Pil şarj süresi
4 saat
Frekans yanıtı
165 Hz - 20k Hz
Genel Özellikler
P2 oyuncularını stereo ses için birleştirin
Bluetooth kablosuz akış
Taşınabilirlik için USB-C şarj kablosu ve bileklik içerir
Polaroid Omuz Askısı ile uyumlu
İnce sıcak ve güçlü ses için ayarlayın
Eski tarz düğme ile çevrimiçi radyo istasyonlarını tarayın
Favori şarkılarınızı kaydetmek için kalp butonuna basın
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar: 9x22x5 cm
Ağırlık: 0.66 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | bluetooth hoparlor |
| Renk | Siyah |
| Marka | Polaroid |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | Polaroid |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | bluetooth hoparlor |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 20W, 2500mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","usb-c"] |
| Hedef Kitle | ev kullanıcısı |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tüm sezon |
| Kapasite | 20W, 2500mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","usb-c"] |
taşınabilir müzik dinleme, açık hava etkinlikleri, seyahat, ev kullanımı
POLAROID P2 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 3.692,41 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 5.565,37 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat (30-90 dakika). Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.