Mikado Md-182 2.0 3W*2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı Usb + 3.5Mm Usb 5V Speaker Hoparlör Özellikleri:
AçıklamaUSB HoparlörMarkaMikadoModelMD-182GüçUSB PortÇıkış Gücü6 WFrekans Aralığı45 ~ 16 KHzSürücü Birimi2 x 2 HoparlörEmpedans4 OhmFonksiyon3.5MM AUX Girişi, Ses KontrolüIşık RengiRGB IşıkGüç Kaynağı5V DCKablo UzunluğuUSB 1.4MKullanım AlanıSes Sistemleri, PC, Müzik ÇalarlarAğırlık0.72 KGBoyut80(W) x 93(H) x 155(D) MM
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | usb hoparlor |
| Renk | Beyaz |
| Marka | Mikado |
| Güç Kaynağı | usb |
| Boyut | kompakt |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Marka | Mikado |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | usb hoparlor |
| Güç | usb |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 6W (3W x 2) |
| Bağlantı | ["usb-a","3.5mm aux"] |
| Hedef Kitle | ev kullanıcısı |
| Segment | budget |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 6W (3W x 2) |
| Bağlantı | ["usb-a","3.5mm aux"] |
PC ses sistemi, müzik çalar, masaüstü setup
Mikado MD-182 2.0 3W*2 Beyaz Rgb Aydınlatmalı USB + 3.5Mm USB 5V Speaker Hoparlör ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 930,00 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.