MIELE C3 Complete 125 Edition Torbasız Elektrikli Süpürge, Kırmızı
16.760 TL
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Benzer Ürünler

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips PowerPro Expert FC9729/09 Kırmızı/Siyah Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge EUREKA Apollo 18C Yeşil

KARCHER SC5 EasyFix Buharlı Temizleyici, Beyaz

KARCHER VC 3 Elektrikli Süpürge

PHILIPS XD8142/12 LED Serisi 8000 Torbalı Elektrik Süpürgesi, Beyaz

Süpürge PHILIPS PowerPro Compact FC9331/09 siyah

Karcher - CV 48/2 - 1.057-328.0
16.760 TL
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Benzer Ürünler

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips PowerPro Expert FC9729/09 Kırmızı/Siyah Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge EUREKA Apollo 18C Yeşil

KARCHER SC5 EasyFix Buharlı Temizleyici, Beyaz

KARCHER VC 3 Elektrikli Süpürge

PHILIPS XD8142/12 LED Serisi 8000 Torbalı Elektrik Süpürgesi, Beyaz

Süpürge PHILIPS PowerPro Compact FC9331/09 siyah

Karcher - CV 48/2 - 1.057-328.0
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 890 Watt |
| Torba kapasitesi | 4.5 lt |
| Gürültü seviyeleri | 77 dB |
| Etki alanı | 12 m |
| Kablo uzunluğu | 8 metre |
| Genel Özellikler | |
| Tip | Torbalı |
| Torba değiştirme göstergesi | Var |
| Işıklandırılmış güç göstergesi | Var |
| Ses sistemi işlevi | Optimize edilmiş sessiz motor ve entegre ses yalıtımı ile hoş bir sessiz çalışma |
| Konfor teleskopik boru | Var |
| Konfor kablo sarma | Var |
| Torba tipi | HyClean GN |
| AirClean filtresi | Var |
| Motor koruma filtresi | Var |
| Başlık ve tutacak için kilitleme sistemi | Var |
| Otomatik toz torbası konumlandırma | Var |
| Her yönlü mobilya koruma şeridi | Var |
| GARANTİ* | 5 Yıl Garanti |
| Aksesuarlar | |
| Yatak başlığı | Var |
| Dar başlık | Var |
| Sentetik kıllı toz alma fırçası | Var |
| SBD 365-3 başlık | Var |
| AirClean filtresi | Var |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Boyutlar (HxW) | 22.7×49.6 cm |
| Ağırlık | 7.30 kg |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 890 Watt |
| Torba kapasitesi | 4.5 lt |
| Gürültü seviyeleri | 77 dB |
| Etki alanı | 12 m |
| Kablo uzunluğu | 8 metre |
| Genel Özellikler | |
| Tip | Torbalı |
| Torba değiştirme göstergesi | Var |
| Işıklandırılmış güç göstergesi | Var |
| Ses sistemi işlevi | Optimize edilmiş sessiz motor ve entegre ses yalıtımı ile hoş bir sessiz çalışma |
| Konfor teleskopik boru | Var |
| Konfor kablo sarma | Var |
| Torba tipi | HyClean GN |
| AirClean filtresi | Var |
| Motor koruma filtresi | Var |
| Başlık ve tutacak için kilitleme sistemi | Var |
| Otomatik toz torbası konumlandırma | Var |
| Her yönlü mobilya koruma şeridi | Var |
| GARANTİ* | 5 Yıl Garanti |
| Aksesuarlar | |
| Yatak başlığı | Var |
| Dar başlık | Var |
| Sentetik kıllı toz alma fırçası | Var |
| SBD 365-3 başlık | Var |
| AirClean filtresi | Var |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Boyutlar (HxW) | 22.7×49.6 cm |
| Ağırlık | 7.30 kg |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
MIELE C3 Complete 125 Edition Torbasız Elektrikli Süpürge, Kırmızı Fiyat Analizi
MIELE C3 Complete 125 Edition Torbasız Elektrikli Süpürge, Kırmızı Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 16.760 TL |
















