Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Güç 80 Watt Ana frekans 45-20,000 Hz Maksimum Ses Basıncı Seviyesi 97 dB SPL @ 1 m Amplifikatör Gücü Woofer 1 x 50 Watt Class D / Tweeter 2 x 15 Watt Class D Ana giriş voltajı 100-240 V Bağlantı 3.5 mm Giriş Aux Kablosuz Bağlantı Bluetooth 5.2 RCA Girişi Mevcut Genel Özellikler Müziklerinizi hoparlörünüzdeki analog kontrollerle ince ayar yapın Kontroller Bluetooth düğmesi, Güç/hacim düğmesi, Bas düğmesi, Treble düğmesi, oynatma/durdurma düğmesi Bluetooth Menzili 10 metre Boyutlar & Ağırlık Boyutlar 35x20.3x18.8 cm, Ağırlık 4.25 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Güç
80 Watt
Ana frekans
45-20,000 Hz
Maksimum Ses Basıncı Seviyesi
97 dB SPL @ 1 m
Amplifikatör Gücü
Woofer 1 x 50 Watt Class D / Tweeter 2 x 15 Watt Class D
Ana giriş voltajı
100-240 V
Bağlantı
3.5 mm Giriş Aux
Kablosuz Bağlantı
Bluetooth 5.2
RCA Girişi
Mevcut
Genel Özellikler
Müziklerinizi hoparlörünüzdeki analog kontrollerle ince ayar yapın
Kontroller
Bluetooth düğmesi, Güç/hacim düğmesi, Bas düğmesi, Treble düğmesi, oynatma/durdurma düğmesi
Bluetooth Menzili
10 metre
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar 35x20.3x18.8 cm, Ağırlık 4.25 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | bluetooth hoparlor |
| Renk | Bej |
| Marka | Marshall |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Marka | Marshall |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | bluetooth hoparlor |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 80W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.2","3.5mm aux","rca"] |
| Hedef Kitle | ev kullanıcısı |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 80W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.2","3.5mm aux","rca"] |
ev müzik sistemi, parti, etkinlik, ofis
MARSHALL 1006011 Stanmore III Bluetooth Hoparlör, Bej ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 24.151,05 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 26.539,62 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.