Product SpecificationsTechnical SpecificationsPower810 WattsPower Consumption17 WattsChannels6ConnectivityWireless connectivityWiFi, Bluetooth 5.1Wired connectivityOptical fiberHDMI1SoundNumber of speakers173D Spatial sound that creates a virtual sound dome planeAudio effectAI Sound ProStandard, Music, Cinema, Clear Voice Pro, Sports, Game, Bass Blast / Bass Blast +, Dolby Atmos (CODEC), DTS: X (Codec) Uyumluluk Gezilebilirliklg OLED TVS :: B4: C4: G4General SpesiffionShdr Technologyhdr, Dolby ViceVoice Controlamazon Alexa, Google Assistantai Odası Kalibrasyonakustik Odası kalibrasyonakikik performansı, kusursuz bir sonuçla oturmak için odanıza ayarlanır. Çok kanallı ses DestekCentral kanalı Up-firingound, LG TV'nin ortasından gerçekçi bir deneyimli. kilogram
Product SpecificationsTechnical SpecificationsPower810 WattsPower Consumption17 WattsChannels6ConnectivityWireless connectivityWiFi, Bluetooth 5.1Wired connectivityOptical fiberHDMI1SoundNumber of speakers173D Spatial sound that creates a virtual sound dome planeAudio effectAI Sound ProStandard, Music, Cinema, Clear Voice Pro, Sports, Game, Bass Blast / Bass Blast +, Dolby Atmos (CODEC), DTS: X (Codec) Uyumluluk Gezilebilirliklg OLED TVS :: B4: C4: G4General SpesiffionShdr Technologyhdr, Dolby ViceVoice Controlamazon Alexa, Google Assistantai Odası Kalibrasyonakustik Odası kalibrasyonakikik performansı, kusursuz bir sonuçla oturmak için odanıza ayarlanır. Çok kanallı ses DestekCentral kanalı Up-firingound, LG TV'nin ortasından gerçekçi bir deneyimli. kilogram
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | soundbar |
| Renk | Siyah |
| Marka | LG |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | büyük |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | LG |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | soundbar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | büyük |
| Kapasite | 810W |
| Bağlantı | ["wifi","bluetooth 5.1","optical fiber","hdmi"] |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 810W |
| Bağlantı | ["wifi","bluetooth 5.1","optical fiber","hdmi"] |
ev sinema sistemi, tv izleme, muzik dinleme, oyun oynama
LG S95TR Sounbar 6 Kanal, Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 59.048,34 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.