Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Güç 500 Watt Kanal Sayısı 5.1.1 Hoparlör Sayısı 9 EA Örnekleme 24bit/96kHz Bağlantı Optik x 1, HDMI girişi x 1, HDMI çıkışı x 1, Bluetooth sürümü 5.1 Kablosuz Arka Bağlantı Evet USB x 1 Genel Özellikler Uzaktan kumanda: Evet, Uzaktan kumanda uygulaması - iOS/Android WOW Orkestra Destekli HDMI Geçiş (4K), 120Hz, Dolby Vision, Ses Dönüş Kanalı (e-ARC), Geçiş, VRR/ALLM, HDR10, Ses Dönüş Kanalı (ARC), CEC (Simplink) Ses Efekti AI Sound Pro, Müzik, Spor, Bass Blast / Bass Blast+, Standart, Sinema, Oyun, Clear Voice Pro Ses Formatı Dolby Atmos, DTS:X, AAC, Dolby Digital, DTS Dijital Surround Boyutlar & Ağırlık Ana ünite (YxGxD): 6.3 x 95 x 11.5 cm, Subwoofer (YxGxD): 37.7 x 20 x 28.5 cm, Arka hoparlör (YxGxD): 17.65 x 10 x 12 cm, Brüt ağırlık: 15.4 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Güç
500 Watt
Kanal Sayısı
5.1.1
Hoparlör Sayısı
9 EA
Örnekleme
24bit/96kHz
Bağlantı
Optik x 1, HDMI girişi x 1, HDMI çıkışı x 1, Bluetooth sürümü 5.1
Kablosuz Arka Bağlantı
Evet
USB
x 1
Genel Özellikler
Uzaktan kumanda: Evet, Uzaktan kumanda uygulaması - iOS/Android
WOW Orkestra
Destekli
HDMI
Geçiş (4K), 120Hz, Dolby Vision, Ses Dönüş Kanalı (e-ARC), Geçiş, VRR/ALLM, HDR10, Ses Dönüş Kanalı (ARC), CEC (Simplink)
Ses Efekti
AI Sound Pro, Müzik, Spor, Bass Blast / Bass Blast+, Standart, Sinema, Oyun, Clear Voice Pro
Ses Formatı
Dolby Atmos, DTS:X, AAC, Dolby Digital, DTS Dijital Surround
Boyutlar & Ağırlık
Ana ünite (YxGxD): 6.3 x 95 x 11.5 cm, Subwoofer (YxGxD): 37.7 x 20 x 28.5 cm, Arka hoparlör (YxGxD): 17.65 x 10 x 12 cm, Brüt ağırlık: 15.4 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | soundbar |
| Marka | LG |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Marka | LG |
|---|---|
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | soundbar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 500W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.1","optik","hdmi","usb"] |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 500W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.1","optik","hdmi","usb"] |
ev sinema sistemi, tv havlandirmasi, muzik dinleme, oyun
LG S70TR Soundbar 5.1.1 Kanallı ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 20.912,85 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 23.439,60 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.