Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Kanalların Sayısı 5.1.3 Hoparlör Sayısı 11 Çıkış Gücü 580 Watt Örnekleme 24bit/96kHz Yükseltme / Yükseltme 24bit/96kHz Genel Özellikler Uzaktan Kontrol Uygulaması - iOS/Android Evet TV Ses Paylaşım Fonksiyonu Evet WOW Arayüzü Evet Ses Barı Kontrolü Evet AI Oda Kalibrasyonu Pro Evet Aksesuarlar Duvar montajı, HDMI kablosu, Uzaktan kumanda Ses Efektleri Clear Voice Pro, Standart, Sinema, Oyun, AI Sound Pro, Müzik, Spor, Bass Blast / Bass Blast + Ses Formatları Dolby Atmos, DTS:X, AAC, Dolby Digital, DTS Dijital Surround, AAC+ Bağlantı Optik Giriş 1 HDMI Çıkışı 1 HDMI Girişi 1 USB 1 Bluetooth Versiyonu 5.1 Wi-Fi Evet Alexa ile Çalışır Evet Tidal Connect Evet Google Home ile Çalışır Evet Kablosuz Arka Hazır Evet Spotify Connect Evet AirPlay 2 Evet Chromecast Evet Geçiş (4K) Evet VRR / ALLM Evet 120Hz Desteği Evet HDR10 Evet Dolby Vision Evet Ses Dönüş Kanalı (ARC) Evet Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC) Evet CEC (Simplink) Evet Geçiş Evet Boyutlar & Ağırlık Ana Ünite (HxWxD) 6.3 x 100 x 13.5 cm Subwoofer (HxWxD) 40.7 x 20.17 x 40.3 cm Arka Hoparlör (HxWxD) 17.65 x 10 x 12 cm Ana Ünite Ağırlığı 4.3 kg Subwoofer Ağırlığı 10.0 kg Arka Hoparlör Ağırlığı 2.34 kg Toplam Ağırlık 22.6 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Kanalların Sayısı
5.1.3
Hoparlör Sayısı
11
Çıkış Gücü
580 Watt
Örnekleme
24bit/96kHz
Yükseltme / Yükseltme
24bit/96kHz
Genel Özellikler
Uzaktan Kontrol Uygulaması - iOS/Android
Evet
TV Ses Paylaşım Fonksiyonu
Evet
WOW Arayüzü
Evet
Ses Barı Kontrolü
Evet
AI Oda Kalibrasyonu Pro
Evet
Aksesuarlar
Duvar montajı, HDMI kablosu, Uzaktan kumanda
Ses Efektleri
Clear Voice Pro, Standart, Sinema, Oyun, AI Sound Pro, Müzik, Spor, Bass Blast / Bass Blast +
Ses Formatları
Dolby Atmos, DTS:X, AAC, Dolby Digital, DTS Dijital Surround, AAC+
Bağlantı
Optik Giriş
1
HDMI Çıkışı
1
HDMI Girişi
1
USB
1
Bluetooth Versiyonu
5.1
Wi-Fi
Evet
Alexa ile Çalışır
Evet
Tidal Connect
Evet
Google Home ile Çalışır
Evet
Kablosuz Arka Hazır
Evet
Spotify Connect
Evet
AirPlay 2
Evet
Chromecast
Evet
Geçiş (4K)
Evet
VRR / ALLM
Evet
120Hz Desteği
Evet
HDR10
Evet
Dolby Vision
Evet
Ses Dönüş Kanalı (ARC)
Evet
Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC)
Evet
CEC (Simplink)
Evet
Geçiş
Evet
Boyutlar & Ağırlık
Ana Ünite (HxWxD)
6.3 x 100 x 13.5 cm
Subwoofer (HxWxD)
40.7 x 20.17 x 40.3 cm
Arka Hoparlör (HxWxD)
17.65 x 10 x 12 cm
Ana Ünite Ağırlığı
4.3 kg
Subwoofer Ağırlığı
10.0 kg
Arka Hoparlör Ağırlığı
2.34 kg
Toplam Ağırlık
22.6 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | ev sineması soundbarı |
| Marka | LG |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Marka | LG |
|---|---|
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | ev sineması soundbarı |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 580W, 5.1.3 kanal, 11 hoparlör |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.1","wifi","hdmi","optik","usb"] |
| Hedef Kitle | ev kullanıcısı |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 580W, 5.1.3 kanal, 11 hoparlör |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.1","wifi","hdmi","optik","usb"] |
ev sineması, tv izleme, film, oyun, müzik dinleme, spor izleme
LG S80TR Ev Sineması Soundbarı Dolby Atmos 5.1.3 Kanallı ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 31.396,16 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 40.589,22 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.