Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Güç 340 Watt Ana ünite güç tüketimi 33 Watt Subwoofer güç tüketimi 33 Watt Ses Hoparlör sayısı: 4 Ses efektleri AI ses pro, Mute, Spor, Bass patlama/bass patlama+, Standart, Sinema, Oyun, Temiz ses pro Ses formatı Dolby Digital Plus, AAC, DTS Dijital Surround Bağlantı Bluetooth 5.3, Bluetooth SBS/AAC kodlayıcı, USB portu: 1, Kablolu bağlantı: fiber optik, HDMI portu: 1 Genel Özellikler WOW Arayüzü: LG TV'den ses çubuğuna erişim, AI Ses Pro: içeriği algılar ve ideal ses deneyimi için ayarları ayarlar, Geri dönüştürülmüş plastik iç parçalar: LG ses çubuklarının üretiminde çevre dostu uygulamalar benimsenmiştir, Plastik şişelerden yapılmış kaplama kumaşı, Tüm LG Ses Çubukları, yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme ile çevre dostu yaklaşımı güçlendirir. Boyutlar & Ağırlık Ana ünite boyutları: 85 x 6.3 x 8.7 cm, Subwoofer boyutları: 20 x 37.7 x 28.5 cm, Ana ünite ağırlığı: 2.5 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Güç
340 Watt
Ana ünite güç tüketimi
33 Watt
Subwoofer güç tüketimi
33 Watt
Ses
Hoparlör sayısı: 4
Ses efektleri
AI ses pro, Mute, Spor, Bass patlama/bass patlama+, Standart, Sinema, Oyun, Temiz ses pro
Ses formatı
Dolby Digital Plus, AAC, DTS Dijital Surround
Bağlantı
Bluetooth 5.3, Bluetooth SBS/AAC kodlayıcı, USB portu: 1, Kablolu bağlantı: fiber optik, HDMI portu: 1
Genel Özellikler
WOW Arayüzü: LG TV'den ses çubuğuna erişim, AI Ses Pro: içeriği algılar ve ideal ses deneyimi için ayarları ayarlar, Geri dönüştürülmüş plastik iç parçalar: LG ses çubuklarının üretiminde çevre dostu uygulamalar benimsenmiştir, Plastik şişelerden yapılmış kaplama kumaşı, Tüm LG Ses Çubukları, yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme ile çevre dostu yaklaşımı güçlendirir.
Boyutlar & Ağırlık
Ana ünite boyutları: 85 x 6.3 x 8.7 cm, Subwoofer boyutları: 20 x 37.7 x 28.5 cm, Ana ünite ağırlığı: 2.5 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | soundbar |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | LG |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | LG |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | soundbar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 340W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.3","hdmi","fiber optik","usb"] |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 340W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.3","hdmi","fiber optik","usb"] |
ev sinema, oyun, muzik dinleme, tv izleme
LG S60T Soundbar 3.1 Kanal, Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 14.596,84 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 16.040,48 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.