Ürün Özellikleri Değer Ekran Boyutu 15.6" Tip FHD IPS 250nits Anti-glare, %45 NTSC, 60Hz Çözünürlük 1920x1080 Platform İşlemci Intel® Core™ i5-11320H (4C / 8T, 3.2 / 4.5GHz, 8MB) İşletim Sistemi Windows 11 Home Ekran Kartı NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 4GB GDDR6 RAM 8GB SO-DIMM DDR4-3200 Depolama 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Bağlantı Noktaları 1 x Güç bağlantısı1 x Ethernet (RJ-45)1 x USB-C® 3.2 Gen 1 (sadece veri transferi destekler)2 x USB 3.2 Gen 11 x HDMI 2.01 x Kulaklık / mikrofon birleşik jak (3.5mm) Ses Stereo Hoparlörler 2 Watt x2, Nahimic Ses Yüksek Tanımlı (HD) Ses Bağlantı Wi-Fi® 6, 11ax 2x2Bluetooth 5.1 Kamera 720p Gizlilik Kapağı ile Pil Entegre 45Wh Boyutlar & Ağırlık Boyutlar (YxGxD) 2.4x36x25.2 cm Ağırlık 2.25 kg Renk Gölge Siyah
Ürün Özellikleri
Değer
Ekran Boyutu
15.6"
Tip
FHD IPS 250nits Anti-glare, %45 NTSC, 60Hz
Çözünürlük
1920x1080
Platform
İşlemci
Intel® Core™ i5-11320H (4C / 8T, 3.2 / 4.5GHz, 8MB)
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Ekran Kartı
NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 4GB GDDR6
RAM
8GB SO-DIMM DDR4-3200
Depolama
512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Bağlantı Noktaları
1 x Güç bağlantısı1 x Ethernet (RJ-45)1 x USB-C® 3.2 Gen 1 (sadece veri transferi destekler)2 x USB 3.2 Gen 11 x HDMI 2.01 x Kulaklık / mikrofon birleşik jak (3.5mm)
Ses
Stereo Hoparlörler 2 Watt x2, Nahimic Ses Yüksek Tanımlı (HD) Ses
Bağlantı
Wi-Fi® 6, 11ax 2x2Bluetooth 5.1
Kamera
720p Gizlilik Kapağı ile
Pil
Entegre 45Wh
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar (YxGxD)
2.4x36x25.2 cm
Ağırlık
2.25 kg
Renk
Gölge Siyah
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | gaming dizüstü bilgisayar |
| Renk | Gölge Siyah |
| Marka | Lenovo |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | Gölge Siyah |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | gaming dizüstü bilgisayar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 512GB SSD, 8GB RAM |
| Bağlantı | ["wi-fi 6","bluetooth 5.1","usb-c","usb-a","hdmi","ethernet"] |
| Hedef Kitle | oyuncu |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 512GB SSD, 8GB RAM |
| Bağlantı | ["wi-fi 6","bluetooth 5.1","usb-c","usb-a","hdmi","ethernet"] |
oyun oynama, video editleme, grafik tasarım, yazılım geliştirme, günlük iş
LENOVO 15IHU6 82K101QXCY Idea Pad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar 15.6", Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 46.486,49 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 56.000,00 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.