Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Güç 260 Watt Kanallar 5.0 Dolby Atmos ve MultiBeam Teknolojisi MultiBeam™ canlı 3D surround ses sunar Bağlantı Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4GHz/5GHz) Surround Ses Ultra HD 4K ile Dolby Vision ™ kontrol Genel Özellikler Ayrı bir subwoofer olmadan güçlü bas Yerleşik Chromecast, AirPlay ve Alexa Çoklu Oda Müzik (MRM) Diğer odalara aktarım imkanı Ses kontrolü ile çalışma yeteneği Boyutlar & Ağırlık Boyutlar (YxGxD) 5.6x82x10.4 cm Ağırlık 4.1 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Güç
260 Watt
Kanallar
5.0
Dolby Atmos ve MultiBeam Teknolojisi
MultiBeam™ canlı 3D surround ses sunar
Bağlantı
Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4GHz/5GHz)
Surround Ses
Ultra HD 4K ile Dolby Vision ™ kontrol
Genel Özellikler
Ayrı bir subwoofer olmadan güçlü bas
Yerleşik Chromecast, AirPlay ve Alexa Çoklu Oda Müzik (MRM)
Diğer odalara aktarım imkanı
Ses kontrolü ile çalışma yeteneği
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar (YxGxD) 5.6x82x10.4 cm
Ağırlık 4.1 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | soundbar |
| Renk | Siyah |
| Marka | JBL |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | JBL |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | soundbar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 260W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","wifi"] |
| Hedef Kitle | ev kullanıcısı |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 260W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","wifi"] |
sinema deneyimi, müzik dinleme, oyun oynama, tv izleme
JBL BAR 300PRO JBLBAR300PROBLKEP Soundbar 5.0, Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 20.894,88 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 28.146,32 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat (30-90 dakika). Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.