Ürün Özellikleri Değer Görüntü Boyutu 1.43" Tür AMOLED Çözünürlük 466 × 466 piksel, PPI 326 Desteklenen Sistemler Android 9.0 veya sonrası, iOS 13.0 veya sonrası Bağlantı NFC Destekli Bluetooth 2.4 GHz, BT5.2 ve BR + BLE GPS GPS + GLONASS + GALILEO + BDS + QZSS Pro-Seviye Sporlar Golf, Serbest Dalış ve Dağ Yürüyüşü Kordon Titanyum Kordon HUAWEI TruSense Duygusal iyi olma asistanı Huawei Güneş Çiçeği Konumlama Sistemi Kesin dış mekan antrenmanı konumlandırması için sürekli uydu sinyali izleme Navigasyon Sorunsuz bilek navigasyonu ve harita ile gerçek zamanlı rotalar Antrenman Modları 100+ Bluetooth Aramalar Evet Sensörler İvmeölçer | Jiroskop Sensörü | Manyetik Sensör | Optik Kalp Atış Hızı Sensörü | Barometre Sensörü | Sıcaklık Sensörü | Ortam Işığı Sensörü | ECG Sensörü | Derinlik Sensörü Düğmeler Ana Düğme (Dönme Taç), Yan Düğme Suya Dayanıklılık IP69K 5 ATM 10 dakika boyunca 50 metreye kadar statik su basıncına dayanıklıdır Dalıcılar 40 metreye kadar serbest dalış için EN13319 standardına uygundur Hoparlör Evet Mikrofon Evet Pil Max kullanım 14 gün, normal kullanım 9 gün, Her Zaman Açık Ekran etkinleştirildiğinde 5 gün Şarj Kablosuz Boyutlar 4.63 × 4.63 × 1.09 cm Ağırlık Yaklaşık 53 g (kordon hariç)
Ürün Özellikleri
Değer
Görüntü Boyutu
1.43"
Tür
AMOLED
Çözünürlük
466 × 466 piksel, PPI 326
Desteklenen Sistemler
Android 9.0 veya sonrası, iOS 13.0 veya sonrası
Bağlantı
NFC Destekli
Bluetooth
2.4 GHz, BT5.2 ve BR + BLE
GPS
GPS + GLONASS + GALILEO + BDS + QZSS
Pro-Seviye Sporlar
Golf, Serbest Dalış ve Dağ Yürüyüşü
Kordon
Titanyum Kordon
HUAWEI TruSense
Duygusal iyi olma asistanı
Huawei Güneş Çiçeği Konumlama Sistemi
Kesin dış mekan antrenmanı konumlandırması için sürekli uydu sinyali izleme
Navigasyon
Sorunsuz bilek navigasyonu ve harita ile gerçek zamanlı rotalar
Antrenman Modları
100+
Bluetooth Aramalar
Evet
Sensörler
İvmeölçer | Jiroskop Sensörü | Manyetik Sensör | Optik Kalp Atış Hızı Sensörü | Barometre Sensörü | Sıcaklık Sensörü | Ortam Işığı Sensörü | ECG Sensörü | Derinlik Sensörü
Düğmeler
Ana Düğme (Dönme Taç), Yan Düğme
Suya Dayanıklılık
IP69K
5 ATM
10 dakika boyunca 50 metreye kadar statik su basıncına dayanıklıdır
Dalıcılar
40 metreye kadar serbest dalış için EN13319 standardına uygundur
Hoparlör
Evet
Mikrofon
Evet
Pil
Max kullanım 14 gün, normal kullanım 9 gün, Her Zaman Açık Ekran etkinleştirildiğinde 5 gün
Şarj
Kablosuz
Boyutlar
4.63 × 4.63 × 1.09 cm
Ağırlık
Yaklaşık 53 g (kordon hariç)
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | titanyum |
| Malzeme | titanyum |
| Marka | HUAWEI |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Renk | titanyum |
|---|---|
| Marka | HUAWEI |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 46 mm |
| Bağlantı | ["Bluetooth 5.2","NFC","GPS","GLONASS","GALILEO","BDS","QZSS"] |
| Hedef Kitle | sporcu |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 46 mm |
| Bağlantı | ["Bluetooth 5.2","NFC","GPS","GLONASS","GALILEO","BDS","QZSS"] |
Spor ve fitness takibi, Sağlık monitörü, Günlük akıllı bildirimler, Açık hava aktiviteleri, Dalış ve su sporları
HUAWEI 55020DKB Watch GT 5 Pro Akıllı Saat 46 mm, Titanyum ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 31.789,75 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 34.933,79 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.