Ürün Özellikleri Değer Ekran Boyutu 16.0' Tip IPS Çözünürlük WUXGA (1920 x 1200), 16:10 Yenileme Hızı 60Hz Parlaklık 300 nits Renk Gamı %45 NTS Anti-glare Ekran Evet Platform İşlemci Snapdragon® X X1 26 100 (30MB Cache, 2.97 GHz'e kadar, 8 çekirdek, 8 iş parçacığı) İşletim Sistemi Windows 11 Home Grafikler Entegre Grafik Kartı Grafik İşlemci Qualcomm® Adreno™ GPU RAM 16GB LPDDR5X SSD 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Portlar USB 3.2 Gen 1 Type-A (2), USB 4.0 Gen 3 Type-C (2), HDMI 2.1 TMDS (2), Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu Jak (1) Ses Teknolojisi HD ses SonicMaster Stereo Hoparlörler Evet Mikrofon Yerleşik dizi mikrofon Bağlantı Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 Kamera FHD kamera, Windows Hello desteği için IR fonksiyonu Gizlilik Kapağı Evet Pil Tipi 50Wh, 3S1P, 3 hücreli Li-ion Şarj TYPE-C, 65W AC Adaptör Boyutlar (HxWxD) 1.99 x 35.70 x 25.06 cm Ağırlık (pil ile) 1.88 kg
Ürün Özellikleri
Değer
Ekran Boyutu
16.0'
Tip
IPS
Çözünürlük
WUXGA (1920 x 1200), 16:10
Yenileme Hızı
60Hz
Parlaklık
300 nits
Renk Gamı
%45 NTS
Anti-glare Ekran
Evet
Platform
İşlemci
Snapdragon® X X1 26 100 (30MB Cache, 2.97 GHz'e kadar, 8 çekirdek, 8 iş parçacığı)
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Grafikler
Entegre Grafik Kartı
Grafik İşlemci
Qualcomm® Adreno™ GPU
RAM
16GB LPDDR5X
SSD
512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Portlar
USB 3.2 Gen 1 Type-A (2), USB 4.0 Gen 3 Type-C (2), HDMI 2.1 TMDS (2), Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu Jak (1)
Ses Teknolojisi
HD ses SonicMaster
Stereo Hoparlörler
Evet
Mikrofon
Yerleşik dizi mikrofon
Bağlantı
Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Kamera
FHD kamera, Windows Hello desteği için IR fonksiyonu
Gizlilik Kapağı
Evet
Pil Tipi
50Wh, 3S1P, 3 hücreli Li-ion
Şarj
TYPE-C, 65W AC Adaptör
Boyutlar (HxWxD)
1.99 x 35.70 x 25.06 cm
Ağırlık (pil ile)
1.88 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | laptop/dizüstü bilgisayar |
| Renk | Siyah |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | laptop/dizüstü bilgisayar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 16 inç ekran, 512GB SSD, 16GB RAM |
| Bağlantı | ["wifi 6e","bluetooth 5.3","usb-a","usb-c","hdmi"] |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi, ogrenci, profesyonel, ofis |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 16 inç ekran, 512GB SSD, 16GB RAM |
| Bağlantı | ["wifi 6e","bluetooth 5.3","usb-a","usb-c","hdmi"] |
ev kullanicisi, uzaktan calisma, tasınabilir calisma istasyonu, ofis uygulamalari, multimedia tüketimi
ASUS X1607QA-MB084W Vivobook 16 Dizüstü Bilgisayar 16'', Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 57.476,59 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 60.501,67 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.