Ürün Özellikleri Açıklama Görüntü Boyutu 15.6' Tür IPS Anti-glare Çözünürlük FHD (1920 x 1080) 16:9 Yenileme Hızı 60Hz Parlaklık 250 nits Renk Gamı 45% NTSC Göz Koruma TÜV Rheinland sertifikalı Platform İşlemci Intel® Core™ i5-1334U İşlemci 1.3 GHz (12MB Cache, 4.6 GHz'ye kadar, 10 çekirdek, 12 İplik) İşletim Sistemi Windows 11 Home Grafikler Entegre Grafik Kartı - Intel Iris Xᵉ Grafik RAM DDR4 16GB SSD 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Bağlantı Noktaları USB 2.0 Type-A (1), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2), USB 3.2 Gen 1 Type-C (1), HDMI (1.4), Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu (1) Ses Teknolojisi HD ses - SonicMaster Stereo Hoparlörler Evet Mikrofon Entegre dizi mikrofon Bağlantı Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 Kamera 720p gizlilik perdesi ile kamera Pil Tipi 42Wh Li-ion Boyutlar (YxGxD) 1.79 x 35.97 x 23.25 cm Ağırlık (pil ile) 1.70 kg
Ürün Özellikleri
Açıklama
Görüntü Boyutu
15.6'
Tür
IPS Anti-glare
Çözünürlük
FHD (1920 x 1080) 16:9
Yenileme Hızı
60Hz
Parlaklık
250 nits
Renk Gamı
45% NTSC
Göz Koruma
TÜV Rheinland sertifikalı
Platform
İşlemci
Intel® Core™ i5-1334U İşlemci 1.3 GHz (12MB Cache, 4.6 GHz'ye kadar, 10 çekirdek, 12 İplik)
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Grafikler
Entegre Grafik Kartı - Intel Iris Xᵉ Grafik
RAM
DDR4 16GB
SSD
512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Bağlantı Noktaları
USB 2.0 Type-A (1), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2), USB 3.2 Gen 1 Type-C (1), HDMI (1.4), Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu (1)
Ses Teknolojisi
HD ses - SonicMaster
Stereo Hoparlörler
Evet
Mikrofon
Entegre dizi mikrofon
Bağlantı
Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Kamera
720p gizlilik perdesi ile kamera
Pil Tipi
42Wh Li-ion
Boyutlar (YxGxD)
1.79 x 35.97 x 23.25 cm
Ağırlık (pil ile)
1.70 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | notebook |
| Renk | mavi |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Renk | mavi |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | notebook |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 512GB |
| Bağlantı | ["Wi-Fi 6E","Bluetooth 5.3","USB 3.2","HDMI","USB Type-C"] |
| Hedef Kitle | öğrenci|ev kullanıcısı|ofis|profesyonel |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 512GB |
| Bağlantı | ["Wi-Fi 6E","Bluetooth 5.3","USB 3.2","HDMI","USB Type-C"] |
günlük kullanım, öğrenci, ofis çalışmaları, hafif oyunlar
ASUS X1504VA-BQ2667W Vivobook 15 Dizüstü Bilgisayar 15.6'', Mavi ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 40.721,62 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 42.864,86 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.