Ürün Özellikleri Değer Görüntü Boyutu 15.3" Tür Retina IPS Çözünürlük 2880x1864 piksel PPI 224 ppi, bir milyar renk seçeneğiyle Parlaklık 500 nit Geniş Renk Gamı P3 Teknoloji True Tone Platform İşlemci Apple M3 8 çekirdekli CPU, 16 çekirdekli Neural Engine İşletim Sistemi macOS Grafikler 10 çekirdekli GPU RAM 8 GB Hard Disk 512 GB SSD Bağlantı Noktaları 1 x 3.5 mm kulaklık jakı, 2 x Thunderbolt / USB 4, 1 x MagSafe 3 Ses Altı hoparlörlü ses sistemi, kuvvet iptali yapan subwoofer'lar Uzamsal Ses Desteği Dolby Atmos ile müzik veya video oynatırken yerleşik hoparlörlerde Uzamsal Ses AirPods (3. nesil), AirPods Pro ve AirPods Max kullanırken dinamik kafa izleme ile Mikrofon Üçlü mikrofon dizisi, yönlü beamforming Ses İzolasyonu ve Geniş Spektrum Ses ve video görüşmelerinde geliştirilmiş ses netliği 3.5 mm Kulaklık Jakı Yüksek empedanslı kulaklıklar için gelişmiş destek Klavye Yunan-Latin Apple Magic Keyboard Bağlantı Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3 Kamera FaceTime HD 1080p, gelişmiş görüntü sinyal işlemcisi Yardımcı Yazılım macOS Sonoma Pil Apple TV uygulamasında film oynatma için 18 saate kadar, kablosuz web için 15 saate kadar Pil Kapasitesi 52.6 watt/saat lityum-polimer pil Güç Adaptörü 35W Çift USB-C Portlu Kompakt Güç Adaptörü Kablo USB-C to MagSafe 3 Kablo Hızlı Şarj 70W USB-C Güç Adaptörü ile hızlı şarj uyumlu Boyutlar (YxGxD) 1.15 x 34.04 x 23.76 cm Ağırlık 1.51 Kg Renk Uzay Grisi
Ürün Özellikleri
Değer
Görüntü Boyutu
15.3"
Tür
Retina IPS
Çözünürlük
2880x1864 piksel
PPI
224 ppi, bir milyar renk seçeneğiyle
Parlaklık
500 nit
Geniş Renk Gamı
P3
Teknoloji
True Tone
Platform
İşlemci
Apple M3 8 çekirdekli CPU, 16 çekirdekli Neural Engine
İşletim Sistemi
macOS
Grafikler
10 çekirdekli GPU
RAM
8 GB
Hard Disk
512 GB SSD
Bağlantı Noktaları
1 x 3.5 mm kulaklık jakı, 2 x Thunderbolt / USB 4, 1 x MagSafe 3
Ses
Altı hoparlörlü ses sistemi, kuvvet iptali yapan subwoofer'lar
Uzamsal Ses Desteği
Dolby Atmos ile müzik veya video oynatırken yerleşik hoparlörlerde
Uzamsal Ses
AirPods (3. nesil), AirPods Pro ve AirPods Max kullanırken dinamik kafa izleme ile
Mikrofon
Üçlü mikrofon dizisi, yönlü beamforming
Ses İzolasyonu ve Geniş Spektrum
Ses ve video görüşmelerinde geliştirilmiş ses netliği
3.5 mm Kulaklık Jakı
Yüksek empedanslı kulaklıklar için gelişmiş destek
Klavye
Yunan-Latin Apple Magic Keyboard
Bağlantı
Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3
Kamera
FaceTime HD 1080p, gelişmiş görüntü sinyal işlemcisi
Yardımcı Yazılım
macOS Sonoma
Pil
Apple TV uygulamasında film oynatma için 18 saate kadar, kablosuz web için 15 saate kadar
Pil Kapasitesi
52.6 watt/saat lityum-polimer pil
Güç Adaptörü
35W Çift USB-C Portlu Kompakt Güç Adaptörü
Kablo
USB-C to MagSafe 3 Kablo
Hızlı Şarj
70W USB-C Güç Adaptörü ile hızlı şarj uyumlu
Boyutlar (YxGxD)
1.15 x 34.04 x 23.76 cm
Ağırlık
1.51 Kg
Renk
Uzay Grisi
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | dizustu bilgisayar |
| Renk | Uzay Gri |
| Marka | Apple |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Renk | Uzay Gri |
|---|---|
| Marka | Apple |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | dizustu bilgisayar |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 512GB SSD, 8GB RAM |
| Bağlantı | thunderbolt usb 4, magsafe 3, 3.5mm jack |
| Hedef Kitle | profesyonel, ogrenci, yaratici profesyonel |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 512GB SSD, 8GB RAM |
| Bağlantı | thunderbolt usb 4, magsafe 3, 3.5mm jack |
profesyonel tasarım ve video editleme, yazilim gelistirme, grafik tasarim, icerik uretimi, ofis ve verimlilik
APPLE MRYN3GR/A MacBook Air M3 Dizüstü Bilgisayar, 15.3'', Uzay Gri ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 104.886,83 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 123.219,18 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.