Bi Sipariş güvenilir mi ?

Bi Sipariş, ürün ve hizmet sağlayıcısı olarak güvenilirdir. Genellikle müşteri memnuniyetine önem veren bir şirket olarak bilinir ve siparişlerinizi güvenli bir şekilde ulaştırır.
Bi Sipariş’in güvenilirliği aşağıdaki faktörlere dayanır:
Müşteri Geri Bildirimleri: Bi Sipariş hakkında olumlu müşteri geri bildirimleri ve incelemeler, şirketin güvenilir olduğunu gösterir. İnternet üzerindeki kullanıcı yorumlarını okuyarak veya çevrimiçi platformlarda şirket hakkında bilgi araştırarak bu geri bildirimlere ulaşabilirsiniz.
Siparişlerin İşlenmesi: Bi Sipariş, siparişlerinizi güvenli bir şekilde işleyen ve gizliliğinizi koruyan bir altyapıya sahiptir. Ödeme işlemlerinde genellikle güvenli ödeme yöntemleri sunarlar ve kişisel bilgilerinizi korumak için gerekli önlemleri alırlar.
Müşteri Hizmetleri: Bi Sipariş’in müşteri hizmetleri ekibi genellikle hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olur. Sorularınız veya sorunlarınız olduğunda size destek sağlamak için ulaşılabilir bir iletişim kanalı sunarlar.

Siparişim kaç günde gelir ?

Siparişiniz bölgenize bağlı olmak ile birlikte 1-2 iş günü içinde teslim edilir. Online Market bölümünde Lefkoşa içi 1-2 saat içinde, Girne bölgesinde ise günde 2 kez olmak üzere siparişlerinizi teslim etmekteyiz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce +905391030333 numaralı telefonu arayarak kolayca iptal edebilirsiniz.
Ürünleriniz kargolanmak üzere hazırlanmaya başlandıysa (faturanız kesildiyse) veya kargoya verildiyse iptal edilemez. Bu durumda ürünü teslim aldığınızda iade edebilirsiniz.

Kargom nerede?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde “bi-siparis.com | Siparişiniz kargoya verildi” başlıklı bilgilendirme mesajı ve kargo firmasından bilgi SMS’i alırsınız.
Bu SMS ve bilgi mesajı geldikten sonra kargonuzu 2 şekilde takip edebilirsiniz:
Bilgi mesajının içerisinde yer alan “Kargo Takip” linkinden
“Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?” linkinden

Nasıl Online Market siparişi verebilirim?

BiSipariş mobil uygulamamızdaki ‘Market’ sekmesi üzerinden istediğiniz kategorisini seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödeme yapabilirsiniz. Uygulama veya Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız veya Kapıda Ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.

Hızlı Online Market hangi bölgelere hizmet veriyor?

Şu anda Lefkoşa, Girne hemen teslimat, tüm illerimizde randevulu teslimat ile hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Market butonuna tıklayabilirsiniz.

Bi Sipariş iletişim bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Bi Sipariş iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:
Adres: KKTC Lefkoşa sanayi bölgesi Lefkoşa organize sanayi bölgesi, 9901
Tel: +90 539 103 03 33
Kep Adresi: [email protected]