Nasıl Sipariş Oluşturabilirim.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Sitemiz üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Atasun Optik online alışveriş sitesine üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye girişi/Yeni Üyelik” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsizdir!

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Sepetteki ürünü gördükten sonra sepetinizi kapatıp alışverişinize devam edebilirsiniz.

Satın alacağınız tüm ürünleri seçtikten sonra, Sepet görseline tıklayıp “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Üye girişi/Yeni Üyelik ekranına gelirsiniz. Bu ekranda üye girişi yapabilir, yeni üyelik oluşturabilir veya sadece mail adresinizi girerek üye olmadan devam edebilirsiniz. Hali hazırda üye girişi yapdıysanız doğrudan Teslimat sayfasına yönlendirilirsiniz.

Teslimat sayfasında teslimat ve fatura bilgilerinizi girip tercihlerinizi seçtikten sonra “siparişi tamamla” butonuna tıkladığınızda Ödeme ekranına ulaşacaksınız.

Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizi giriniz. Kart numaranızı girdikten sonra size sunulacak taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

Kart ile ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin hemen yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz. Sipariş tutarını Havale/EFT hesabımıza ödemeniz ile birlikte siparişiniz işleme alınacaktır.

Ödeme seçiminizi yaptıktan ve bilgilerinizi girdikten sonra “siparişi tamamla”  butonunu tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Alt kısımda vermiş olduğunuz siparişin detaylarını ve teslimat bilgilerini görebilirsiniz.