Ürün ÖzellikleriTeknik ÖzelliklerToplam Güç120 WattÖn Sol/Sağ: 30 W × 2 kanallıSubwoofer 60 WBağlantıBluetooth 5.0Bluetooth menzili10 m'ye kadarSurround TeknolojisiDolby AtmosSurround ModuStereo, Standart, Film, OyunBağlantı NoktalarıHDMI (TV ARC), USB, Subwoofer çıkışı ve optik bağlantıGenel ÖzelliklerSanal 3D surround ses için DTS® VirtualX™Ton kontrolü, sesleri kendi zevkinize göre ayarlayınTek bir ince çubukta derin bas için dahili çift subwooferGelişmiş diyalog kalitesi için Alexa Built-inClear VoiceDaha büyük bas tepkisinin keyfini çıkarmak için Bass ExtensionGerçekçi ve zengin dokulu bas için harici kablosuz subwooferUzaktan kumanda ve Sound Bar Controller uygulaması, soundbar'ınıza daha kolay ve ayrıntılı erişim içinBoyutlar ve AğırlıkSoundbar Boyutları (YxGxD)5,3x91,1x13 cmSoundbar Ağırlığı3,22 kg
Ürün ÖzellikleriTeknik ÖzelliklerToplam Güç120 WattÖn Sol/Sağ: 30 W × 2 kanallıSubwoofer 60 WBağlantıBluetooth 5.0Bluetooth menzili10 m'ye kadarSurround TeknolojisiDolby AtmosSurround ModuStereo, Standart, Film, OyunBağlantı NoktalarıHDMI (TV ARC), USB, Subwoofer çıkışı ve optik bağlantıGenel ÖzelliklerSanal 3D surround ses için DTS® VirtualX™Ton kontrolü, sesleri kendi zevkinize göre ayarlayınTek bir ince çubukta derin bas için dahili çift subwooferGelişmiş diyalog kalitesi için Alexa Built-inClear VoiceDaha büyük bas tepkisinin keyfini çıkarmak için Bass ExtensionGerçekçi ve zengin dokulu bas için harici kablosuz subwooferUzaktan kumanda ve Sound Bar Controller uygulaması, soundbar'ınıza daha kolay ve ayrıntılı erişim içinBoyutlar ve AğırlıkSoundbar Boyutları (YxGxD)5,3x91,1x13 cmSoundbar Ağırlığı3,22 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | soundbar |
| Marka | Yamaha |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | kompakt |
| Marka | Yamaha |
|---|---|
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | soundbar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 120W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","hdmi","usb","optik"] |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 120W |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","hdmi","usb","optik"] |
ev sinema sistemi, tv ile kullanim, muzik dinleme
YAMAHA SR-B20A Ses Çubuğu ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 13.026,16 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 15.340,73 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.