Wonlex G01 Mavi̇/Mor Akilli Bileklik Özellikleri:
Ekran boyutu: 0,96 inç 160*80Çip: BK3633 + HRS3300Uyarlanmış Sistem: Android 5.1 veya IOS 8.2 veya üzeriBluetooth: BT4.0Bellek: ROM16MbSaat boyutu: 43,3*23,5*10mmPil: 90mAhAğırlık: 23gMalzeme: PlastikG-Sense: Üç eksenli hızlanma sensörüSu Geçirmez Seviye: Ömür boyu su geçirmezŞarj portu: USB manyetik şarjRenk: Mavi+MorUYGULAMA: Jyoupro- Adımlar, kalori, mesafe- Kalp atış hızı algılama, uyku algılama, kan basıncı testi, kan oksijen testi- Çağrı hatırlatıcısı, SMS hatırlatıcısı, mesaj hatırlatıcısı, çalar saat hatırlatıcısı, hareketsiz hatırlatma- Saati bulun, fotoğraf çekmek için sallayın, kronometre , cep telefonunu bulun, ekranı açmak için elinizi kaldırın- Spor Modu: Yürüyüş, Koşu, Bisiklete binme, Dağcılık Tek dokunuşla, çok kadranlı geçiş- APP indirme
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı bileklik |
| Renk | Mavi+Mor |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | WONLEX |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | Mavi+Mor |
|---|---|
| Marka | WONLEX |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı bileklik |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 90mAh |
| Bağlantı | ["Bluetooth 4.0","USB manyetik şarj"] |
| Hedef Kitle | sporcu,saglik bilincli,ev kullanicisi |
| Segment | budget |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 90mAh |
| Bağlantı | ["Bluetooth 4.0","USB manyetik şarj"] |
Sağlık takibi, Fitness ve spor, Günlük aktivite izleme, Uyku analizi
Wonlex G01 Mavi̇/Mor Akilli Bileklik ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 1.285,00 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Ürün stoklarımızda bulunmaktadır.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.