SHARK IZ400EU Stratos Anti-Tüy Sarma Özelliği ve Tek Pille Kablosuz El Süpürgesi
32.950 TL Orijinal fiyat: 32.950 TL.29.984 TLŞu andaki fiyat: 29.984 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 60 dakika uzun calisma suresi
- Anti sac sarma teknolojisi ile fircalar temiz tutulur
- Anti-alerjen muhur sayesinde %99.9 toz ve alerjen yakalar
- LED akilli ekran ile pil omru ve emis seviyesini izleme imkani
- Flexology ile kolay saklama ve tasima
Teknik Özellikler
- 60 dakikaya kadar calisma suresi
- Anti sac sarma plus teknolojisi
- Anti-alerjen tam muhur (%99.9 toz ve alerjen yakalar)
- LED farlar ile gizli tozlari aydinlatma
- Flexology (yariya katlanabilen tasarim)
İdeal Kullanım
- harita temizligi
- sert zemin temizligi
- gizli toz ve alerjenlerin temizligi
- evsel kullanim
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

XIAOMI BHR8195EU G20 Lite El Tipi Elektrikli Süpürge

XIAOMI BHR5156EU Mi Elektrikli Süpürge Mini

KARCHER WV2 Plus N Pencere Vakum Temizleyici, Beyaz

Xiaomi Truclean W20 Islak Kuru Süpürge

XIAOMI BHR8276EU Toz Akarları Elektrikli Süpürge

Mi Mini Elektrikli Süpürge

VAC3230/10 Newal Dikey Elektrikli Süpürge 600W

Xiaomi Alerjen Vakum Temizleyici Pro

DREAME HHR44A H12 Pro Flex Reach Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge, Siyah

XIAOMI BHR8828EU G20 Max El Tipi Süpürge
Shark Koleksiyonları

Hava Temizleyici Shark NeverChange5 HP300EU beyaz

SHARK IW3611EU Kablosuz El Süpürgesi

SHARK HZ500EU Kablolu El Süpürgesi

SHARK WD100EU Hydrovac El Tipi Elektrikli Süpürge

SHARK BU3521EU Kablosuz Dik Süpürge Otomatik Boşaltma Sistemi, Beyaz

SHARK WV200EU Kablosuz El Süpürgesi

KÖPEK BALIĞI Çok Yüzeyli Zemin Temizleyici Dolumu 1 Lt

SHARK S6003EU Buhar Temizleyici El Tipi

SHARK WD210EU Hydrovac Kablosuz El Süpürgesi

SHARK XSKBSBND200EUT Leke Çıkartıcı Temizleme Formülü
32.950 TL Orijinal fiyat: 32.950 TL.29.984 TLŞu andaki fiyat: 29.984 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- 60 dakika uzun calisma suresi
- Anti sac sarma teknolojisi ile fircalar temiz tutulur
- Anti-alerjen muhur sayesinde %99.9 toz ve alerjen yakalar
- LED akilli ekran ile pil omru ve emis seviyesini izleme imkani
- Flexology ile kolay saklama ve tasima
Teknik Özellikler
- 60 dakikaya kadar calisma suresi
- Anti sac sarma plus teknolojisi
- Anti-alerjen tam muhur (%99.9 toz ve alerjen yakalar)
- LED farlar ile gizli tozlari aydinlatma
- Flexology (yariya katlanabilen tasarim)
İdeal Kullanım
- harita temizligi
- sert zemin temizligi
- gizli toz ve alerjenlerin temizligi
- evsel kullanim
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

XIAOMI BHR8195EU G20 Lite El Tipi Elektrikli Süpürge

XIAOMI BHR5156EU Mi Elektrikli Süpürge Mini

KARCHER WV2 Plus N Pencere Vakum Temizleyici, Beyaz

Xiaomi Truclean W20 Islak Kuru Süpürge

XIAOMI BHR8276EU Toz Akarları Elektrikli Süpürge

Mi Mini Elektrikli Süpürge

VAC3230/10 Newal Dikey Elektrikli Süpürge 600W

Xiaomi Alerjen Vakum Temizleyici Pro

DREAME HHR44A H12 Pro Flex Reach Kablosuz Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge, Siyah

XIAOMI BHR8828EU G20 Max El Tipi Süpürge
| Ürün Özellikleri | Genel Özellikler |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 60 dakikaya kadar |
| LED Akıllı Ekran | Pil ömrünü, emiş seviyesini ve seçilen zemin tipini gösterir |
| LED Farlar | Zemin başlığındaki LED farlar, gizli tozları aydınlatmaya yardımcı olur |
| Anti Saç Sarma Plus Teknolojisi | Temizlik sırasında fırçadan saçları aktif bir şekilde çıkarır |
| Flexology | Temizlik, şarj etme ve saklama için yarıya katlanır |
| Çıkarılabilir Tek Pil | Toz alıcı üzerinde veya dışında şarj edilebilir |
| Anti-Alerjen Tam Mühür | Toz ve alerjenlerin %99.9’unu yakalar ve hapsederek havaya geri salmaz |
| Kullanım Kolaylığı | Halılar ve sert zeminler için mükemmeldir |
| Paket İçeriği | 2 aksesuar içerir |
| Boyutlar & Ağırlık | Boyutlar (YxGxD): 118 x 26 x 24.5 cm |
| Ağırlık | 4.58 kg |
| Ürün Tipi | temizlik |
|---|---|
| Alt Tip | elektrikli dikey süpürge |
| Marka | SHARK |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Shark Koleksiyonları

Hava Temizleyici Shark NeverChange5 HP300EU beyaz

SHARK IW3611EU Kablosuz El Süpürgesi

SHARK HZ500EU Kablolu El Süpürgesi

SHARK WD100EU Hydrovac El Tipi Elektrikli Süpürge

SHARK BU3521EU Kablosuz Dik Süpürge Otomatik Boşaltma Sistemi, Beyaz

SHARK WV200EU Kablosuz El Süpürgesi

KÖPEK BALIĞI Çok Yüzeyli Zemin Temizleyici Dolumu 1 Lt

SHARK S6003EU Buhar Temizleyici El Tipi

SHARK WD210EU Hydrovac Kablosuz El Süpürgesi

SHARK XSKBSBND200EUT Leke Çıkartıcı Temizleme Formülü
| Ürün Özellikleri | Genel Özellikler |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 60 dakikaya kadar |
| LED Akıllı Ekran | Pil ömrünü, emiş seviyesini ve seçilen zemin tipini gösterir |
| LED Farlar | Zemin başlığındaki LED farlar, gizli tozları aydınlatmaya yardımcı olur |
| Anti Saç Sarma Plus Teknolojisi | Temizlik sırasında fırçadan saçları aktif bir şekilde çıkarır |
| Flexology | Temizlik, şarj etme ve saklama için yarıya katlanır |
| Çıkarılabilir Tek Pil | Toz alıcı üzerinde veya dışında şarj edilebilir |
| Anti-Alerjen Tam Mühür | Toz ve alerjenlerin %99.9’unu yakalar ve hapsederek havaya geri salmaz |
| Kullanım Kolaylığı | Halılar ve sert zeminler için mükemmeldir |
| Paket İçeriği | 2 aksesuar içerir |
| Boyutlar & Ağırlık | Boyutlar (YxGxD): 118 x 26 x 24.5 cm |
| Ağırlık | 4.58 kg |
| Ürün Tipi | temizlik |
|---|---|
| Alt Tip | elektrikli dikey süpürge |
| Marka | SHARK |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
SHARK IZ400EU Stratos Anti-Tüy Sarma Özelliği ve Tek Pille Kablosuz El Süpürgesi Fiyat Analizi
SHARK IZ400EU Stratos Anti-Tüy Sarma Özelliği ve Tek Pille Kablosuz El Süpürgesi Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 32.950 TL |





















