Hytech Hy-W235 Mini Hdmi M/M 2M Uçlu 24K 1.4Vr Kab Özellikleri:
Hytech HY-W235 Mini HDMI M/M 2m uçlu 24k 1.4 HDMI KABLOSU İşleviAltın Uçlu 24KMarkaHytechModelHY-W235TipiMini HDMI M/MUzunluk2mVersiyon1.4 Ver. 3D Çıkış UcuHDMIGiriş Sayısı1 Cinsiyet (Çıkış-Giriş)Erkek/ErkekGiriş UcuHDMIÇıkış Sayısı1Kablo Uzunluğu1.6 m - 2 m
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | hdmi kablosu |
| Marka | hytech |
| Boyut | kompakt |
| Malzeme | 24K altın kaplama |
| Marka | hytech |
|---|---|
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | hdmi kablosu |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 2m |
| Bağlantı | hdmi |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 2m |
| Bağlantı | hdmi |
ev kullanicisi, ofis, multimedya baglantilari
Hytech Hy-W235 Mini HDMI M/M 2M Uçlu 24K 1.4Vr Kab ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 247,00 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.