LOGITECH G Pro X Kablolu Oyuncu Kulaklığı
9.050 TL Orijinal fiyat: 9.050 TL.7.964 TLŞu andaki fiyat: 7.964 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Profesyonel oyun performansi icin optimize edilmis ses kalitesi
- Blue Voice teknolojisi ile kristal berrak mikrofon ses kalitesi
- DTS Surround ses ile oyunda 3D ses deneyimi
- Uyumlu ekolayzer profilleri ile oyun turune gore ses ayarlama
- Uzun kullanim suresi icin rahat hafiza sungeri yastiklari
Teknik Özellikler
- 50mm Hybrid Mesh PRO-G surucusu
- Blue Voice mikrofon teknolojisi
- Kardiyoid mikrofon alim deseni
- DTS Kulaklık Surround Ses X2.0
- Profesyonel ekolayzer profilleri
İdeal Kullanım
- oyun oynama
- sesi netlestirme
- sesli sohbet
- profesyonel oyun
- oyuncu
Benzer Ürünler

X 36 Pc Kulaklik
Logitech Koleksiyonları

LOGITECH MK470 US Kablosuz Klavye ve Fare Seti

LOGITECH MK120 Kablolu Klavye ve Fare Seti
9.050 TL Orijinal fiyat: 9.050 TL.7.964 TLŞu andaki fiyat: 7.964 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Profesyonel oyun performansi icin optimize edilmis ses kalitesi
- Blue Voice teknolojisi ile kristal berrak mikrofon ses kalitesi
- DTS Surround ses ile oyunda 3D ses deneyimi
- Uyumlu ekolayzer profilleri ile oyun turune gore ses ayarlama
- Uzun kullanim suresi icin rahat hafiza sungeri yastiklari
Teknik Özellikler
- 50mm Hybrid Mesh PRO-G surucusu
- Blue Voice mikrofon teknolojisi
- Kardiyoid mikrofon alim deseni
- DTS Kulaklık Surround Ses X2.0
- Profesyonel ekolayzer profilleri
İdeal Kullanım
- oyun oynama
- sesi netlestirme
- sesli sohbet
- profesyonel oyun
- oyuncu
Benzer Ürünler

X 36 Pc Kulaklik
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | mini Jack 3.5mm / USB 2.0 |
| Frekans Tepkisi | 20Hz-20KHz |
| Sürücü | 50mm Hybrid Mesh PRO-G |
| Magnet | Neodim |
| Empedans | 35 Ohm |
| Hassasiyet | 91.7 dB SPL @ 1 mW ve 1 cm |
| Mikrofon Alım Deseni | Kardiyoid (tek yönlü) |
| Tip | Succinite Kondansatör Mikrofonu |
| Mikrofon Frekans Tepkisi | 100Hz-10KHz |
| Genel Özellikler | Mikrofon teknolojisi: Blue Voice |
| Konfor için Hafıza Süngeri | Mevcut |
| Profesyonel Ayarlanmış Ekolayzer Profilleri | Mevcut |
| DTS Kulaklık Surround Ses | X2.0 |
| Ürün Tipi | kulaklık |
|---|---|
| Alt Tip | oyuncu kulakligi |
| Marka | Logitech |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Logitech Koleksiyonları

LOGITECH MK470 US Kablosuz Klavye ve Fare Seti

LOGITECH MK120 Kablolu Klavye ve Fare Seti
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Bağlantı | Kablolu |
| Bağlantı Tipi | mini Jack 3.5mm / USB 2.0 |
| Frekans Tepkisi | 20Hz-20KHz |
| Sürücü | 50mm Hybrid Mesh PRO-G |
| Magnet | Neodim |
| Empedans | 35 Ohm |
| Hassasiyet | 91.7 dB SPL @ 1 mW ve 1 cm |
| Mikrofon Alım Deseni | Kardiyoid (tek yönlü) |
| Tip | Succinite Kondansatör Mikrofonu |
| Mikrofon Frekans Tepkisi | 100Hz-10KHz |
| Genel Özellikler | Mikrofon teknolojisi: Blue Voice |
| Konfor için Hafıza Süngeri | Mevcut |
| Profesyonel Ayarlanmış Ekolayzer Profilleri | Mevcut |
| DTS Kulaklık Surround Ses | X2.0 |
| Ürün Tipi | kulaklık |
|---|---|
| Alt Tip | oyuncu kulakligi |
| Marka | Logitech |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
LOGITECH G Pro X Kablolu Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi
LOGITECH G Pro X Kablolu Oyuncu Kulaklığı Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 9.050 TL |







































