Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Entegre filtre temizleme sistemi ile kolay bakım ve yuksek emisyon
- Temas olmadan kolay kova bosaltma sistemi
- 600W gucu ile etkili kuru temizlik performansi
- 17L genis kova kapasitesi ile uzun sureli calisma
- Kul ve ince tozlar icin ozel filtre sistemi
Teknik Özellikler
- 600W gucu
- 17L kova kapasitesi
- entegre filtre temizleme sistemi
- ust konteyner bosaltma
- kul toplama icin ideal
İdeal Kullanım
- ev temizligi
- kuru torbasiz supurge
- kul ve toz toplama
- sert zemin temizligi
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips PowerPro Expert FC9729/09 Kırmızı/Siyah Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge EUREKA Apollo 18C Yeşil

Dikizleyici HOOVER Brave BV71 BV10011 kırmızı vakum temizleyici

KARCHER VC 3 Elektrikli Süpürge

Karcher DS 6 Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Süpürge CECOTEC Conga Rockstar Multisiklonik Plus CEC-08590 siyah

Karcher - VC 3 (ERP) - 1.198-053.0
Karcher Koleksiyonları

Karcher - SE 5 *EU - 1.081-230.0

Karcher - K 5 Classic - 1.950-700.0

Karcher - K 6 *EU - 1.679-630.0
15.800 TL Orijinal fiyat: 15.800 TL.14.378 TLŞu andaki fiyat: 14.378 TL.
Stokta
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Entegre filtre temizleme sistemi ile kolay bakım ve yuksek emisyon
- Temas olmadan kolay kova bosaltma sistemi
- 600W gucu ile etkili kuru temizlik performansi
- 17L genis kova kapasitesi ile uzun sureli calisma
- Kul ve ince tozlar icin ozel filtre sistemi
Teknik Özellikler
- 600W gucu
- 17L kova kapasitesi
- entegre filtre temizleme sistemi
- ust konteyner bosaltma
- kul toplama icin ideal
İdeal Kullanım
- ev temizligi
- kuru torbasiz supurge
- kul ve toz toplama
- sert zemin temizligi
- ev kullanicisi
Benzer Ürünler

PHILIPS FC9729/09 Ηλεκτρική Σκούπα με Κάδο, Κόκκινη

PHILIPS FC9331/09 Power Pro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips PowerPro Expert FC9729/09 Kırmızı/Siyah Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge EUREKA Apollo 18C Yeşil

Dikizleyici HOOVER Brave BV71 BV10011 kırmızı vakum temizleyici

KARCHER VC 3 Elektrikli Süpürge

Karcher DS 6 Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Süpürge CECOTEC Conga Rockstar Multisiklonik Plus CEC-08590 siyah

Karcher - VC 3 (ERP) - 1.198-053.0
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 600 Watt |
| Kova Kapasitesi | 17 L |
| Çalışma Yarıçapı | 4 m |
| Gerilim (Ph/V/Hz) | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 |
| Genel Özellikler | |
| Kül toplama için idealdir | |
| Entegre filtre temizleme sistemi | Tıkalı filtreyi bir düğmeye basarak temizler, böylece emiş gücü hemen artar |
| Emiş hortumu için eğilme pozisyonu | |
| Atık konteynerinin temas olmadan kolay ve hızlı bir şekilde boşaltılması | |
| Tam donanımlı bir kuru elektrikli süpürge olarak her yerde kullanılabilir | |
| Aksesuar depolama | Alet üzerinde çalışma molaları sırasında zemin başlıkları ile emiş hortumları desteklenebilir |
| Dayanıklı tampon | |
| Kuru emiş başlığı | Alev geciktirici |
| Kılavuz | Kılavuzu BURADA GÖRÜNTÜLEYİN |
| Aksesuarlar | |
| Esnek emiş hortumu | 1.7 m, metal, kaplanmış |
| Esnek emiş hortumu, malzeme | Metal, kaplanmış |
| Emiş hortumları | 2 parça, 0.5 m, 35 mm, krom kaplama |
| Emiş hortumu, malzeme | Krom kaplama |
| İri kir filtresi | |
| Egzoz hava filtresi | |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Boyutlar (HxWxL) | 56.5×33.0x36.5 cm |
| Ağırlık | 5.3 kg |
| Ürün Tipi | elektrikli süpürge |
|---|---|
| Alt Tip | toz torbasiz elektrikli supurge |
| Marka | KARCHER |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Malzeme | metal, plastik |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
Karcher Koleksiyonları

Karcher - SE 5 *EU - 1.081-230.0

Karcher - K 5 Classic - 1.950-700.0

Karcher - K 6 *EU - 1.679-630.0
| Ürün Özellikleri | Teknik Özellikler |
|---|---|
| Güç | 600 Watt |
| Kova Kapasitesi | 17 L |
| Çalışma Yarıçapı | 4 m |
| Gerilim (Ph/V/Hz) | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 |
| Genel Özellikler | |
| Kül toplama için idealdir | |
| Entegre filtre temizleme sistemi | Tıkalı filtreyi bir düğmeye basarak temizler, böylece emiş gücü hemen artar |
| Emiş hortumu için eğilme pozisyonu | |
| Atık konteynerinin temas olmadan kolay ve hızlı bir şekilde boşaltılması | |
| Tam donanımlı bir kuru elektrikli süpürge olarak her yerde kullanılabilir | |
| Aksesuar depolama | Alet üzerinde çalışma molaları sırasında zemin başlıkları ile emiş hortumları desteklenebilir |
| Dayanıklı tampon | |
| Kuru emiş başlığı | Alev geciktirici |
| Kılavuz | Kılavuzu BURADA GÖRÜNTÜLEYİN |
| Aksesuarlar | |
| Esnek emiş hortumu | 1.7 m, metal, kaplanmış |
| Esnek emiş hortumu, malzeme | Metal, kaplanmış |
| Emiş hortumları | 2 parça, 0.5 m, 35 mm, krom kaplama |
| Emiş hortumu, malzeme | Krom kaplama |
| İri kir filtresi | |
| Egzoz hava filtresi | |
| Boyutlar & Ağırlık | |
| Boyutlar (HxWxL) | 56.5×33.0x36.5 cm |
| Ağırlık | 5.3 kg |
| Ürün Tipi | elektrikli süpürge |
|---|---|
| Alt Tip | toz torbasiz elektrikli supurge |
| Marka | KARCHER |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Malzeme | metal, plastik |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
KARCHER AD 4 Premium Elektrikli Süpürge Fiyat Analizi
KARCHER AD 4 Premium Elektrikli Süpürge Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 12/03/2026 | 15.800 TL |































