HYPERICE Normatec Go Kurtarma Sistemi Dinamik Sıkıştırma Teknolojisi ile
33.610 TL Orijinal fiyat: 33.610 TL.30.585 TLŞu andaki fiyat: 30.585 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Taşınabilir ve mobil kullanım için ideal
- Bluetooth bağlantılı akıllı kontrol
- 7 seviye ayarlanabilir sıkıştırma
- TSA onaylı, seyahat uyumlu
- 360 derece örtüşen sıkıştırma teknolojisi
Teknik Özellikler
- Dinamik sıkıştırma teknolojisi
- 7 ayarlanabilir sıkıştırma seviyesi
- 3 adet 360 derece sıkıştırma alanı
- Tamamen taşınabilir tasarım
- HyperSync senkronizasyon
İdeal Kullanım
- spor sonrası iyileştirme
- kas kurtarması
- baldır masajı
- ev kullanımı
- ofis kullanımı
- sporcu
Benzer Ürünler

Ayak Masaj Aleti Shiatsu BEURER FM39

Ayak Banyosu BEURER FB 12

Masaj Koltuk Kılıfı MEDIVON Luna beyaz

Inface Spa Masaj Aleti̇ Pembe

Masaj Mini BEURER MG16

Vücut Masaj Aleti MEDIVON Gun Vital siyah/portakal

Masaj Koltuk Kılıfı MEDIVON Rahatlatıcı Shiatsu Gri

Ayak Masaj Aleti MEDIVON Aqua Pro gri

Kızılötesi masaj aleti MG40 BEURER

Masaj Koltuğu MEDIVON Cozimo Gri

Vücut Tabancası Masaj Aleti YESOUL MG12 turuncu

Odinflex Elektrostimülatörler için Jel Elektrotlar (60 adetlik set) MEDIVON P50100
33.610 TL Orijinal fiyat: 33.610 TL.30.585 TLŞu andaki fiyat: 30.585 TL.
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
• 7 gün içinde ücretsiz iade hakkı
• Ürün hasarsız ve ambalajında olmalı
• İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaz.
Alışveriş güvenliği
×Güvenli Ödeme Seçenekleri
bi-siparis.com ödeme bilgilerinizi korumaya kararlıdır. PCI DSS standartlarını takip ediyor, güçlü şifreleme kullanıyor ve gizliliğinizi korumak için sistemimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
2. Güvenlik sertifikaları
Verified
VALIDATION
Güvenli lojistik
Paket güvenliği
Hasarlı veya kayıp paketiniz için tam geri ödeme.
Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz?
Avantajlar
- Taşınabilir ve mobil kullanım için ideal
- Bluetooth bağlantılı akıllı kontrol
- 7 seviye ayarlanabilir sıkıştırma
- TSA onaylı, seyahat uyumlu
- 360 derece örtüşen sıkıştırma teknolojisi
Teknik Özellikler
- Dinamik sıkıştırma teknolojisi
- 7 ayarlanabilir sıkıştırma seviyesi
- 3 adet 360 derece sıkıştırma alanı
- Tamamen taşınabilir tasarım
- HyperSync senkronizasyon
İdeal Kullanım
- spor sonrası iyileştirme
- kas kurtarması
- baldır masajı
- ev kullanımı
- ofis kullanımı
- sporcu
Benzer Ürünler

Ayak Masaj Aleti Shiatsu BEURER FM39

Ayak Banyosu BEURER FB 12

Masaj Koltuk Kılıfı MEDIVON Luna beyaz

Inface Spa Masaj Aleti̇ Pembe

Masaj Mini BEURER MG16

Vücut Masaj Aleti MEDIVON Gun Vital siyah/portakal

Masaj Koltuk Kılıfı MEDIVON Rahatlatıcı Shiatsu Gri

Ayak Masaj Aleti MEDIVON Aqua Pro gri

Kızılötesi masaj aleti MG40 BEURER

Masaj Koltuğu MEDIVON Cozimo Gri

Vücut Tabancası Masaj Aleti YESOUL MG12 turuncu

Odinflex Elektrostimülatörler için Jel Elektrotlar (60 adetlik set) MEDIVON P50100
| Ürün Özellikleri | Açıklama |
|---|---|
| Teknoloji | HyperSync, tüm mobil cihazları senkronize ederek simetrik bir masaj sağlar |
| Teknik Özellikler | Dinamk sıkıştırma |
| Pil ile | Evet |
| TSA onaylı | Evet |
| Genel Özellikler | Tamamen taşınabilir ve mobil sistem |
| Sıkıştırma Seviyeleri | 7 ayarlanabilir seviye |
| Ağırlık | Hafif |
| Kullanıcı Kontrolleri | Rahat bir hareket için sezgisel kullanıcı kontrolleri |
| Dinamk Sıkıştırma Hava | Ev, ofis için ideal |
| Özellikle | Baldır kasları için tasarlanmıştır |
| Sıkıştırma Alanları | 3 adet 360 derece örtüşen sıkıştırma alanı |
| Bağlantı | Hyperice uygulaması üzerinden Bluetooth |
| Boyutlar | 63.5 x 30.48 x 2.54 cm |
| Ağırlık | 0.54 g |
| Ürün Tipi | elektronik/ev aletleri |
|---|---|
| Alt Tip | masaj aleti |
| Marka | Hyperice |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
| Ürün Özellikleri | Açıklama |
|---|---|
| Teknoloji | HyperSync, tüm mobil cihazları senkronize ederek simetrik bir masaj sağlar |
| Teknik Özellikler | Dinamk sıkıştırma |
| Pil ile | Evet |
| TSA onaylı | Evet |
| Genel Özellikler | Tamamen taşınabilir ve mobil sistem |
| Sıkıştırma Seviyeleri | 7 ayarlanabilir seviye |
| Ağırlık | Hafif |
| Kullanıcı Kontrolleri | Rahat bir hareket için sezgisel kullanıcı kontrolleri |
| Dinamk Sıkıştırma Hava | Ev, ofis için ideal |
| Özellikle | Baldır kasları için tasarlanmıştır |
| Sıkıştırma Alanları | 3 adet 360 derece örtüşen sıkıştırma alanı |
| Bağlantı | Hyperice uygulaması üzerinden Bluetooth |
| Boyutlar | 63.5 x 30.48 x 2.54 cm |
| Ağırlık | 0.54 g |
| Ürün Tipi | elektronik/ev aletleri |
|---|---|
| Alt Tip | masaj aleti |
| Marka | Hyperice |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |


Siparişim Ne Kadar Zamanda Teslim Edilir?
BiFast ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 2 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
BiFast kargo takibi yapabilmek için şirketin bizzat kendi sitesinde bulunan “Sipariş Takip” aracını kullanabilirsiniz. Araca, Bi Sipariş’in sitesinden aldığınız veya mesaj yoluyla sizlere bildirilen “Takip Numarasını” yazmanız yeterlidir.
BiFast Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?
BiFast indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. BiFast çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.
BiFast Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?
BiSipariş kargo dağıtım ağı olan Fast, özel günler dışında akşam 8’e kadar dağıtım yapmaktadır.
BiFast Müşteri Hizmetleri
BiFast şirketinin müşteri hizmeti numarası “0539 103 0333” olmakla birlikte şirkete günün her saati bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.
- Sizin İçin Seçtiklerimiz
- En Çok Satanlar
- Trend Ürünler
- Süper İndirimler
- Yeni Ürünler
- En Beğenilenler
Yükleniyor...
HYPERICE Normatec Go Kurtarma Sistemi Dinamik Sıkıştırma Teknolojisi ile Fiyat Analizi
HYPERICE Normatec Go Kurtarma Sistemi Dinamik Sıkıştırma Teknolojisi ile Son 1 aylık fiyat değişimi
| Tarih | En Düşük Fiyat | Fiyat Değişimi |
|---|---|---|
| 16/03/2026 | 33.610 TL |














